Spelprogram - Pojkar Blå Division 1 Gästrikland (10-12) Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK P10 Vit Joakim Kokk joakim.kokk@gmail.com 070-318 39 66 Svart/Svart/Svart
Gävle GIK P10 Röd Niklas Heneryd niklas.heneryd@gmail.com Blå, Blå, Blå
Gävle GIK P11 Johan Hansson 505.hansson@gmail.com 0707181612 Blå/Blå/Blå
Hofors IBK P11-12 Malin Boman malinjboman@gmail.com 0735319217 Vit/Svart/Svart
IK Huge P11 Fredrik Hedell fredrikhedell@icloud.com 076-829 54 25 Blå/Blå
Sandvikens AIK P2011 Johan Jäderkvist lajkan_g@hotmail.com 073-949 70 35 Svart/Svart/Svart
Skutskärs IBK Vit 09/10 Jukka Rantala jukka_esko_tapio.rantala@gavle.se 073-079 82 17 Blå/Blå/Vit
Storviks IF P10/11 Andreas Blomqvist andreasblomkvist@hotmail.com Grön/Svart/Svart
Strömsbro IF P11 Jan-Erik Nyström jan.erik.nystrom5@gmail.com Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P11 Maria Ferner mia.ferner@hotmail.com 070-416 35 31 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Åmots IF P 10/11 Karl Robert Gerdemark bagarnidegen@hotmail.com 0702041846 RÖD/RÖD/RÖD/SVARTA
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 10:00 1 Hofors IBK P11-12 - Åmots IF P 10/11 Vilma Boman, Astrid Haglund Hoforshallen
2021-10-09 10:00 1 Strömsbro IF P11 - Sandvikens AIK P2011 Ida Markusson, Mattias Dahlqvist Testebo Arena
2021-10-09 12:30 1 IK Huge P11 - Valbo AIF P11 Imre Mattsson-Åkerlund, Dan Vikström Sjöängsskolan
2021-10-10 11:30 1 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Storviks IF P10/11 Mats Fernlund, Roger Morin Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 2
2021-10-16 12:15 2 Strömsbro IF P11 - Hofors IBK P11-12 Dan Vikström, Pär Hedlund Testebo Arena
2021-10-16 13:15 2 Storviks IF P10/11 - IK Huge P11 Astrid Haglund, Johan Andersson Parkhallen
2021-10-16 16:30 2 Valbo AIF P11 - Gävle GIK P11 Mattias Dahlqvist, Imre Mattsson-Åkerlund Ludvigbergsskolan
2021-10-17 10:00 2 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Sandvikens AIK P2011 Magnus Undén, Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 3
2021-10-23 10:00 3 Hofors IBK P11-12 - Skutskärs IBK Vit 09/10 Astrid Haglund, Pär Hedlund Hoforshallen
2021-10-23 14:00 3 IK Huge P11 - Sandvikens AIK P2011 Daniel Blomkvist, Elias Parment Sjöängsskolan
2021-10-24 11:15 3 Andersbergs IBK P10 Vit - Åmots IF P 10/11 Mattias Dahlqvist, Elias Parment Testebo Arena
2021-10-30 12:30 3 IK Huge P11 - Gävle GIK P11 Linus Häggblom, Anton Rapp Sjöängsskolan
2021-11-20 15:00 3 Gävle GIK P11 - Storviks IF P10/11 Daniel Blomkvist, Ellioth Stade, Ej offentliggjord Stigslunds Idrottshall
Omgång 4
2021-11-06 12:00 4 Strömsbro IF P11 - Åmots IF P 10/11 Ellioth Stade, Elias Parment Stigslunds Idrottshall 33
2021-11-06 13:15 4 Sandvikens AIK P2011 - Gävle GIK P11 Ida Markusson, Astrid Haglund Bessemerhallen
2021-11-06 14:00 4 IK Huge P11 - Hofors IBK P11-12 Torbjörn Ström, Jaad Abou Chaaya Sjöängsskolan
2021-11-06 16:15 4 Valbo AIF P11 - Andersbergs IBK P10 Vit Ida Lundin, Oscar Lundberg Ludvigbergsskolan
Omgång 5
2021-11-13 10:45 5 Valbo AIF P11 - Storviks IF P10/11 Ida Markusson, Anton Rapp Ludvigbergsskolan
2021-11-13 11:30 5 Gävle GIK P11 - Hofors IBK P11-12 Elias Parment Vallbackskolan
2021-11-14 11:00 5 Andersbergs IBK P10 Vit - Strömsbro IF P11 Elias Parment, Ellioth Stade Hedviglundshallen
2021-11-14 11:30 5 Åmots IF P 10/11 - Skutskärs IBK Vit 09/10 Martin Stenberg, Reine Schröder Centrumhuset
Omgång 6
2021-11-27 12:00 6 Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P11 Elias Parment, Astrid Gailleton Tänglander Bessemerhallen 34
2021-11-28 6 Åmots IF P 10/11 - IK Huge P11 Centrumhuset
2021-11-28 10:00 6 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Strömsbro IF P11 Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2021-11-28 13:00 6 Storviks IF P10/11 - Andersbergs IBK P10 Vit Martin Stenberg, Reine Schröder Parkhallen
Omgång 7
2021-12-04 7 Åmots IF P 10/11 - Gävle GIK P11 Centrumhuset
2021-12-04 09:30 7 Strömsbro IF P11 - IK Huge P11 Mattias Dahlqvist, Anders Löfgren Testebo Arena
2021-12-04 11:00 7 Valbo AIF P11 - Hofors IBK P11-12 Benny Grönblad, Tilda Nilsson Valbo Sportcenter 40
2021-12-05 10:15 7 Andersbergs IBK P10 Vit - Skutskärs IBK Vit 09/10 Elias Parment, Ellioth Stade Hedviglundshallen
2022-03-13 14:00 7 Storviks IF P10/11 - Sandvikens AIK P2011 Molly Ek, Isabella Bambrick Parkhallen
Omgång 8
2021-12-18 10:00 8 Hofors IBK P11-12 - Storviks IF P10/11 Martin Stenberg, Reine Schröder Hoforshallen
2021-12-18 10:45 8 Sandvikens AIK P2011 - Andersbergs IBK P10 Vit Melvin Persson, Ida Markusson Arena Jernvallen 19
2021-12-18 11:30 8 Gävle GIK P11 - Strömsbro IF P11 Anton Rapp, Jaad Abou Chaaya Vallbackskolan
2021-12-18 12:30 8 IK Huge P11 - Skutskärs IBK Vit 09/10 Oscar Lundberg, Imre Mattsson-Åkerlund Sjöängsskolan
Omgång 9
2022-01-16 09:30 9 Andersbergs IBK P10 Vit - IK Huge P11 Roger Morin, Mats Fernlund Hedviglundshallen
2022-01-16 10:00 9 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Gävle GIK P11 Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2022-01-16 10:00 9 Åmots IF P 10/11 - Valbo AIF P11 Pär Hedlund, Magnus Nordahl Centrumhuset
2022-02-19 10:15 9 Sandvikens AIK P2011 - Hofors IBK P11-12 Anton Rapp Bessemerhallen
Omgång 10
2022-01-22 10 Hofors IBK P11-12 - Andersbergs IBK P10 Vit Hoforshallen
2022-01-22 11:00 10 Valbo AIF P11 - Strömsbro IF P11 Pär Hedlund Ludvigbergsskolan 50
2022-01-22 11:30 10 Gävle GIK P11 - IK Huge P11 Melvin Persson, Elias Parment Vallbackskolan
2022-01-22 11:45 10 Åmots IF P 10/11 - Storviks IF P10/11 Reine Schröder Kuxahallen
Omgång 11
2022-02-06 10:00 11 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Valbo AIF P11 Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2022-02-06 10:15 11 Andersbergs IBK P10 Vit - Gävle GIK P11 Jaad Abou Chaaya, Daniel Blomkvist Hedviglundshallen
2022-03-26 10:00 11 Storviks IF P10/11 - Strömsbro IF P11 Ali Maghsudi, Viggo Widberg Parkhallen
2022-03-27 11:00 11 Sandvikens AIK P2011 - Åmots IF P 10/11 Martin Brolin, Mikael Nilsson Arena Jernvallen 29
Omgång 12
2022-02-12 09:45 12 Gävle GIK P11 - Valbo AIF P11 Tilda Nilsson, Ida Lundin Alfahallen - Gavlehov
2022-02-12 15:00 12 IK Huge P11 - Åmots IF P 10/11 Tilda Nilsson, Andreas Sjöberg Novahallen - Gavlehov
2022-02-13 09:45 12 Andersbergs IBK P10 Vit - Storviks IF P10/11 Linus Häggblom Hedviglundshallen
2022-03-06 12:30 12 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P11 Molly Ek, Isabella Bambrick Hoforshallen
Omgång 13
2022-02-26 11:00 13 Valbo AIF P11 - Sandvikens AIK P2011 Tilda Nilsson, Ida Lundin Valbo Sportcenter 75
2022-02-26 13:30 13 Storviks IF P10/11 - Skutskärs IBK Vit 09/10 Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen
2022-02-26 13:30 13 Strömsbro IF P11 - Gävle GIK P11 Tilda Nilsson, Ida Markusson Stigslunds Idrottshall
2022-02-27 13 Åmots IF P 10/11 - Hofors IBK P11-12 Centrumhuset
Omgång 14
2022-03-05 09:30 14 Andersbergs IBK P10 Vit - Storviks IF P10/11 Linus Häggblom, Leo Norell Hedviglundshallen
2022-03-05 13:45 14 IK Huge P11 - Strömsbro IF P11 Leo Norell, Albin Berg Nääs Novahallen - Gavlehov
2022-03-06 12:00 14 Skutskärs IBK Vit 09/10 - Åmots IF P 10/11 Dan Vikström, Jaad Abou Chaaya Rotskärs sporthall
2022-03-06 13:00 14 Gävle GIK P11 - Valbo AIF P11 Leo Norell, Ida Lundin Novahallen - Gavlehov
Omgång 15
2022-03-12 11:00 15 Storviks IF P10/11 - Hofors IBK P11-12 Isabella Bambrick, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen
2022-03-12 11:00 15 Valbo AIF P11 - Sandvikens AIK P2011 Tilda Nilsson, Ida Lundin Ludvigbergsskolan 65
2022-03-12 12:15 15 Strömsbro IF P11 - Skutskärs IBK Vit 09/10 Fabian Laurin, Ida Markusson Testebo Arena
2022-03-13 11:30 15 Åmots IF P 10/11 - Andersbergs IBK P10 Vit Johan Andersson, Pär Hedlund Centrumhuset
Omgång 16
16 Hofors IBK P11-12 - Gävle GIK P11 Hoforshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis