Spelprogram - Svenska Cupen Damer Omg 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Endre IF Joakim Sjöstrand joakim.sjostrand@endreif.se 0703-98 89 50 Gul/Gul/Gul
IBF Falun Magnus Röhnisch magnus.rohnisch70@gmail.com 070-731 64 98 Rosa/Rosa/Rosa
IK Sirius FBC Mikael Ekeberg mikael.ekeberg@buhlergroup.com 070-3955377 BlåSvart/Svart/Svart
Karlstad IBF Oskar Moberg o_moberg@live.se 070-5777485 Blå/Svart/Svart
Malmö FBC Mikael Jeppsson mikael.jeppsson@malmofbc.se 070-364 51 01 Magenta, magenta, vit
Pixbo Wallenstam IBK Lotta Fritzell lotta.fritzell@pixbo.se +46708930137 Rödvit/Röd/Röd
Thorengruppen IBK Daniel Jernberg daniel.jernberg@umeacity.se 070-3373769 Grön/gul Grön/gul Grön/gul
Västerås Rönnby IBK Magnus Eriksson magnus.eriksson.vas@gmail.com 0733-82 84 80 Orange/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-09-14 18:30 1 IBF Falun - Thorengruppen IBK 3 - 10 Guide Arena 50
2021-09-14 20:00 1 Västerås Rönnby IBK - Endre IF 4 - 5 Mälarenergi Arena A
2021-09-15 19:00 1 Malmö FBC - Pixbo Wallenstam IBK 2 - 9 Baltiska Hallen A 67
2021-09-15 19:30 1 Karlstad IBF - IK Sirius FBC 6 - 4 Colorama Arena 157

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis