Spelprogram - Pojkar Grön Klass B Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 13 Blå Gul, Svart, Svart
Bergs IK P 13 Gul Gul, Svart, Svart
Borensberg IBC P12/13 Orange Sari Hammarfrid hammarfridsari@gmail.com 0708929768 orange/vit/orange
Borensberg IBC P12/13 Svart Sari Hammarfrid hammarfridsari@gmail.com 0708929768 orange/vit/orange
Ekängens IF P12/13 Vit Björn Klingspetz klingspetz@gmail.com 0730-983436 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Grön (Lila) Therése Manke therese.manke@gmail.com Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Grön (Svart) Therése Manke therese.manke@gmail.com Blå/Vit/Vit
IBF Antvarden P 12/13 Conny Karlsson connykarlsson10@gmail.com 0736916648 Svart, Svart, Vit
IBK Åtvidaberg P 12/13 Michael Björk Bjork002@bahnhof.se Röd, Svart, Svart
Ledberg IBF P 13 Grön Tony Wimarken wimarken@gmail.com Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Ledberg IBF P 13 Svart Tony Wimarken wimarken@gmail.com Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Jani Nybacka nybacka@hotmail.com 0734-175329 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart David Zandén david@zanden.se 0708-604652 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit David Zandén david@zanden.se 0708-604652 Svart/Svart/Svart
Rimforsa IF P-13/14 svart Tobias Lundh tobbe.lundh@outlook.com 0705876719 vitsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 09:00 1 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 09:00 1 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 09:30 1 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 09:30 1 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 10:00 1 Borensberg IBC P12/13 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila) Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 10:00 1 Borensberg IBC P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Svart) Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 10:30 1 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 10:30 1 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 11:00 1 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ledberg IBF P 13 Grön Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 11:00 1 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 11:30 1 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila) Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 11:30 1 Bergs IK P 13 Gul - Hjulsbro IK Grön (Svart) Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 12:00 1 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Borensberg IBC P12/13 Svart Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 12:00 1 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Borensberg IBC P12/13 Orange Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 12:30 1 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå Ljungsbro Sporthall
2021-10-16 12:30 1 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul Ljungsbro Sporthall
Omgång 2
2021-10-17 09:30 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Ekängens IF P12/13 Vit Wahlbeckshallen B
2021-10-17 09:30 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - IBF Antvarden P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 10:00 2 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Wahlbeckshallen B
2021-10-17 10:00 2 Rimforsa IF P-13/14 svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Wahlbeckshallen B
2021-10-17 10:30 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ekängens IF P12/13 Vit Wahlbeckshallen B
2021-10-17 10:30 2 IBF Antvarden P 12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 11:00 2 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Wahlbeckshallen B
2021-10-17 11:00 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart Wahlbeckshallen B
2021-10-17 11:30 2 Ekängens IF P12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 11:30 2 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - IBF Antvarden P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 12:00 2 Rimforsa IF P-13/14 svart - Ekängens IF P12/13 Vit Wahlbeckshallen B
2021-10-17 12:00 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBF Antvarden P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Wahlbeckshallen B
2021-10-17 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Rimforsa IF P-13/14 svart Wahlbeckshallen B
Omgång 3
2021-11-28 12:30 3 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Hällaskolan
2021-11-28 12:30 3 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Hällaskolan
2021-11-28 13:00 3 Ekängens IF P12/13 Vit - Bergs IK P 13 Blå Hällaskolan
2021-11-28 13:00 3 IBF Antvarden P 12/13 - Bergs IK P 13 Gul Hällaskolan
2021-11-28 13:30 3 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Ekängens IF P12/13 Vit Hällaskolan
2021-11-28 13:30 3 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - IBF Antvarden P 12/13 Hällaskolan
2021-11-28 14:00 3 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange Hällaskolan
2021-11-28 14:00 3 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart Hällaskolan
2021-11-28 14:30 3 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Bergs IK P 13 Blå Hällaskolan
2021-11-28 14:30 3 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Bergs IK P 13 Gul Hällaskolan
2021-11-28 15:00 3 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ekängens IF P12/13 Vit Hällaskolan
2021-11-28 15:00 3 Borensberg IBC P12/13 Svart - IBF Antvarden P 12/13 Hällaskolan
2021-11-28 15:30 3 Ekängens IF P12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Hällaskolan
2021-11-28 15:30 3 IBF Antvarden P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Hällaskolan
2021-11-28 16:00 3 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange Hällaskolan
2021-11-28 16:00 3 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart Hällaskolan
Omgång 4
2021-12-05 10:00 4 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Rimforsa IF P-13/14 svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 10:00 4 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 10:30 4 Ledberg IBF P 13 Grön - IBK Åtvidaberg P 12/13 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 10:30 4 Ledberg IBF P 13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 11:00 4 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Rimforsa IF P-13/14 svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 11:00 4 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 11:30 4 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Lila) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 11:30 4 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 12:00 4 Rimforsa IF P-13/14 svart - Ledberg IBF P 13 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 12:00 4 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 12:30 4 Ledberg IBF P 13 Svart - Rimforsa IF P-13/14 svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 12:30 4 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 13:00 4 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-12-05 13:00 4 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Ledberg IBF P 13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 5
2022-01-23 10:00 5 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Lila) Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 10:00 5 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Hjulsbro IK Grön (Svart) Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 10:30 5 Ledberg IBF P 13 Grön - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 10:30 5 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 11:00 5 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 11:00 5 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 11:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13 Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 11:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 12:00 5 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 12:00 5 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 12:30 5 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Ledberg IBF P 13 Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 12:30 5 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 13:00 5 Ledberg IBF P 13 Grön - Hjulsbro IK Grön (Svart) Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 13:00 5 Ledberg IBF P 13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Lila) Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 13:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13 Åtvidaberg Sporthall
2022-01-23 13:30 5 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Åtvidaberg Sporthall
Omgång 6
2022-01-22 09:00 6 Ekängens IF P12/13 Vit - Bergs IK P 13 Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-22 09:00 6 IBF Antvarden P 12/13 - Bergs IK P 13 Gul Wahlbeckshallen B
2022-01-22 09:30 6 Borensberg IBC P12/13 Orange - Rimforsa IF P-13/14 svart Wahlbeckshallen B
2022-01-22 09:30 6 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ekängens IF P12/13 Vit Wahlbeckshallen B
2022-01-22 10:00 6 IBF Antvarden P 12/13 - Bergs IK P 13 Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-22 10:00 6 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Orange Wahlbeckshallen B
2022-01-22 10:30 6 Rimforsa IF P-13/14 svart - Ekängens IF P12/13 Vit Wahlbeckshallen B
2022-01-22 10:30 6 IBF Antvarden P 12/13 - Borensberg IBC P12/13 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-22 11:00 6 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange Wahlbeckshallen B
2022-01-22 11:00 6 Rimforsa IF P-13/14 svart - Bergs IK P 13 Gul Wahlbeckshallen B
2022-01-22 11:30 6 Borensberg IBC P12/13 Svart - Bergs IK P 13 Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-22 11:30 6 Ekängens IF P12/13 Vit - Bergs IK P 13 Gul Wahlbeckshallen B
2022-01-22 12:00 6 IBF Antvarden P 12/13 - Borensberg IBC P12/13 Orange Wahlbeckshallen B
2022-01-22 12:00 6 Rimforsa IF P-13/14 svart - Borensberg IBC P12/13 Svart Wahlbeckshallen B
Omgång 7
2022-02-13 11:00 7 Rimforsa IF P-13/14 svart - Hjulsbro IK Grön (Lila) Hackelhallen
2022-02-13 11:00 7 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Svart) Hackelhallen
2022-02-13 11:25 7 Bergs IK P 13 Blå - Ekängens IF P12/13 Vit Hackelhallen
2022-02-13 11:25 7 Bergs IK P 13 Gul - IBF Antvarden P 12/13 Hackelhallen
2022-02-13 11:50 7 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Bergs IK P 13 Blå Hackelhallen
2022-02-13 11:50 7 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Bergs IK P 13 Gul Hackelhallen
2022-02-13 12:15 7 Ekängens IF P12/13 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart Hackelhallen
2022-02-13 12:15 7 IBF Antvarden P 12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 Hackelhallen
2022-02-13 12:40 7 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ekängens IF P12/13 Vit Hackelhallen
2022-02-13 12:40 7 Hjulsbro IK Grön (Svart) - IBF Antvarden P 12/13 Hackelhallen
2022-02-13 13:05 7 Rimforsa IF P-13/14 svart - Bergs IK P 13 Blå Hackelhallen
2022-02-13 13:05 7 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Bergs IK P 13 Gul Hackelhallen
2022-02-13 13:30 7 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Svart) Hackelhallen
2022-02-13 13:30 7 Bergs IK P 13 Gul - Hjulsbro IK Grön (Lila) Hackelhallen
2022-02-13 13:55 7 Ekängens IF P12/13 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart Hackelhallen
2022-02-13 13:55 7 IBF Antvarden P 12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 Hackelhallen
Omgång 8
2022-02-12 09:00 8 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Orange Kärnahallen
2022-02-12 09:00 8 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Svart Kärnahallen
2022-02-12 09:30 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Kärnahallen
2022-02-12 09:30 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ledberg IBF P 13 Grön Kärnahallen
2022-02-12 10:00 8 Ledberg IBF P 13 Svart - Borensberg IBC P12/13 Orange Kärnahallen
2022-02-12 10:00 8 Borensberg IBC P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Kärnahallen
2022-02-12 10:30 8 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Ledberg IBF P 13 Grön Kärnahallen
2022-02-12 10:30 8 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Kärnahallen
2022-02-12 11:00 8 Borensberg IBC P12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Kärnahallen
2022-02-12 11:00 8 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Borensberg IBC P12/13 Svart Kärnahallen
2022-02-12 11:30 8 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Borensberg IBC P12/13 Orange Kärnahallen
2022-02-12 11:30 8 Ledberg IBF P 13 Grön - Borensberg IBC P12/13 Svart Kärnahallen
2022-02-12 12:00 8 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Kärnahallen
2022-02-12 12:00 8 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Kärnahallen
Omgång 9
2022-03-26 09:30 9 Bergs IK P 13 Blå - Borensberg IBC P12/13 Orange Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 09:30 9 Bergs IK P 13 Gul - Borensberg IBC P12/13 Svart Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 10:00 9 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 10:00 9 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Ledberg IBF P 13 Svart Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 10:30 9 Borensberg IBC P12/13 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila) Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 10:30 9 Borensberg IBC P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Svart) Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 11:00 9 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 11:00 9 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 11:30 9 Borensberg IBC P12/13 Orange - Ledberg IBF P 13 Grön Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 11:30 9 Borensberg IBC P12/13 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 12:00 9 Bergs IK P 13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Lila) Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 12:00 9 Bergs IK P 13 Gul - Hjulsbro IK Grön (Svart) Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 12:30 9 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Borensberg IBC P12/13 Svart Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 12:30 9 Hjulsbro IK Grön (Svart) - Borensberg IBC P12/13 Orange Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 13:00 9 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 13 Blå Ljungsbro Sporthall
2022-03-26 13:00 9 Ledberg IBF P 13 Svart - Bergs IK P 13 Gul Ljungsbro Sporthall
Omgång 10
2022-03-27 11:00 10 IBF Antvarden P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit Överums Sporthall
2022-03-27 11:00 10 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Ekängens IF P12/13 Vit Överums Sporthall
2022-03-27 11:30 10 Rimforsa IF P-13/14 svart - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Överums Sporthall
2022-03-27 11:30 10 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Ekängens IF P12/13 Vit Överums Sporthall
2022-03-27 12:00 10 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart Överums Sporthall
2022-03-27 12:00 10 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart Överums Sporthall
2022-03-27 12:30 10 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - IBF Antvarden P 12/13 Överums Sporthall
2022-03-27 12:30 10 Linköping IBK Ungdom P13:32 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Överums Sporthall
2022-03-27 13:00 10 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad Överums Sporthall
2022-03-27 13:00 10 IBF Antvarden P 12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13 Överums Sporthall
2022-03-27 13:30 10 Ekängens IF P12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13 Överums Sporthall
2022-03-27 13:30 10 Rimforsa IF P-13/14 svart - Ekängens IF P12/13 Vit Överums Sporthall
2022-03-27 14:00 10 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBF Antvarden P 12/13 Överums Sporthall
2022-03-27 14:00 10 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Rimforsa IF P-13/14 svart Överums Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis