Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Carlshamns IBK P13/1 Stefan Jonasson stefanjsn@gmail.com Vit, Svart, Vit
Carlshamns IBK P14 Johanna Åkesson johanna_akesson55@hotmail.com 0727-134455 Vit, Svart, Vit
Hovshaga AIF P13 Johan Skandevall johan.skandevall@gmail.com 0731-251389 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P14 Klas Axell klasaxell@gmail.com 0708-224507 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK P13-14/1 Hannah Moberg cassiopeija33@hotmail.com Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK P13-14/2 Hannah Moberg cassiopeija33@hotmail.com Röd, Svart, Röd
KF Ljungby P13-14/1 Martin Andersson anderssonmartin@hotmail.com 070-5488709 Vit, vita, vita
KF Ljungby P13-14/2 Martin Andersson anderssonmartin@hotmail.com 070-5488709 Vit, vita, vita
Ljungby IB PF13 Angelica Johansson fp13@ljungbyinnebandy.se 073-6450872 Vinröd, Svart, Vinröda
Ryds SK P13 Torbjörn Johansson torbjorn.johansson@ebbemala.se 0702833933 gul/svart-randig, svart, svart
Värnamo IK P13 Martin Stefansson martin-stefansson@hotmail.se VIT, SVART, VIT
Växjö IBK Utveckling P13/5 Bernadette Acs Andrén Bernadette.acsandren@outlook.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P14/2 Sanna König Sanna.konig@gmail.com 0706894092 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P14/3 Sven Olsson sven@sambis.se 0722-394011 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P14 Linnea Almén linnearudolfsson@hotmail.com 0763-131222 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Öjaby Sport IBK P14/1 Christer Karlsson cribbakarlsson@gmail.com 0706822833 Vit, Svart, Svart
Öjaby Sport IBK P14/2 Christer Karlsson cribbakarlsson@gmail.com 0706822833 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 Hovshaga AIF P14 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-10-16 11:00 1 Carlshamns IBK P14 - KF Ljungby P13-14/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-10-16 11:45 1 Hovshaga AIF P14 - KF Ljungby P13-14/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-10-16 11:45 1 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Carlshamns IBK P14 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-10-16 12:30 1 KF Ljungby P13-14/2 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
2021-10-16 12:30 1 Carlshamns IBK P14 - Hovshaga AIF P14 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 2
2021-10-16 11:30 2 Ingelstad IBK P13-14/2 - Ryds SK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-10-16 11:30 2 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ingelstad IBK P13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-10-16 12:15 2 Ingelstad IBK P13-14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-10-16 12:15 2 Ryds SK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-10-16 13:00 2 Ingelstad IBK P13-14/1 - Ryds SK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-10-16 13:00 2 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ingelstad IBK P13-14/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 3
2021-10-10 11:00 3 Öjaby Sport IBK P14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2021-10-10 11:00 3 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Ljungby IB PF13 Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2021-10-10 12:00 3 Öjaby Sport IBK P14/2 - Ljungby IB PF13 , Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2021-10-10 12:00 3 Ingelstad IBK P13-14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2021-10-10 13:00 3 Ljungby IB PF13 - Ingelstad IBK P13-14/1 Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2021-10-10 13:00 3 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Öjaby Sport IBK P14/2 , Tim Sjösten Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 4
2021-10-16 10:30 4 Värnamo IK P13 - Öjaby Sport IBK P14/1 Sunnerbohallen
2021-10-16 11:15 4 KF Ljungby P13-14/1 - Öjaby Sport IBK P14/1 Sunnerbohallen
2021-10-16 13:30 4 Värnamo IK P13 - KF Ljungby P13-14/1 Sunnerbohallen
Omgång 5
2021-11-14 09:45 5 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-14 09:45 5 Öjaby Sport IBK P14/2 - KF Ljungby P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-14 10:30 5 Växjö IBK Utveckling P14/2 - KF Ljungby P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-14 10:30 5 Ingelstad IBK P13-14/2 - Öjaby Sport IBK P14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-14 11:15 5 KF Ljungby P13-14/1 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-14 11:15 5 Öjaby Sport IBK P14/2 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 6
2021-11-06 11:45 6 Carlshamns IBK P14 - Ryds SK P13 Sparbanken Arena 3-manna
2021-11-06 12:30 6 Ryds SK P13 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Sparbanken Arena 3-manna
2021-11-06 13:15 6 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Carlshamns IBK P14 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 7
2021-10-31 09:30 7 KF Ljungby P13-14/2 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Sunnerbohallen
2021-10-31 10:15 7 Ljungby IB PF13 - Värnamo IK P13 Sunnerbohallen
2021-10-31 11:00 7 KF Ljungby P13-14/2 - Värnamo IK P13 Sunnerbohallen
2021-10-31 11:45 7 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ljungby IB PF13 Sunnerbohallen
2021-10-31 12:30 7 Värnamo IK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Sunnerbohallen
2021-10-31 13:15 7 Ljungby IB PF13 - KF Ljungby P13-14/2 Sunnerbohallen
Omgång 8
2021-11-06 11:30 8 Ingelstad IBK P13-14/1 - Hovshaga AIF P14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-06 11:30 8 Ingelstad IBK P13-14/2 - Hovshaga AIF P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-06 12:15 8 Hovshaga AIF P13 - Hovshaga AIF P14 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-06 12:15 8 Ingelstad IBK P13-14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-06 13:00 8 Ingelstad IBK P13-14/1 - Hovshaga AIF P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-06 13:00 8 Hovshaga AIF P14 - Ingelstad IBK P13-14/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 9
2021-11-27 10:00 9 Ryds SK P13 - Hovshaga AIF P14 Ryds Sporthall 3-manna
2021-11-27 10:00 9 Öjaby Sport IBK P14/2 - Värnamo IK P13 Ryds Sporthall 3-manna
2021-11-27 11:00 9 Ryds SK P13 - Värnamo IK P13 Ryds Sporthall 3-manna
2021-11-27 11:00 9 Hovshaga AIF P14 - Öjaby Sport IBK P14/2 Ryds Sporthall 3-manna
2021-11-27 12:00 9 Värnamo IK P13 - Hovshaga AIF P14 Ryds Sporthall 3-manna
2021-11-27 12:00 9 Öjaby Sport IBK P14/2 - Ryds SK P13 Ryds Sporthall 3-manna
Omgång 10
2021-11-28 09:45 10 Växjö IBK Utveckling P13/5 - KF Ljungby P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna 75
2021-11-28 09:45 10 Carlshamns IBK P14 - Ingelstad IBK P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-28 10:30 10 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ingelstad IBK P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-28 10:30 10 KF Ljungby P13-14/1 - Carlshamns IBK P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-28 11:15 10 Ingelstad IBK P13-14/1 - KF Ljungby P13-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-28 11:15 10 Carlshamns IBK P14 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 11
2021-12-05 10:30 11 Älmhults IBK P14 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Linnéhallen 3-manna
2021-12-05 11:30 11 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Ljungby IB PF13 Linnéhallen 3-manna
2021-12-05 12:30 11 Ljungby IB PF13 - Älmhults IBK P14 Linnéhallen 3-manna
Omgång 12
2021-12-18 09:45 12 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-18 09:45 12 KF Ljungby P13-14/2 - Öjaby Sport IBK P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-18 10:30 12 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Öjaby Sport IBK P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-18 10:30 12 Ingelstad IBK P13-14/2 - KF Ljungby P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-18 11:15 12 Öjaby Sport IBK P14/1 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-18 11:15 12 KF Ljungby P13-14/2 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 13
2022-01-23 09:30 13 Ljungby IB PF13 - Hovshaga AIF P14 Amanda Persson, Alice Johansson Innebandyhallen 3-manna
2022-01-23 09:30 13 Ingelstad IBK P13-14/2 - KF Ljungby P13-14/1 Innebandyhallen 3-manna
2022-01-23 09:30 13 Ingelstad IBK P13-14/2 - Ljungby IB PF13 Innebandyhallen 3-manna
2022-01-23 10:30 13 Ljungby IB PF13 - KF Ljungby P13-14/1 Natalie Ljung, Tyra Pettersson Innebandyhallen 3-manna
2022-01-23 10:30 13 Hovshaga AIF P14 - Ingelstad IBK P13-14/2 Innebandyhallen 3-manna
2022-01-23 11:30 13 KF Ljungby P13-14/1 - Hovshaga AIF P14 Natalie Ljung, Lovisa Elgán Innebandyhallen 3-manna
Omgång 14
2022-01-23 10:00 14 Carlshamns IBK P13/1 - Öjaby Sport IBK P14/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-01-23 10:00 14 KF Ljungby P13-14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-01-23 10:45 14 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P13-14/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-01-23 10:45 14 Öjaby Sport IBK P14/2 - KF Ljungby P13-14/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-01-23 11:30 14 Ingelstad IBK P13-14/1 - Öjaby Sport IBK P14/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-01-23 11:30 14 KF Ljungby P13-14/2 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 15
2022-01-15 14:00 15 Värnamo IK P13 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Östboskolan 3-manna
2022-01-15 14:00 15 Carlshamns IBK P14 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Östboskolan 3-manna
2022-01-15 15:00 15 Värnamo IK P13 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Östboskolan 3-manna
2022-01-15 15:00 15 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Carlshamns IBK P14 Östboskolan 3-manna
2022-01-15 16:00 15 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Östboskolan 3-manna
2022-01-15 16:00 15 Carlshamns IBK P14 - Värnamo IK P13 Östboskolan 3-manna
Omgång 16
2022-01-23 11:00 16 Öjaby Sport IBK P14/1 - Ryds SK P13 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-01-23 11:00 16 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Älmhults IBK P14 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-01-23 12:00 16 Öjaby Sport IBK P14/1 - Älmhults IBK P14 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-01-23 12:00 16 Ryds SK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-01-23 13:00 16 Älmhults IBK P14 - Ryds SK P13 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-01-23 13:00 16 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Öjaby Sport IBK P14/1 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 17
2022-02-12 10:00 17 Hovshaga AIF P14 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-02-12 10:45 17 Hovshaga AIF P14 - Carlshamns IBK P14 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-02-12 11:30 17 Carlshamns IBK P14 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 18
2022-02-12 12:45 18 Ingelstad IBK P13-14/2 - Värnamo IK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-02-12 12:45 18 Älmhults IBK P14 - KF Ljungby P13-14/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-02-12 13:30 18 KF Ljungby P13-14/2 - Värnamo IK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-02-12 13:30 18 Älmhults IBK P14 - Ingelstad IBK P13-14/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-02-12 14:15 18 Ingelstad IBK P13-14/2 - KF Ljungby P13-14/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-02-12 14:15 18 Värnamo IK P13 - Älmhults IBK P14 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 19
2022-02-13 11:00 19 Öjaby Sport IBK P14/2 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-02-13 11:00 19 Ryds SK P13 - Ingelstad IBK P13-14/1 Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-02-13 12:00 19 Öjaby Sport IBK P14/2 - Ingelstad IBK P13-14/1 Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-02-13 12:00 19 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Ryds SK P13 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-02-13 13:00 19 Ingelstad IBK P13-14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Leevi Wagner Pär Lagerkvistskolan 3-manna
2022-02-13 13:00 19 Ryds SK P13 - Öjaby Sport IBK P14/2 Pär Lagerkvistskolan 3-manna
Omgång 20
2022-01-29 09:00 20 KF Ljungby P13-14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Sunnerbohallen 3-manna
2022-01-29 09:00 20 Ljungby IB PF13 - Öjaby Sport IBK P14/1 Sunnerbohallen
2022-01-29 09:45 20 Öjaby Sport IBK P14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Sunnerbohallen 3-manna
2022-01-29 09:45 20 Ljungby IB PF13 - KF Ljungby P13-14/1 Sunnerbohallen 3-manna
2022-01-29 10:30 20 KF Ljungby P13-14/1 - Öjaby Sport IBK P14/1 Sunnerbohallen 3-manna
2022-01-29 10:30 20 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Ljungby IB PF13 Sunnerbohallen
Omgång 21
2022-03-12 09:45 21 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Öjaby Sport IBK P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-12 09:45 21 Hovshaga AIF P14 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-12 10:30 21 Växjö IBK Utveckling P14/2 - Ingelstad IBK P13-14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-12 10:30 21 Öjaby Sport IBK P14/1 - Hovshaga AIF P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-12 11:15 21 Ingelstad IBK P13-14/2 - Öjaby Sport IBK P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-12 11:15 21 Hovshaga AIF P14 - Växjö IBK Utveckling P14/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 22
2022-03-12 09:30 22 Carlshamns IBK P14 - Öjaby Sport IBK P14/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-03-12 09:30 22 Älmhults IBK P14 - KF Ljungby P13-14/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-03-12 10:30 22 Carlshamns IBK P14 - KF Ljungby P13-14/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-03-12 10:30 22 Öjaby Sport IBK P14/2 - Älmhults IBK P14 Sparbanken Arena 3-manna
2022-03-12 11:30 22 KF Ljungby P13-14/1 - Öjaby Sport IBK P14/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-03-12 11:30 22 Älmhults IBK P14 - Carlshamns IBK P14 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 23
2022-02-19 09:30 23 KF Ljungby P13-14/2 - Ryds SK P13 Sunnerbohallen 3-manna
2022-02-19 09:30 23 Ljungby IB PF13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Sunnerbohallen 3-manna
2022-02-19 10:15 23 KF Ljungby P13-14/2 - Växjö IBK Utveckling P13/5 Sunnerbohallen 3-manna
2022-02-19 10:15 23 Ryds SK P13 - Ljungby IB PF13 Sunnerbohallen 3-manna
2022-02-19 11:00 23 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Ryds SK P13 Sunnerbohallen 3-manna
2022-02-19 11:00 23 Ljungby IB PF13 - KF Ljungby P13-14/2 Sunnerbohallen 3-manna
Omgång 24
2022-03-05 13:45 24 Ingelstad IBK P13-14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-05 13:45 24 Carlshamns IBK P13/1 - Värnamo IK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-05 14:30 24 Ingelstad IBK P13-14/1 - Värnamo IK P13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-05 14:30 24 Växjö IBK Utveckling P14/3 - Carlshamns IBK P13/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-05 15:15 24 Värnamo IK P13 - Växjö IBK Utveckling P14/3 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-05 15:15 24 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P13-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis