Spelprogram - Pojkar Blå Division 1 Gästrikland (10-12) Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK P10 Svart Joakim Kokk joakim.kokk@gmail.com 070-318 39 66 Svart/Svart/Svart
Gävle GIK P10 Röd Niklas Heneryd niklas.heneryd@gmail.com Röd/röd/röd
Norrsundets IF P10-11 Mattias Lundberg mattias.lundberg@ahlsell.se 070-6198930 GUL/VIT/GUL
Skutskärs IBK Blå 09/10 Jukka Rantala jukka_esko_tapio.rantala@gavle.se 073-079 82 17 Blå/Blå/Vit
Strömsbro IF P10 Rikard Engman 78rikard@gmail.com Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P10 Thomas Groth mrgrodan@gmail.com 070-2514401 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-10 10:00 1 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Strömsbro IF P10 Mats Fernlund, Roger Morin Rotskärsskolans Sporthall
2021-10-10 13:15 1 Norrsundets IF P10-11 - Valbo AIF P10 Alfons Eriksson, Anton Rapp Norrsundets Sporthall
Omgång 2
2021-10-17 09:30 2 Valbo AIF P10 - Andersbergs IBK P10 Svart Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Ludvigbergsskolan
2021-10-17 11:30 2 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Norrsundets IF P10-11 Magnus Undén, Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2021-10-17 17:00 2 Gävle GIK P10 Röd - Strömsbro IF P10 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Testebo Arena
Omgång 3
2021-10-24 09:30 3 Andersbergs IBK P10 Svart - Strömsbro IF P10 Mattias Dahlqvist, Elias Parment Testebo Arena
2021-10-24 09:45 3 Valbo AIF P10 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Ludvigbergsskolan
2021-10-24 12:30 3 Norrsundets IF P10-11 - Gävle GIK P10 Röd Alfons Eriksson, Imre Mattsson-Åkerlund Norrsundets Sporthall
Omgång 4
2021-10-30 14:00 4 Norrsundets IF P10-11 - Strömsbro IF P10 Mats Sjöqvist, Niclas Olsson Norrsundets Sporthall
2021-10-31 09:45 4 Gävle GIK P10 Röd - Valbo AIF P10 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Nynäshallen
2021-10-31 11:30 4 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Andersbergs IBK P10 Svart Dan Vikström, Anders Löfgren Rotskärsskolans Sporthall
Omgång 5
2021-11-07 10:00 5 Strömsbro IF P10 - Valbo AIF P10 Mattias Dahlqvist, Roger Morin Testebo Arena
2021-11-07 10:30 5 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Gävle GIK P10 Röd Christian Brundin, Fredrik Longgren Rotskärs sporthall
2021-11-14 09:30 5 Andersbergs IBK P10 Svart - Norrsundets IF P10-11 Elias Parment, Ellioth Stade Hedviglundshallen
Omgång 6
2021-11-21 10:00 6 Valbo AIF P10 - Norrsundets IF P10-11 Gustav Johansson, Daniel Blomkvist Valbo Sportcenter
2021-11-21 10:30 6 Strömsbro IF P10 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Ellioth Stade, Ida Markusson Testebo Arena
2021-11-21 12:30 6 Gävle GIK P10 Röd - Andersbergs IBK P10 Svart Daniel Blomkvist, Imre Mattsson-Åkerlund Sjöängsskolan
Omgång 7
2021-11-28 09:15 7 Gävle GIK P10 Röd - Strömsbro IF P10 Ida Markusson, Daniel Blomkvist Novahallen - Gavlehov
2021-11-28 10:00 7 Andersbergs IBK P10 Svart - Valbo AIF P10 Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Hedviglundshallen
2021-11-28 13:15 7 Norrsundets IF P10-11 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Benny Grönblad, Linus Häggblom Norrsundets Sporthall
Omgång 8
2021-12-05 10:00 8 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Valbo AIF P10 Alfons Eriksson, Rikard Karlsson Rotskärsskolans Sporthall
2021-12-05 11:00 8 Gävle GIK P10 Röd - Norrsundets IF P10-11 Anton Rapp, Alfred Widerberg Nynäshallen
2022-04-05 17:00 8 Strömsbro IF P10 - Andersbergs IBK P10 Svart Ida Markusson, Jaad Abou Chaaya Testebo Arena
Omgång 9
2021-12-19 09:15 9 Andersbergs IBK P10 Svart - Skutskärs IBK Blå 09/10 Alfons Eriksson, Jaad Abou Chaaya Hedviglundshallen
2021-12-19 13:15 9 Strömsbro IF P10 - Norrsundets IF P10-11 Martin Brolin Stigslunds Idrottshall
2021-12-19 16:00 9 Valbo AIF P10 - Gävle GIK P10 Röd Leo Norell, Fabian Laurin Ludvigbergsskolan
Omgång 10
2022-01-16 12:00 10 Valbo AIF P10 - Strömsbro IF P10 Anton Rapp, Ida Markusson Valbo Sportcenter
2022-01-16 13:00 10 Norrsundets IF P10-11 - Andersbergs IBK P10 Svart Anna Lindgren Norrsundets Sporthall
2022-01-16 14:00 10 Gävle GIK P10 Röd - Skutskärs IBK Blå 09/10 Roger Morin, Daniel Blomkvist Testebo Arena
Omgång 11
2022-01-30 09:45 11 Andersbergs IBK P10 Svart - Gävle GIK P10 Röd Jaad Abou Chaaya, Mats Fernlund Hedviglundshallen
2022-01-30 12:00 11 Norrsundets IF P10-11 - Valbo AIF P10 Joakim Lindgren Norrsundets Sporthall
2022-01-30 13:15 11 Strömsbro IF P10 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Melvin Persson, Linnea Roos Stigslunds Idrottshall
Omgång 12
2022-02-06 09:30 12 Strömsbro IF P10 - Gävle GIK P10 Röd Tilda Nilsson, Ida Lundin Testebo Arena
2022-02-06 11:30 12 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Norrsundets IF P10-11 Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2022-02-06 12:15 12 Valbo AIF P10 - Andersbergs IBK P10 Svart Ida Markusson, Fabian Laurin Valbo Sportcenter
Omgång 13
2022-02-13 11:15 13 Andersbergs IBK P10 Svart - Strömsbro IF P10 Linus Häggblom Hedviglundshallen
2022-02-13 12:00 13 Valbo AIF P10 - Skutskärs IBK Blå 09/10 Vincent Lind, Melvin Persson Valbo Sportcenter
2022-02-13 13:00 13 Norrsundets IF P10-11 - Gävle GIK P10 Röd Anna Lindgren Norrsundets Sporthall
Omgång 14
2022-02-27 10:00 14 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Andersbergs IBK P10 Svart Dan Vikström, Reine Schröder Rotskärsskolans Sporthall
2022-02-27 10:00 14 Norrsundets IF P10-11 - Strömsbro IF P10 Alfons Eriksson, Linus Häggblom Norrsundets Sporthall 50
2022-03-08 17:30 14 Gävle GIK P10 Röd - Valbo AIF P10 Roger Morin, Mats Fernlund Sörbyskolan
Omgång 15
2022-03-06 10:00 15 Strömsbro IF P10 - Valbo AIF P10 Ella Andersson, Linnea Roos Testebo Arena
2022-03-06 10:00 15 Skutskärs IBK Blå 09/10 - Gävle GIK P10 Röd Daniel Blomkvist, Dan Vikström Rotskärsskolans Sporthall
2022-03-06 10:15 15 Andersbergs IBK P10 Svart - Norrsundets IF P10-11 Elias Parment, Roger Morin Hedviglundshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis