Spelprogram - Pantamera P Div. 18

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /Svart Jonas Nylander vidjupiter@hotmail.com 070-310 72 95 Svart/Svart/Svart
Holmsund City IBC Jonas Aittamaa aittamaa@hotmail.com 070-581 96 59 Orange
Hörnefors IF Angelica Johansson angie918@hotmail.com 070-6023868 röd/röd/röd
IBF Dalen/Vit Mari Viklund mostermari@hotmail.com 0706-94 97 47 Svart, Svart, Svart
Sävar IK Anna Degerman 0737081127 Röd, Röd, Röd
Team Thorengruppen SK/1 Peter Larsson peter.larsson@releasefinans.se 076-677 72 03 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 14:00 1 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sävar IK Lasse Ekesryd, Klas Höglund Sjöfruhallen
2021-10-24 10:10 1 Team Thorengruppen SK/1 - Holmsund City IBC , Robert Segerstedt Vildmannahallen
2021-10-24 13:30 1 IBF Dalen/Vit - Hörnefors IF Leo Lundgren, Erik Hörnros Musköten 2
Omgång 2
2021-11-13 2 IBF Dalen/Vit - Holmsund City IBC Musköten 2
2021-11-13 2 Team Thorengruppen SK/1 - Sävar IK Vildmannahallen
Omgång 3
2021-11-28 11:30 3 IBF Dalen/Vit - Sävar IK Arvid Johansson, Patric Önander Musköten 2
2021-11-28 11:30 3 Team Thorengruppen SK/1 - Gimonäs Umeå IF /Svart , Micael Ljung Vildmannahallen
2021-11-28 14:00 3 Holmsund City IBC - Hörnefors IF Oscar Larsson, Viktor Sandström Storsjöhallen
Omgång 4
2021-12-04 4 Gimonäs Umeå IF /Svart - IBF Dalen/Vit Sjöfruhallen
2021-12-04 4 Hörnefors IF - Team Thorengruppen SK/1 Bråvallahallen
Omgång 5
2021-12-11 12:30 5 Holmsund City IBC - Sävar IK Robert Segerstedt, Alice Hiller Storsjöhallen
2021-12-11 13:30 5 Hörnefors IF - Gimonäs Umeå IF /Svart Thanasis Provatas, Jimmie Nilsson Bråvallahallen
2021-12-11 16:15 5 IBF Dalen/Vit - Team Thorengruppen SK/1 Mille Forsberg, Malte Lövgren Musköten 1
Omgång 6
2021-12-18 6 Gimonäs Umeå IF /Svart - Holmsund City IBC Sjöfruhallen
2021-12-18 6 Sävar IK - Hörnefors IF Sävaråhallen
Omgång 7
2022-01-22 10:10 7 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /Svart Qian Salazar, Joel Palmqvist Sävaråhallen
2022-01-22 14:30 7 Hörnefors IF - IBF Dalen/Vit Lasse Ekesryd, Klas Höglund Bråvallahallen
2022-01-23 13:30   Uppskj. 7 Holmsund City IBC - Team Thorengruppen SK/1 Storsjöhallen
Omgång 8
2022-02-05 8 Holmsund City IBC - IBF Dalen/Vit Storsjöhallen
2022-02-06 8 Sävar IK - Team Thorengruppen SK/1 Sävaråhallen
Omgång 9
2022-02-19 12:30 9 Gimonäs Umeå IF /Svart - Team Thorengruppen SK/1 , Juni Söderqvist Umeå Energi Arena Öst
2022-02-19 14:30 9 Hörnefors IF - Holmsund City IBC Rolf Svanold, Robert Segerstedt Bråvallahallen
2022-02-20 12:05 9 Sävar IK - IBF Dalen/Vit , Silas Nylander Sävaråhallen
Omgång 10
2022-02-26 10 Team Thorengruppen SK/1 - Hörnefors IF Ersängshallen
2022-02-27 10 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF /Svart Musköten 1
Omgång 11
2022-03-19 11 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Svart Storsjöhallen
2022-03-20 11 Hörnefors IF - Sävar IK Bråvallahallen
Omgång 12
2022-03-27 13:30 12 Team Thorengruppen SK/1 - IBF Dalen/Vit Vigon Berggrund, Joel Palmqvist Vildmannahallen
2022-03-27 14:30 12 Gimonäs Umeå IF /Svart - Hörnefors IF , Herman Njaita Ersängshallen 30
2022-04-02 11:00 12 Sävar IK - Holmsund City IBC Joel Fleig, Axel Ahlm-Larsson Sävaråhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis