Spelprogram - Pantamera PK8 GRÖN 2012 ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK PK8 svart, svart, svart
Ekeby IF PK8 svart Svart, Svart, Svart
Ekeby IF PK8 Vit Svart, Svart, Svart
Hovsta IF PK8 Linus Ahonen linusahonen@hotmail.com 0761300113 Orange/Svart/Svart
IBF Örebro Utv PK8 Röd Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utv PK8 Svart Röd, Svart, Svart
KFUM Örebro PK8 blå, blå, vit
Lillån IBK PK8 Erika Stenbäck erikastenbeck@hotmail.com 073-6734496 Grön, vit, vit
Pålsboda IBF P12 PK8 Joe Petersson joe.petersson@hotmail.com 0709127358 Lila/lila/lila
Åsbro GOIF PK8 Zandra Beskow zandra@eklindh.com 076-8694887 Gul/svart/svart
Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Vit, svart, vit
Örebro SK Ung PK8 P12 Vit David Hedlund david.hedlund@pwc.com 0709291820 Vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 15:00 1 Hovsta IF PK8 - Åsbro GOIF PK8 Liam Lund, Elias Sjöholm Hovstaskolan
2021-10-30 09:00 1 Ekeby IF PK8 svart - Pålsboda IBF P12 PK8 Skogstorpskolan
2021-10-30 09:00 1 Ekeby IF PK8 Vit - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Skogstorpskolan
2021-10-30 13:45 1 IBF Örebro Utv PK8 Svart - KFUM Örebro PK8 Dante Stavenek, Johannes Larsson Tybblelundsskolan
2021-10-30 14:15 1 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Lillån IBK PK8 Gustav Ekström, August Björck Tybblelundsskolan
2021-11-21 15:15 1 Askersunds IBK PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Närlundahallen
Omgång 2
2 IBF Örebro Utv PK8 Svart - IBF Örebro Utv PK8 Röd Birgittaskolan 16
2021-11-06 09:30 2 Örebro SK Ung PK8 P12 Vit - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Melvin Wicklander, Ruben Samuelsson Tybblelundsskolan
2021-11-07 16:00 2 KFUM Örebro PK8 - Hovsta IF PK8 , Robin Winsryd Tegelbruket
2021-11-13 14:00 2 Åsbro GOIF PK8 - Ekeby IF PK8 svart Milio Efremov, Viktor Pettersson Åsbrohallen
2021-11-13 17:00 2 Lillån IBK PK8 - Ekeby IF PK8 Vit Lillåns skola
2021-11-14 10:30 2 Pålsboda IBF P12 PK8 - Askersunds IBK PK8 Folkasboskolan
Omgång 3
2021-11-20 15:00 3 Hovsta IF PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Röd Måns Möllberg, Liam Lund Hovstaskolan
2021-11-21 11:30 3 Pålsboda IBF P12 PK8 - Åsbro GOIF PK8 Folkasboskolan
2021-11-21 14:30 3 Askersunds IBK PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Närlundahallen
2021-11-27 08:30 3 Ekeby IF PK8 svart - KFUM Örebro PK8 , Jonna Tångring Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-11-27 08:30 3 Ekeby IF PK8 Vit - IBF Örebro Utv PK8 Svart , Lisen Rinne Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-11-28 18:00 3 Örebro SK Ung PK8 P12 Svart - Lillån IBK PK8 Viggo Käll, Melvin Wicklander Tybblelundsskolan
Omgång 4
2021-12-03 18:00 4 Lillån IBK PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Lillåns skola
2021-12-04 14:00 4 KFUM Örebro PK8 - Pålsboda IBF P12 PK8 Tegelbruket
2021-12-05 12:30 4 Hovsta IF PK8 - Ekeby IF PK8 Vit Hovstaskolan
2021-12-05 15:30 4 Åsbro GOIF PK8 - Askersunds IBK PK8 Milio Efremov, Viktor Pettersson Åsbrohallen
2021-12-11 09:00 4 IBF Örebro Utv PK8 Svart - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Dante Stavenek, Cornelia Lindell Mellringehallen - Örebro
2022-02-18 17:15   Uppskj. 4 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Ekeby IF PK8 svart Adolfsbergsskolan
Omgång 5
2021-12-14 18:30 5 Ekeby IF PK8 svart - Ekeby IF PK8 Vit Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-18 11:00 5 Örebro SK Ung PK8 P12 Svart - Hovsta IF PK8 Vincent Lagerlöf, Olle Eriksson Tybblelundsskolan
2021-12-18 14:00 5 Pålsboda IBF P12 PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Röd Folkasboskolan
2021-12-18 14:30 5 Åsbro GOIF PK8 - KFUM Örebro PK8 Milio Efremov, Viktor Pettersson Åsbrohallen
2021-12-19 13:30 5 Askersunds IBK PK8 - Lillån IBK PK8 Närlundahallen
2021-12-19 18:00 5 Örebro SK Ung PK8 P12 Vit - IBF Örebro Utv PK8 Svart Melvin Wicklander, Jack Boman Tybblelundsskolan
Omgång 6
6 Ekeby IF PK8 Vit - Pålsboda IBF P12 PK8 Skogstorpskolan
6 Ekeby IF PK8 svart - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Skogstorpskolan
2021-10-30 13:45 6 IBF Örebro Utv PK8 Svart - Lillån IBK PK8 August Björck, Gustav Ekström Tybblelundsskolan
2022-01-08 12:00 6 KFUM Örebro PK8 - Askersunds IBK PK8 Tegelbruket
2022-01-15 09:00 6 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Åsbro GOIF PK8 , August Björck Mellringehallen - Örebro
2022-01-15 13:15 6 Hovsta IF PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Liam Lund, Elias Sjöholm Hovstaskolan
Omgång 7
2022-01-21 18:00 7 Lillån IBK PK8 - Hovsta IF PK8 Lillåns skola
2022-01-22 14:00 7 Åsbro GOIF PK8 - Ekeby IF PK8 Vit Åsbrohallen
2022-01-23 10:30 7 Pålsboda IBF P12 PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Folkasboskolan
2022-01-23 12:30 7 Askersunds IBK PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Svart Närlundahallen
2022-01-29 09:30 7 Örebro SK Ung PK8 P12 Vit - Ekeby IF PK8 svart Albin Ljunggren, Viggo Käll Tybblelundsskolan
2022-01-29 14:00 7 KFUM Örebro PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Röd Tegelbruket
Omgång 8
8 Ekeby IF PK8 Vit - KFUM Örebro PK8 Skogstorpskolan
8 Ekeby IF PK8 svart - Lillån IBK PK8 Skogstorpskolan
2022-02-05 11:00 8 Örebro SK Ung PK8 P12 Svart - Åsbro GOIF PK8 Vincent Lagerlöf, Viggo Käll Tybblelundsskolan
2022-02-05 13:15 8 Hovsta IF PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Svart Emma Dahlerus, Klara Davidsson Hovstaskolan
2022-02-05 13:45 8 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Askersunds IBK PK8 , Olle Storm Tybblelundsskolan
2022-02-06 10:30 8 Pålsboda IBF P12 PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Folkasboskolan
Omgång 9
2021-12-11 09:00 9 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Ekeby IF PK8 Vit Dante Stavenek, Cornelia Lindell Mellringehallen - Örebro
2022-02-18 17:15   Uppskj. 9 IBF Örebro Utv PK8 Svart - Ekeby IF PK8 svart Adolfsbergsskolan
2022-02-19 14:00 9 Åsbro GOIF PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Åsbrohallen
2022-02-19 17:00 9 Lillån IBK PK8 - Pålsboda IBF P12 PK8 Lillåns skola
2022-02-20 15:30 9 Askersunds IBK PK8 - Hovsta IF PK8 Närlundahallen
2022-03-06 14:15 9 KFUM Örebro PK8 - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Tegelbruket
Omgång 10
2022-03-05 09:30 10 Örebro SK Ung PK8 P12 Vit - KFUM Örebro PK8 Jack Boman, Vincent Lagerlöf Tybblelundsskolan
2022-03-05 11:00 10 Örebro SK Ung PK8 P12 Svart - IBF Örebro Utv PK8 Röd Tim Erhard, Måns Marberg Tybblelundsskolan
2022-03-05 14:00 10 Åsbro GOIF PK8 - Lillån IBK PK8 Åsbrohallen
2022-03-06 10:30 10 Pålsboda IBF P12 PK8 - IBF Örebro Utv PK8 Svart Folkasboskolan
2022-03-15 18:30 10 Ekeby IF PK8 Vit - Askersunds IBK PK8 Lina Landmark, Miranda Lindqvist Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-15 18:30 10 Ekeby IF PK8 svart - Hovsta IF PK8 Agnes Lindmark, Gabriella Grape Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 11
2021-12-11 09:30 11 IBF Örebro Utv PK8 Röd - Örebro SK Ung PK8 P12 Vit Cornelia Lindell, Dante Stavenek Mellringehallen - Örebro
2022-01-15 09:00 11 IBF Örebro Utv PK8 Svart - Åsbro GOIF PK8 , Hugo Edström Mellringehallen - Örebro
2022-03-20 15:30 11 Askersunds IBK PK8 - Ekeby IF PK8 svart Närlundahallen
2022-03-26 09:00 11 Ekeby IF PK8 Vit - Örebro SK Ung PK8 P12 Svart Skogstorpskolan
2022-03-26 14:00 11 KFUM Örebro PK8 - Lillån IBK PK8 Tegelbruket
2022-03-26 17:15 11 Hovsta IF PK8 - Pålsboda IBF P12 PK8 Emil Ekdahl, Elias Sjöholm Hovstaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis