Spelprogram - Pojkar Grön Klass C Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Finspång IBK PF 14 Johan Grönborg johan.k.gronborg@gmail.com Röd/Svart/Svart
Hjulsbro IK Grön (Turkos) Mikael Karlsson mikael.b.karlsson@gmail.com 0725-223288 Blå/Vit/Vit
IBF Kolmården PF14 Christin Tedsjö christin.tedsjo@gmail.com 0762094262 Röd/Svart/Svart
IBF Norrköping P 12/13/14 Erik Franzén frasse__@hotmail.com 0704-783348 Blå/Blå/Blå
Linghems SK P 14 Daniel Malmgren d.malmgren@sto.com 0702790589 Grön/Svart/Svart
Linghems SK P 14 grön Daniel Malmgren d.malmgren@sto.com 0702790589 Grön/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Jimmy P. Egmyr jp_egmyr@outlook.com 0704-978480 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd David Zandén david@zanden.se 0708-604652 Svart/Svart/Svart
Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Markus Göransson markus.goranson@gmail.com Röd/Svart/Svart
Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Markus Göransson markus.goranson@gmail.com Vit/Svart/Svart
Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Conny Petersson alfisti17@hotmail.com 0706674871 Svart/Vit, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Conny Petersson alfisti17@hotmail.com 0706674871 Svart/Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-13 09:30 1 Finspång IBK PF 14 - Linghems SK P 14 Billbäcks Arena
2021-11-14 11:30 1 IBF Kolmården PF14 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Arena Grosvad
2021-11-14 11:50 1 Linghems SK P 14 grön - IBF Norrköping P 12/13/14 Arena Grosvad
2021-11-14 11:50 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Linghems SK P 14 Arena Grosvad
2021-11-14 12:10 1 Linghems SK P 14 grön - IBF Kolmården PF14 Arena Grosvad
2021-11-14 12:10 1 Finspång IBK PF 14 - IBF Norrköping P 12/13/14 Arena Grosvad
2021-11-14 12:30 1 IBF Kolmården PF14 - Linghems SK P 14 Arena Grosvad
2021-11-14 12:30 1 Finspång IBK PF 14 - Linghems SK P 14 grön Arena Grosvad
2021-11-14 12:50 1 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14 Arena Grosvad
2021-11-14 12:50 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Linghems SK P 14 grön Arena Grosvad
2021-11-14 13:10 1 IBF Kolmården PF14 - IBF Norrköping P 12/13/14 Arena Grosvad
2021-11-14 13:10 1 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Finspång IBK PF 14 Arena Grosvad
Omgång 2
2021-11-13 09:00 2 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-13 09:00 2 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-13 09:30 2 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 09:30 2 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 10:00 2 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-13 10:00 2 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 10:30 2 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 10:30 2 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-13 11:00 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 11:00 2 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-13 11:30 2 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-13 11:30 2 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Turkos) Wahlbeckshallen A
Omgång 3
2021-12-19 11:30 3 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Råsslahallen
2021-12-19 11:30 3 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Råsslahallen
2021-12-19 11:55 3 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Finspång IBK PF 14 Råsslahallen
2021-12-19 11:55 3 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Råsslahallen
2021-12-19 12:20 3 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Hjulsbro IK Grön (Turkos) Råsslahallen
2021-12-19 12:20 3 IBF Kolmården PF14 - Finspång IBK PF 14 Råsslahallen
2021-12-19 12:55 3 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Råsslahallen
2021-12-19 12:55 3 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Råsslahallen
2021-12-19 13:20 3 Finspång IBK PF 14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Råsslahallen
2021-12-19 13:20 3 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Råsslahallen
2021-12-19 13:45 3 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Finspång IBK PF 14 Råsslahallen
2021-12-19 13:45 3 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - IBF Kolmården PF14 Råsslahallen
Omgång 4
2021-12-19 09:00 4 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14 Borgsmohallen
2021-12-19 09:00 4 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Linghems SK P 14 grön Borgsmohallen
2021-12-19 09:20 4 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 09:20 4 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 09:40 4 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linghems SK P 14 Borgsmohallen
2021-12-19 09:40 4 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 10:00 4 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 10:00 4 IBF Norrköping P 12/13/14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Borgsmohallen
2021-12-19 10:20 4 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 10:20 4 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Borgsmohallen
2021-12-19 10:40 4 Linghems SK P 14 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Borgsmohallen
2021-12-19 10:40 4 Linghems SK P 14 grön - IBF Norrköping P 12/13/14 Borgsmohallen
Omgång 5
2022-01-29 09:00 5 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Åby Arena
2022-01-29 09:00 5 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - IBF Kolmården PF14 Åby Arena
2022-01-29 09:25 5 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Finspång IBK PF 14 Åby Arena
2022-01-29 09:25 5 IBF Kolmården PF14 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Åby Arena
2022-01-29 09:50 5 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Turkos) Åby Arena
2022-01-29 09:50 5 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Finspång IBK PF 14 Åby Arena
2022-01-29 10:15 5 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Åby Arena
2022-01-29 10:15 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Åby Arena
2022-01-29 10:40 5 Finspång IBK PF 14 - IBF Kolmården PF14 Åby Arena
2022-01-29 10:40 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Åby Arena
2022-01-29 11:05 5 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Finspång IBK PF 14 Åby Arena
2022-01-29 11:05 5 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Åby Arena
Omgång 6
2022-01-30 14:00 6 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Himnahallen
2022-01-30 14:00 6 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14 Himnahallen
2022-01-30 14:25 6 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Himnahallen
2022-01-30 14:25 6 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Himnahallen
2022-01-30 14:50 6 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - IBF Norrköping P 12/13/14 Himnahallen
2022-01-30 14:50 6 Linghems SK P 14 grön - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Himnahallen
2022-01-30 15:15 6 IBF Norrköping P 12/13/14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Himnahallen
2022-01-30 15:15 6 Linghems SK P 14 grön - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Himnahallen
2022-01-30 15:40 6 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Himnahallen
2022-01-30 15:40 6 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Himnahallen
2022-01-30 16:05 6 IBF Norrköping P 12/13/14 - Linghems SK P 14 Himnahallen
2022-01-30 16:05 6 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Linghems SK P 14 grön Himnahallen
Omgång 7
2022-03-12 09:30 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Linghems SK P 14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 09:30 7 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Wahlbeckshallen A
2022-03-12 10:00 7 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - IBF Norrköping P 12/13/14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 10:00 7 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Linghems SK P 14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 10:30 7 Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit - Hjulsbro IK Grön (Turkos) Wahlbeckshallen A
2022-03-12 10:30 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - IBF Norrköping P 12/13/14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 11:00 7 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - Linghems SK P 14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 11:00 7 Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Wahlbeckshallen A
2022-03-12 11:30 7 IBF Norrköping P 12/13/14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd Wahlbeckshallen A
2022-03-12 11:30 7 Linghems SK P 14 - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit Wahlbeckshallen A
2022-03-12 12:00 7 Hjulsbro IK Grön (Turkos) - IBF Norrköping P 12/13/14 Wahlbeckshallen A
2022-03-12 12:00 7 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit Wahlbeckshallen A
Omgång 8
2022-03-12 09:30 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Linghems SK P 14 grön Wahlbeckshallen B
2022-03-12 09:30 8 Finspång IBK PF 14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Wahlbeckshallen B
2022-03-12 10:00 8 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - IBF Kolmården PF14 Wahlbeckshallen B
2022-03-12 10:00 8 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Linghems SK P 14 grön Wahlbeckshallen B
2022-03-12 10:30 8 Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart - Finspång IBK PF 14 Wahlbeckshallen B
2022-03-12 10:30 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - IBF Kolmården PF14 Wahlbeckshallen B
2022-03-12 11:00 8 Finspång IBK PF 14 - Linghems SK P 14 grön Wahlbeckshallen B
2022-03-12 11:00 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Wahlbeckshallen B
2022-03-12 11:30 8 IBF Kolmården PF14 - Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit Wahlbeckshallen B
2022-03-12 11:30 8 Linghems SK P 14 grön - Åby IBK Ungdom P 14/15 Svart Wahlbeckshallen B
2022-03-12 12:00 8 Finspång IBK PF 14 - IBF Kolmården PF14 Wahlbeckshallen B
2022-03-12 12:00 8 Åby IBK Ungdom P 14/15 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Röd Wahlbeckshallen B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis