Spelprogram - Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK F10-11 Andreas Ejderland andreas.ejderland@icloud.com röd, svart, svart
CL98IC F12 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Jens Johansson johanssonjens76@yahoo.se 070-6238691 Cyan Blå, Marinblå, Vitt
Hovshaga AIF F11 Andreas Petré andreaspetre80@gmail.com 073-0254864 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F11 Ida Johansson ijohansson80@hotmail.com 0703617941 Röd, Svart, Röd
Nybro IBK F10 Anna Svensson 0704333768 Röd (Herr Svart), Svart, Röd (Herr Svart)
Ryds SK F11-12 gul/svart-randig, svart, svart
Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Andreas Kessen andreas.kessen@gmail.com 0735175537 Röd, Blå, Röd
VAKANT PLATS
Växjö IBK Utveckling F11/1 Andreas Sjöberg andreassjoberg86@gmail.com 070 283 44 78 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling F11/2 Andreas Sjöberg andreassjoberg86@gmail.com 070 283 44 78 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK F10 Fredrik Stiberg stiberg@outlook.com 0708-819366 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 13:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Torslundahallen
2021-10-24 13:45 1 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - CL98IC F12 Torslundahallen
2021-10-24 14:30 1 CL98IC F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Torslundahallen
Omgång 2
2021-10-16 11:00 2 Nybro IBK F10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 , Elliot Persson OG-Hallen
2021-10-16 11:45 2 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - VAKANT PLATS , Elliot Persson OG-Hallen
2021-10-16 12:30 2 VAKANT PLATS - Nybro IBK F10 , Elliot Persson OG-Hallen
Omgång 3
2021-10-10 09:45 3 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Hovshaga AIF F11 Fortnox Arena B-hall
2021-10-10 10:30 3 Hovshaga AIF F11 - Älmhults IBK F10 Fortnox Arena B-hall
2021-10-10 11:15 3 Älmhults IBK F10 - Växjö IBK Utveckling F11/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 4
2021-10-16 11:00 4 Ryds SK F11-12 - Alvesta IBK F10-11 Ryds Sporthall
2021-10-16 12:00 4 Alvesta IBK F10-11 - Hovshaga AIF F11 Ryds Sporthall
2021-10-16 13:00 4 Hovshaga AIF F11 - Ryds SK F11-12 Ryds Sporthall
Omgång 5
5 VAKANT PLATS - Nybro IBK F10
5 Nybro IBK F10 - Växjö IBK Utveckling F11/1
5 Växjö IBK Utveckling F11/1 - VAKANT PLATS Olofströms Sporthall
Omgång 6
2021-11-06 12:00 6 CL98IC F12 - Ryds SK F11-12 Wilma Johansson, Emelie Lindberg Falkenbergshallen
2021-11-06 12:45 6 Ryds SK F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Wilma Johansson, Emelie Lindberg Falkenbergshallen
2021-11-06 13:30 6 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12 Wilma Johansson, Emelie Lindberg Falkenbergshallen
Omgång 7
2021-10-31 09:30 7 Älmhults IBK F10 - Alvesta IBK F10-11 Alvesta Sporthall
2021-10-31 10:30 7 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Älmhults IBK F10 Alvesta Sporthall
2021-10-31 11:30 7 Alvesta IBK F10-11 - Växjö IBK Utveckling F11/2 Alvesta Sporthall
Omgång 8
2021-11-06 15:00 8 Ingelstad IBK F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Ingelstads Sporthall
2021-11-06 15:55 8 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Hovshaga AIF F11 Ingelstads Sporthall
2021-11-06 16:50 8 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F11 Ingelstads Sporthall
Omgång 9
2021-12-11 09:45 9 Växjö IBK Utveckling F11/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Fortnox Arena B-hall
2021-12-11 10:30 9 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - Nybro IBK F10 Fortnox Arena B-hall
2021-12-11 11:15 9 Nybro IBK F10 - Växjö IBK Utveckling F11/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2021-11-28 10:30 10 Älmhults IBK F10 - Ryds SK F11-12 Linnéhallen
2021-11-28 11:30 10 Ryds SK F11-12 - Växjö IBK Utveckling F11/1 Linnéhallen
2021-11-28 12:30 10 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Älmhults IBK F10 Linnéhallen
Omgång 11
2021-11-27 11:00 11 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Gårdby Sporthall
2021-11-27 12:00 11 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12 Gårdby Sporthall
2021-11-27 13:00 11 CL98IC F12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Gårdby Sporthall
Omgång 12
2021-12-04 09:00 12 Hovshaga AIF F11 - Alvesta IBK F10-11 Hovshaga Sporthall
2021-12-04 09:50 12 Alvesta IBK F10-11 - Ingelstad IBK F11 Hovshaga Sporthall
2021-12-04 10:40 12 Ingelstad IBK F11 - Hovshaga AIF F11 Hovshaga Sporthall
Omgång 13
2022-02-27 12:30 13 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - Ingelstad IBK F11 Färjehallen
2022-02-27 13:15 13 Ingelstad IBK F11 - CL98IC F12 Färjehallen
2022-02-27 14:00 13 CL98IC F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Färjehallen
Omgång 14
2022-01-09 11:00 14 Nybro IBK F10 - CL98IC F12 Stefan Hultgren, Linus Sjöö OG-Hallen
2022-01-09 12:00 14 CL98IC F12 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Linus Sjöö, Stefan Hultgren OG-Hallen
2022-01-09 13:00 14 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Nybro IBK F10 Linus Sjöö, Stefan Hultgren OG-Hallen
Omgång 15
2022-01-16 09:45 15 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Alvesta IBK F10-11 Fortnox Arena B-hall
2022-01-16 10:30 15 Alvesta IBK F10-11 - Ingelstad IBK F11 Fortnox Arena B-hall
2022-01-16 11:15 15 Ingelstad IBK F11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 16
2022-01-23 10:30 16 Ryds SK F11-12 - Älmhults IBK F10 Ryds Sporthall
2022-01-23 11:30 16 Älmhults IBK F10 - Hovshaga AIF F11 Ryds Sporthall
2022-01-23 12:30 16 Hovshaga AIF F11 - Ryds SK F11-12 Ryds Sporthall
Omgång 17
17 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10
Omgång 18
2022-02-06 11:00 18 CL98IC F12 - Hovshaga AIF F11 Falkenbergshallen
2022-02-06 12:00 18 Hovshaga AIF F11 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Falkenbergshallen
2022-02-06 13:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - CL98IC F12 Falkenbergshallen
Omgång 19
2022-01-30 10:00 19 Alvesta IBK F10-11 - Ryds SK F11-12 Alvesta Sporthall
2022-01-30 10:45 19 Ryds SK F11-12 - Nybro IBK F10 Alvesta Sporthall
2022-01-30 11:30 19 Nybro IBK F10 - Alvesta IBK F10-11 Alvesta Sporthall
Omgång 20
2022-02-13 12:00 20 Ingelstad IBK F11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 Ingelstads Sporthall
2022-02-13 12:55 20 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Älmhults IBK F10 Ingelstads Sporthall
2022-02-13 13:50 20 Älmhults IBK F10 - Ingelstad IBK F11 Ingelstads Sporthall
Omgång 21
2022-03-12 12:20 21 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Ingelstad IBK F11 Fortnox Arena A-hall
2022-03-12 13:10 21 Ingelstad IBK F11 - Ryds SK F11-12 Fortnox Arena A-hall
2022-03-12 14:00 21 Ryds SK F11-12 - Växjö IBK Utveckling F11/2 Fortnox Arena A-hall
Omgång 22
2022-03-06 10:30 22 Älmhults IBK F10 - Ryds SK F11-12 Linnéhallen
2022-03-06 11:30 22 Ryds SK F11-12 - Alvesta IBK F10-11 Linnéhallen
2022-03-06 12:30 22 Alvesta IBK F10-11 - Älmhults IBK F10 Linnéhallen
Omgång 23
2022-03-05 13:00 23 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Nybro IBK F10 Torslundahallen
2022-03-05 14:00 23 Nybro IBK F10 - FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 Torslundahallen
2022-03-05 15:00 23 FBC Kalmarsund Ungdom F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 Torslundahallen
Omgång 24
2022-03-05 09:00 24 Hovshaga AIF F11 - Växjö IBK Utveckling F11/1 Hovshaga Sporthall
2022-03-05 09:50 24 Växjö IBK Utveckling F11/1 - CL98IC F12 Hovshaga Sporthall
2022-03-05 10:40 24 CL98IC F12 - Hovshaga AIF F11 Hovshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis