Spelprogram - Pantamera P Div. 25

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /Svart Nina Ohlson nina.ohlson@umu.se 070-237 79 37 svart/svart/svart
Holmsund City IBC Daniel Eliasson daniel.eliasson.de@gmail.com Svart/Svart
IBF Dalen /P12 Thomas Adolphson thomas.adolphson@forsakringskassan.se 0703-18 22 66 Svart/svart/Svart
Sandåkerns SK /Röd Peter Lindström pjo.lindstrom@gmail.com 0703029193 Vit/röd/röd
Sandåkerns SK/P12 Maria Jansson Maria.hanna.jansson@gmail.com Vit, Röd, Röd
Tavelsjö AIK Malin Lundqvist mallanl75@hotmail.com 070-6192716
Umeå City IBF/P12 Cecilia Ökvist c.okvist@gmail.com 070-3368122 blå/blå/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-29 18:15 1 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sandåkerns SK/P12 Robert Segerstedt, Benjamin Berg Sjöfruhallen
2021-10-30 14:30 1 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /P12 Mille Forsberg, Malte Lövgren Musköten 2
2021-10-31 12:30 1 Umeå City IBF/P12 - Holmsund City IBC , Richard Bagger Vildmannahallen
Omgång 2
2021-11-13 12:30 2 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /Svart , Jimmie Nilsson Storsjöhallen
2021-11-13 16:15 2 Sandåkerns SK /Röd - Sandåkerns SK/P12 Benjamin Berg, Rolf Svanold Musköten 2
Omgång 3
2021-11-20 10:00 3 Umeå City IBF/P12 - Sandåkerns SK /Röd , Leo Lundgren Midgårdshallen
2021-11-20 11:00 3 Sandåkerns SK/P12 - Holmsund City IBC , Leo Lundgren Midgårdshallen
2021-11-20 13:30 3 Gimonäs Umeå IF /Svart - IBF Dalen /P12 , Linus Holmgren Sjöfruhallen
Omgång 4
2021-12-04 11:30 4 Gimonäs Umeå IF /Svart - Umeå City IBF/P12 , Micael Ljung Ålidhemshallen
2021-12-04 12:30 4 Sandåkerns SK /Röd - Holmsund City IBC , Erik Hörnros Musköten 2
Omgång 5
2021-12-18 16:00 5 Holmsund City IBC - IBF Dalen /P12 Betty J-Ödmalm, Kajsa Lindström Storsjöhallen
2021-12-18 16:30 5 Gimonäs Umeå IF /Svart - Sandåkerns SK /Röd Hanna Forsström, Cornelia Grimborg Sjöfruhallen
Omgång 6
2022-01-16 13:30   Uppskj. 6 IBF Dalen /P12 - Sandåkerns SK /Röd Umeå Energi Arena Öst
2022-01-16 14:30 6 Sandåkerns SK/P12 - Gimonäs Umeå IF /Svart Umeå Energi Arena Öst
2022-04-03 13:30 6 Holmsund City IBC - Umeå City IBF/P12 , Linus Hiller Storsjöhallen
Omgång 7
2022-01-29 14:00 7 Sandåkerns SK /Röd - IBF Dalen /P12 Kalle Löfstedt, Robert Segerstedt Musköten 1
2022-02-05 14:00 7 Gimonäs Umeå IF /Svart - Holmsund City IBC Adrian Vidmark, Gabriel Kohonen Midgårdshallen
Omgång 8
2022-02-12 14:00 8 Sandåkerns SK /Röd - Umeå City IBF/P12 Patric Önander, Arvid Johansson Musköten 2
2022-02-12 16:00 8 IBF Dalen /P12 - Gimonäs Umeå IF /Svart Sakarias Ulriksson, Gabriel Kohonen Musköten 2
2022-02-13 12:30 8 Holmsund City IBC - Tavelsjö AIK Alice Hiller, Maud Mukkala Storsjöhallen
Omgång 9
2022-02-26 11:30 9 Umeå City IBF/P12 - Gimonäs Umeå IF /Svart Joel Fleig, Alex Nilsson Ålidhemshallen
2022-02-27 12:00 9 Holmsund City IBC - Sandåkerns SK /Röd , Viktor Sandström Storsjöhallen
Omgång 10
2022-03-20 15:00 10 Sandåkerns SK /Röd - Gimonäs Umeå IF /Svart Liam Lundén, Jacob Rudberg Musköten 1
2022-03-23 17:40 10 IBF Dalen /P12 - Holmsund City IBC Jacob Rudberg, Micael Ljung Grubbeskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis