Spelprogram - Träningsmatcher Distrikt Senior

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FC Dalen Utv Peter Timsäter peter.timsater@digitalposter.se 070-357 33 00
Gimonäs Umeå IF DJ Magnus Centerlind magnus.centerlind@teliacompany.com 070-6887426 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBF Div2 Johan Edin johan.edin82@gmail.com 0793-59 70 96 Blå , Blå , Blå
Hörnefors IF Elisabeth Bergmark Renman 1908hif@gmail.com 0762021018 Röd, Röd, Röd
IBF Dalen / FC Dalen JAS DJ18 Richard Bagger rbagger13@gmail.com 070-3098813 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen Dam Alls norr/öst Urban Karlsson karlsson@ibkdalen.se 0730-88 64 84 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen Herr Div.1 Gustav Broadhall gurramege@gmail.com 070-2770915 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 Tony Bergström tonybergstrom74@gmail.com 070-377 69 09 Svart, Svart, Svart
IBK Dalen Dam Urban Karlsson karlsson@ibkdalen.se 0730-88 64 84 Svart, Svart, Svart
IBS Dalen Herr 2 Ulf Arvidsson ulf.arvidsson@dailyprint.se 0706608124 Svart, Svart, Svart
Kågedalens AIF Markus Holmström hosse16@hotmail.com 070-290 52 01 Gul/Svart/Svart
Obbola IK A-Lag Håkan Wirtala hakan.wirtala@gmail.com 070-5399777 Grön, Svart, Svart
Sandåkerns SK/IBS Dalen Lars Appelfeldt lia.appelfeldt@gmail.com 076-1170909 Vit, Röd, Röd
Spöland Vännäs IF Mikael Eriksson 0703338846 Svart/Svart/Svart
Team Thorengruppen Ungdom SK Fabian Karlstén Fabiankarlsten@outlook.com 070-3850710 Grön, Grön, Grön
Umeå City IBF Dam D1 Sandra Linder Sandra.m.linder@gmail.com 070 - 572 62 05 Vit, Blå, Vit
Umeå Västra IF A-lag Johan Åsberg johan.asberg@umeavastra.se 070-3553551 Grön, Grön, Grön
Vindelns IF Utv herr Jan-Erik Jonsson jan-erik.jonsson@vindeln.net 070-330 21 06 gul/svart, svart, svart
Öjebyns IBF Blå, Blå/Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-14 12:20 1 IBF Dalen Dam Alls norr/öst - IBF Dalen / FC Dalen JAS DJ18 Viktor Grahn, Tony Cederholm Musköten 1
2021-08-14 14:00 1 IBK Dalen Dam - Umeå City IBF Dam D1 Viktor Grahn, Tony Cederholm Musköten 2
2021-08-22 18:00 1 FC Dalen Utv - Gimonäs Umeå IF DJ Björn Glad Musköten 1
2021-08-25 19:00 1 Kågedalens AIF - Öjebyns IBF Balderhallen B
2021-08-28 16:00 1 IBF Dalen Herr Div.1 - Team Thorengruppen Ungdom SK Tony Cederholm, Oliver Halvarsson Musköten 2
2021-08-31 19:30 1 Sandåkerns SK/IBS Dalen - IBS Dalen Herr 2 Peter Saari, Mats Erelund Musköten 1
2021-09-14 19:00 1 Hörnefors IF - Spöland Vännäs IF Roger Collin, Marcus Lineruth Bråvallahallen
2021-09-16 19:00 1 Spöland Vännäs IF - Sandåkerns SK/IBS Dalen Thanasis Provatas, Klas Höglund Hammarhallen Vännäs
2021-09-20 20:30 1 Holmsund City IBF Div2 - Obbola IK A-Lag Björn Glad, Robert Segerstedt Storsjöhallen
2021-09-25 14:00 1 Spöland Vännäs IF - IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 Klas Höglund, Lasse Ekesryd Hammarhallen Vännäs
2022-04-04 19:15 1 Holmsund City IBF Div2 - Vindelns IF Utv herr Storsjöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis