Spelprogram - Pojkar Grön Klass C Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 14 Gul Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 14 Svart Gul, Svart, Svart
Boets IK P/F 13/14 Rosa, Svart, Svart
Borensberg IBC P14/15 Orange orange, vit, orange
Borensberg IBC P14/15 Svart orange, vit, orange
Boxholms IBK Mix 12-13 Therese Mattsson andreas.theresem@gmail.com 0704825149 orange/svart/svart
Boxholms IBK P 12-13 Therese Mattsson andreas.theresem@gmail.com 0704825149 orange/svart/svart
Brokinds IF P 13/14 Olof Gunnarsson kajsaolof@gmail.com 0721730804 Vit/Blå/Blå
Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Mikael Karlsson mikael.b.karlsson@gmail.com 0725-223288 Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Grön (Violett) Blå, Vit, Vit
IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Linda Dahlin stugalyckan@gmail.com 0705759227 Röd, Svart, Svart
IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Linda Dahlin stugalyckan@gmail.com 0705759227 Röd, Svart, Svart
Ledberg IBF P 13 Vit Marcus Ardell marcusardell@yahoo.se Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Mjölby IBK P Grön 2 Gul, Svart, Svart
Rimforsa IF P-13/14 svartvit Tobias Lundh tobbe.lundh@outlook.com 0705876719 vitsvart/svart/svart
Rimforsa IF P-13/14 vit Tobias Lundh tobbe.lundh@outlook.com 0705876719 vitsvart/svart/svart
Solfjäderstaden IBK P 14 A Andreas Karlén Andreas.karlen@gmail.com 0707391128 Röd/Röd/Svart
Solfjäderstaden IBK P 14 B Andreas Karlén Andreas.karlen@gmail.com 0707391128 Röd/Röd/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-13 09:30 1 Bergs IK P 14 Gul - Boets IK P/F 13/14 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 09:30 1 Bergs IK P 14 Svart - Brokinds IF P 13/14 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 10:00 1 Borensberg IBC P14/15 Orange - Boxholms IBK Mix 12-13 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 10:00 1 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boxholms IBK P 12-13 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 10:30 1 Mjölby IBK P Grön 2 - Brokinds IF P 13/14 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 10:30 1 Boets IK P/F 13/14 - Bergs IK P 14 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 11:00 1 Boxholms IBK Mix 12-13 - Bergs IK P 14 Gul Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 11:00 1 Boxholms IBK P 12-13 - Borensberg IBC P14/15 Orange Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 11:30 1 Mjölby IBK P Grön 2 - Borensberg IBC P14/15 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 11:30 1 Brokinds IF P 13/14 - Boets IK P/F 13/14 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 12:00 1 Bergs IK P 14 Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 12:00 1 Bergs IK P 14 Gul - Boxholms IBK P 12-13 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 12:30 1 Boxholms IBK Mix 12-13 - Mjölby IBK P Grön 2 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 12:30 1 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 13:00 1 Brokinds IF P 13/14 - Boxholms IBK P 12-13 Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 13:00 1 Borensberg IBC P14/15 Orange - Bergs IK P 14 Gul Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 13:30 1 Mjölby IBK P Grön 2 - Bergs IK P 14 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 13:30 1 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boxholms IBK Mix 12-13 Ljungsbro Sporthall
Omgång 2
2021-11-14 10:30 2 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Solfjäderstaden IBK P 14 B Rydshallen
2021-11-14 10:30 2 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Ledberg IBF P 13 Vit Rydshallen
2021-11-14 11:00 2 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Rydshallen
2021-11-14 11:00 2 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Rimforsa IF P-13/14 vit Rydshallen
2021-11-14 11:30 2 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Ledberg IBF P 13 Vit Rydshallen
2021-11-14 11:30 2 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Solfjäderstaden IBK P 14 A Rydshallen
2021-11-14 12:00 2 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Hjulsbro IK Grön (Violett) Rydshallen
2021-11-14 12:00 2 Rimforsa IF P-13/14 vit - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Rydshallen
2021-11-14 12:30 2 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Rydshallen
2021-11-14 12:30 2 Ledberg IBF P 13 Vit - Solfjäderstaden IBK P 14 B Rydshallen
2021-11-14 13:00 2 Solfjäderstaden IBK P 14 A - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Rydshallen
2021-11-14 13:00 2 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Rimforsa IF P-13/14 vit Rydshallen
2021-11-14 13:30 2 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Rydshallen
2021-11-14 13:30 2 Solfjäderstaden IBK P 14 B - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Rydshallen
2021-11-14 14:00 2 Ledberg IBF P 13 Vit - Rimforsa IF P-13/14 vit Rydshallen
2021-11-14 14:00 2 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Violett) Rydshallen
2021-11-14 14:30 2 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Solfjäderstaden IBK P 14 A Rydshallen
2021-11-14 14:30 2 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Rydshallen
Omgång 3
2021-12-19 11:00 3 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Bergs IK P 14 Svart Hackelhallen
2021-12-19 11:00 3 Rimforsa IF P-13/14 vit - Bergs IK P 14 Gul Hackelhallen
2021-12-19 11:25 3 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Boxholms IBK Mix 12-13 Hackelhallen
2021-12-19 11:25 3 Ledberg IBF P 13 Vit - Boxholms IBK P 12-13 Hackelhallen
2021-12-19 11:50 3 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Bergs IK P 14 Gul Hackelhallen
2021-12-19 11:50 3 Bergs IK P 14 Svart - Rimforsa IF P-13/14 vit Hackelhallen
2021-12-19 12:15 3 Boxholms IBK Mix 12-13 - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Hackelhallen
2021-12-19 12:15 3 Boxholms IBK P 12-13 - Hjulsbro IK Grön (Violett) Hackelhallen
2021-12-19 12:40 3 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Bergs IK P 14 Svart Hackelhallen
2021-12-19 12:40 3 Bergs IK P 14 Gul - Ledberg IBF P 13 Vit Hackelhallen
2021-12-19 13:05 3 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Violett) Hackelhallen
2021-12-19 13:05 3 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Boxholms IBK P 12-13 Hackelhallen
2021-12-19 13:30 3 Boxholms IBK Mix 12-13 - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Hackelhallen
2021-12-19 13:30 3 Bergs IK P 14 Svart - Ledberg IBF P 13 Vit Hackelhallen
2021-12-19 13:55 3 Bergs IK P 14 Gul - Boxholms IBK P 12-13 Hackelhallen
2021-12-19 13:55 3 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Hackelhallen
2021-12-19 14:20 3 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Rimforsa IF P-13/14 vit Hackelhallen
2021-12-19 14:20 3 Ledberg IBF P 13 Vit - Boxholms IBK Mix 12-13 Hackelhallen
Omgång 4
2021-12-19 4 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Orange Lysingsskolan
2021-12-19 4 Brokinds IF P 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 A Lysingsskolan
2021-12-19 4 Solfjäderstaden IBK P 14 B - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Lysingsskolan
2021-12-19 4 Mjölby IBK P Grön 2 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Lysingsskolan
2021-12-19 4 Borensberg IBC P14/15 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 A Lysingsskolan
2021-12-19 4 Borensberg IBC P14/15 Orange - Brokinds IF P 13/14 Lysingsskolan
2021-12-19 4 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Boets IK P/F 13/14 Lysingsskolan
2021-12-19 4 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 B Lysingsskolan
2021-12-19 4 Borensberg IBC P14/15 Svart - Mjölby IBK P Grön 2 Lysingsskolan
2021-12-19 4 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Borensberg IBC P14/15 Orange Lysingsskolan
2021-12-19 4 Brokinds IF P 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 B Lysingsskolan
2021-12-19 4 Boets IK P/F 13/14 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Lysingsskolan
2021-12-19 4 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Borensberg IBC P14/15 Svart Lysingsskolan
2021-12-19 4 Borensberg IBC P14/15 Orange - Mjölby IBK P Grön 2 Lysingsskolan
2021-12-19 4 Solfjäderstaden IBK P 14 A - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Lysingsskolan
2021-12-19 4 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Boets IK P/F 13/14 Lysingsskolan
2021-12-19 4 Borensberg IBC P14/15 Svart - Brokinds IF P 13/14 Lysingsskolan
2021-12-19 4 Mjölby IBK P Grön 2 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Lysingsskolan
Omgång 5
2022-01-30 14:00 5 Borensberg IBC P14/15 Orange - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Hällaskolan
2022-01-30 14:00 5 Borensberg IBC P14/15 Svart - Bergs IK P 14 Gul Hällaskolan
2022-01-30 14:30 5 Boets IK P/F 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 B Hällaskolan
2022-01-30 14:30 5 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Mjölby IBK P Grön 2 Hällaskolan
2022-01-30 15:00 5 Rimforsa IF P-13/14 vit - Bergs IK P 14 Gul Hällaskolan
2022-01-30 15:00 5 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Borensberg IBC P14/15 Svart Hällaskolan
2022-01-30 15:30 5 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Borensberg IBC P14/15 Orange Hällaskolan
2022-01-30 15:30 5 Mjölby IBK P Grön 2 - Boets IK P/F 13/14 Hällaskolan
2022-01-30 16:00 5 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Hällaskolan
2022-01-30 16:00 5 Bergs IK P 14 Gul - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Hällaskolan
2022-01-30 16:30 5 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boets IK P/F 13/14 Hällaskolan
2022-01-30 16:30 5 Borensberg IBC P14/15 Orange - Mjölby IBK P Grön 2 Hällaskolan
2022-01-30 17:00 5 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Rimforsa IF P-13/14 vit Hällaskolan
2022-01-30 17:00 5 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Hällaskolan
2022-01-30 17:30 5 Bergs IK P 14 Gul - Mjölby IBK P Grön 2 Hällaskolan
2022-01-30 17:30 5 Boets IK P/F 13/14 - Borensberg IBC P14/15 Orange Hällaskolan
2022-01-30 18:00 5 Rimforsa IF P-13/14 vit - Borensberg IBC P14/15 Svart Hällaskolan
2022-01-30 18:00 5 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Solfjäderstaden IBK P 14 B Hällaskolan
Omgång 6
2022-01-30 10:00 6 Brokinds IF P 13/14 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Brokindshallen
2022-01-30 10:00 6 Ledberg IBF P 13 Vit - Bergs IK P 14 Svart Brokindshallen
2022-01-30 10:25 6 Boxholms IBK Mix 12-13 - Hjulsbro IK Grön (Violett) Brokindshallen
2022-01-30 10:25 6 Boxholms IBK P 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 A Brokindshallen
2022-01-30 10:50 6 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Bergs IK P 14 Svart Brokindshallen
2022-01-30 10:50 6 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Ledberg IBF P 13 Vit Brokindshallen
2022-01-30 11:15 6 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Brokinds IF P 13/14 Brokindshallen
2022-01-30 11:15 6 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Boxholms IBK Mix 12-13 Brokindshallen
2022-01-30 11:40 6 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Boxholms IBK P 12-13 Brokindshallen
2022-01-30 11:40 6 Bergs IK P 14 Svart - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Brokindshallen
2022-01-30 12:05 6 Ledberg IBF P 13 Vit - Boxholms IBK Mix 12-13 Brokindshallen
2022-01-30 12:05 6 Brokinds IF P 13/14 - Solfjäderstaden IBK P 14 A Brokindshallen
2022-01-30 12:30 6 Hjulsbro IK Grön (Violett) - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Brokindshallen
2022-01-30 12:30 6 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Boxholms IBK P 12-13 Brokindshallen
2022-01-30 12:55 6 Bergs IK P 14 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 A Brokindshallen
2022-01-30 12:55 6 Boxholms IBK Mix 12-13 - Brokinds IF P 13/14 Brokindshallen
2022-01-30 13:20 6 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Ledberg IBF P 13 Vit Brokindshallen
2022-01-30 13:20 6 Boxholms IBK P 12-13 - Hjulsbro IK Grön (Violett) Brokindshallen
Omgång 7
2022-03-12 10:00 7 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Bergs IK P 14 Gul Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 10:00 7 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Ledberg IBF P 13 Vit Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 10:30 7 Borensberg IBC P14/15 Orange - Boets IK P/F 13/14 Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 10:30 7 Borensberg IBC P14/15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 11:00 7 Bergs IK P 14 Svart - Ledberg IBF P 13 Vit Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 11:00 7 Bergs IK P 14 Gul - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 11:30 7 Boets IK P/F 13/14 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 11:30 7 Hjulsbro IK Grön (Vinröd) - Borensberg IBC P14/15 Orange Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 12:00 7 Bergs IK P 14 Svart - Borensberg IBC P14/15 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 12:00 7 Ledberg IBF P 13 Vit - Bergs IK P 14 Gul Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 12:30 7 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 12:30 7 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 13:00 7 Boets IK P/F 13/14 - Bergs IK P 14 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 13:00 7 Bergs IK P 14 Gul - Borensberg IBC P14/15 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 13:30 7 Ledberg IBF P 13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd) Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 13:30 7 Borensberg IBC P14/15 Orange - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 14:00 7 Bergs IK P 14 Svart - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-03-12 14:00 7 Borensberg IBC P14/15 Svart - Boets IK P/F 13/14 Åtvidaberg Sporthall
Omgång 8
2022-03-13 09:00 8 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Boxholms IBK Mix 12-13 Motala Sporthall
2022-03-13 09:00 8 Mjölby IBK P Grön 2 - Brokinds IF P 13/14 Motala Sporthall
2022-03-13 09:25 8 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Motala Sporthall
2022-03-13 09:25 8 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Rimforsa IF P-13/14 vit Motala Sporthall
2022-03-13 09:50 8 Boxholms IBK P 12-13 - Brokinds IF P 13/14 Motala Sporthall
2022-03-13 09:50 8 Boxholms IBK Mix 12-13 - Mjölby IBK P Grön 2 Motala Sporthall
2022-03-13 10:15 8 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Solfjäderstaden IBK P 14 B Motala Sporthall
2022-03-13 10:15 8 Rimforsa IF P-13/14 vit - Hjulsbro IK Grön (Violett) Motala Sporthall
2022-03-13 10:40 8 Boxholms IBK P 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 A Motala Sporthall
2022-03-13 10:40 8 Brokinds IF P 13/14 - Boxholms IBK Mix 12-13 Motala Sporthall
2022-03-13 11:05 8 Mjölby IBK P Grön 2 - Hjulsbro IK Grön (Violett) Motala Sporthall
2022-03-13 11:05 8 Solfjäderstaden IBK P 14 B - Rimforsa IF P-13/14 vit Motala Sporthall
2022-03-13 11:30 8 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Boxholms IBK P 12-13 Motala Sporthall
2022-03-13 11:30 8 Boxholms IBK Mix 12-13 - Solfjäderstaden IBK P 14 A Motala Sporthall
2022-03-13 11:55 8 Brokinds IF P 13/14 - Rimforsa IF P-13/14 vit Motala Sporthall
2022-03-13 11:55 8 Hjulsbro IK Grön (Violett) - Solfjäderstaden IBK P 14 B Motala Sporthall
2022-03-13 12:20 8 Boxholms IBK P 12-13 - Mjölby IBK P Grön 2 Motala Sporthall
2022-03-13 12:20 8 Solfjäderstaden IBK P 14 A - Rimforsa IF P-13/14 svartvit Motala Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis