Spelprogram - Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P13 Carin Sjödén carinsjoden@gmail.com 0702977622 röd, svart, svart
Carlshamns IBK P13/1 Stefan Jonasson stefanjsn@gmail.com Vit, Svart, Vit
Gransholms IF P12-13 Anton Löfgren Antonaflofgren@gmail.com Grön, Vit, Grön
Gransholms IF P14 Kristoffer Dahl kristoffer@advisoryab.se Grön, Vit, Grön
Hovmantorps GOIF P12 Lovisa Annell l.annell@outlook.com 0735350742 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P13/1 Johan Skandevall johan.skandevall@gmail.com 0731-251389 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF P13/2 Joakim Carlsson joakim.carlsson@njie.com 0703667173 Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK P12/1 Petter Andersson petter@nickalycke.se 0708493948 Röd, Svart, Röd
Ingelstad IBK P12/2 Petter Andersson petter@nickalycke.se 0708493948 Röd, Svart, Röd
Vislanda IF P12-14/1 Marie Westphal miawwest@hotmail.com 0723162933 Röd, Vit, Röd
Växjö IBK Utveckling P13/1 Emelie Helleblad Emeliehelleblad@gmail.com 0738154990 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/2 Emelie Karlsson mli_karlsson@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/3 Sara Nilsson zzara82@gmail.com 0760072999 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P13/4 Sara Nilsson zzara82@gmail.com 0760072999 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P14/1 Sanna König Sanna.konig@gmail.com 0706894092 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P12-13 Simon Johansson simon_stuket@hotmail.com 0738-463706 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 09:30 1 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P12/2 Sparbanken Arena 3-manna
2021-10-23 09:30 1 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Gransholms IF P14 Sparbanken Arena 3-manna
2021-10-23 10:15 1 Carlshamns IBK P13/1 - Gransholms IF P14 Sparbanken Arena 3-manna
2021-10-23 10:15 1 Ingelstad IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
2021-10-23 11:00 1 Gransholms IF P14 - Ingelstad IBK P12/2 Sparbanken Arena 3-manna
2021-10-23 11:00 1 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 2
2021-10-10 11:00 2 Hovmantorps GOIF P12 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2021-10-10 11:00 2 Ingelstad IBK P12/1 - Gransholms IF P12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2021-10-10 12:00 2 Hovmantorps GOIF P12 - Gransholms IF P12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2021-10-10 12:00 2 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Ingelstad IBK P12/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2021-10-10 13:00 2 Gransholms IF P12-13 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2021-10-10 13:00 2 Ingelstad IBK P12/1 - Hovmantorps GOIF P12 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 3
2021-10-17 09:45 3 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Alvesta IBK P13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-10-17 09:45 3 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-10-17 10:30 3 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-10-17 10:30 3 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-10-17 11:15 3 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Alvesta IBK P13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-10-17 11:15 3 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 4
2022-03-19 09:00 4 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-03-19 09:00 4 Älmhults IBK P12-13 - Vislanda IF P12-14/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-03-19 09:50 4 Hovshaga AIF P13/1 - Vislanda IF P12-14/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-03-19 09:50 4 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Älmhults IBK P12-13 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-03-19 10:40 4 Vislanda IF P12-14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-03-19 10:40 4 Älmhults IBK P12-13 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 5
2021-11-07 10:30 5 Ingelstad IBK P12/2 - Hovmantorps GOIF P12 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-07 10:30 5 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Hovshaga AIF P13/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-07 11:15 5 Ingelstad IBK P12/2 - Hovshaga AIF P13/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-07 11:15 5 Hovmantorps GOIF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-07 12:00 5 Hovshaga AIF P13/1 - Hovmantorps GOIF P12 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-11-07 12:00 5 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Ingelstad IBK P12/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 6
2021-11-07 09:45 6 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-07 09:45 6 Alvesta IBK P13 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-07 10:30 6 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-07 10:30 6 Ingelstad IBK P12/1 - Alvesta IBK P13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-07 11:15 6 Älmhults IBK P12-13 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-07 11:15 6 Alvesta IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 7
2021-11-06 13:30 7 Gransholms IF P14 - Carlshamns IBK P13/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
2021-11-06 13:30 7 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Vislanda IF P12-14/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
2021-11-06 14:10 7 Carlshamns IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
2021-11-06 14:10 7 Vislanda IF P12-14/1 - Gransholms IF P14 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
2021-11-06 14:50 7 Gransholms IF P14 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
2021-11-06 14:50 7 Vislanda IF P12-14/1 - Carlshamns IBK P13/1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 8
2021-11-20 13:15 8 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Gransholms IF P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-20 13:15 8 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-20 14:00 8 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-20 14:00 8 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-20 14:45 8 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Gransholms IF P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-11-20 14:45 8 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 9
2021-12-04 09:45 9 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Hovmantorps GOIF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-04 09:45 9 Älmhults IBK P12-13 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-04 10:30 9 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Carlshamns IBK P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-04 10:30 9 Hovmantorps GOIF P12 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-04 11:15 9 Carlshamns IBK P13/1 - Hovmantorps GOIF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-04 11:15 9 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 10
2021-12-05 09:45 10 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Ingelstad IBK P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-05 09:45 10 Alvesta IBK P13 - Gransholms IF P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-05 10:30 10 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Gransholms IF P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-05 10:30 10 Ingelstad IBK P12/2 - Alvesta IBK P13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-05 11:15 10 Gransholms IF P14 - Ingelstad IBK P12/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2021-12-05 11:15 10 Alvesta IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 11
2021-12-05 10:30 11 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-12-05 10:30 11 Vislanda IF P12-14/1 - Hovshaga AIF P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-12-05 11:15 11 Ingelstad IBK P12/1 - Hovshaga AIF P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-12-05 11:15 11 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Vislanda IF P12-14/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-12-05 12:00 11 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2021-12-05 12:00 11 Vislanda IF P12-14/1 - Ingelstad IBK P12/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 12
2021-12-19 10:00 12 Gransholms IF P12-13 - Hovshaga AIF P13/1 Gemla Sporthall 3-manna
2021-12-19 10:00 12 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Gemla Sporthall 3-manna
2021-12-19 10:40 12 Gransholms IF P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Gemla Sporthall 3-manna
2021-12-19 10:40 12 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Gemla Sporthall 3-manna
2021-12-19 11:20 12 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Gemla Sporthall 3-manna
2021-12-19 11:20 12 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Gransholms IF P12-13 Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 13
2022-01-09 09:30 13 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Alvesta Sporthall
2022-01-09 10:20 13 Alvesta IBK P13 - Carlshamns IBK P13/1 Alvesta Sporthall
2022-01-09 11:10 13 Alvesta IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Alvesta Sporthall
2022-01-09 12:00 13 Carlshamns IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Alvesta Sporthall
2022-01-09 12:50 13 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Carlshamns IBK P13/1 Alvesta Sporthall
2022-01-09 13:40 13 Hovshaga AIF P13/1 - Alvesta IBK P13 Alvesta Sporthall
Omgång 14
2022-01-06 10:00 14 Hovshaga AIF P13/2 - Hovmantorps GOIF P12 Hovshaga Sporthall
2022-01-06 10:00 14 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Gransholms IF P14 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-01-06 10:50 14 Hovshaga AIF P13/2 - Gransholms IF P14 Hovshaga Sporthall
2022-01-06 10:50 14 Hovmantorps GOIF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-01-06 11:40 14 Gransholms IF P14 - Hovmantorps GOIF P12 Hovshaga Sporthall
2022-01-06 11:40 14 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 15
2022-01-16 10:30 15 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Linnéhallen 3-manna
2022-01-16 10:30 15 Gransholms IF P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Linnéhallen 3-manna
2022-01-16 11:30 15 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Linnéhallen 3-manna
2022-01-16 11:30 15 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Gransholms IF P12-13 Linnéhallen 3-manna
2022-01-16 12:30 15 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Linnéhallen 3-manna
2022-01-16 12:30 15 Gransholms IF P12-13 - Älmhults IBK P12-13 Linnéhallen 3-manna
Omgång 16
2022-01-22 10:00   Uppskj. 16 Vislanda IF P12-14/1 - Ingelstad IBK P12/2 Vislanda Sporthall
2022-01-22 10:00   Uppskj. 16 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Ingelstad IBK P12/1 Vislanda Sporthall 3-manna
2022-01-22 10:45   Uppskj. 16 Vislanda IF P12-14/1 - Ingelstad IBK P12/1 Vislanda Sporthall
2022-01-22 10:45   Uppskj. 16 Ingelstad IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Vislanda Sporthall 3-manna
2022-01-22 11:30   Uppskj. 16 Ingelstad IBK P12/1 - Ingelstad IBK P12/2 Vislanda Sporthall 3-manna
2022-01-22 11:30   Uppskj. 16 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Vislanda IF P12-14/1 Vislanda Sporthall
Omgång 17
2022-02-12 09:30 17 Carlshamns IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Sparbanken Arena 3-manna
2022-02-12 09:30 17 Ingelstad IBK P12/1 - Hovshaga AIF P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-02-12 10:15 17 Carlshamns IBK P13/1 - Hovshaga AIF P13/2 Sparbanken Arena 3-manna
2022-02-12 10:15 17 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Ingelstad IBK P12/1 Sparbanken Arena 3-manna
2022-02-12 11:00 17 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Sparbanken Arena 3-manna
2022-02-12 11:00 17 Ingelstad IBK P12/1 - Carlshamns IBK P13/1 Sparbanken Arena 3-manna
Omgång 18
2022-02-13 11:00 18 Hovmantorps GOIF P12 - Alvesta IBK P13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-02-13 11:00 18 Vislanda IF P12-14/1 - Gransholms IF P12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-02-13 12:00 18 Hovmantorps GOIF P12 - Gransholms IF P12-13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-02-13 12:00 18 Alvesta IBK P13 - Vislanda IF P12-14/1 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-02-13 13:00 18 Gransholms IF P12-13 - Alvesta IBK P13 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
2022-02-13 13:00 18 Vislanda IF P12-14/1 - Hovmantorps GOIF P12 Allhallen, Hovmantorp 3-manna
Omgång 19
2022-02-05 09:45 19 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Gransholms IF P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-02-05 09:45 19 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-02-05 10:30 19 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-02-05 10:30 19 Gransholms IF P14 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-02-05 11:15 19 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Gransholms IF P14 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-02-05 11:15 19 Älmhults IBK P12-13 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 20
2022-02-13 09:00 20 Hovshaga AIF P13/1 - Ingelstad IBK P12/2 Hovshaga Sporthall
2022-02-13 09:00 20 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-02-13 09:50 20 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Hovshaga Sporthall
2022-02-13 09:50 20 Ingelstad IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
2022-02-13 10:40 20 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Ingelstad IBK P12/2 Hovshaga Sporthall
2022-02-13 10:40 20 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P13/1 Hovshaga Sporthall 3-manna
Omgång 21
2022-03-06 10:30 21 Ingelstad IBK P12/2 - Gransholms IF P12-13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-06 10:30 21 Carlshamns IBK P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-06 11:15 21 Ingelstad IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-06 11:15 21 Gransholms IF P12-13 - Carlshamns IBK P13/1 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-06 12:00 21 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Gransholms IF P12-13 Ingelstads Sporthall 3-manna
2022-03-06 12:00 21 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P12/2 Ingelstads Sporthall 3-manna
Omgång 22
2022-03-06 09:45 22 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovmantorps GOIF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-06 09:45 22 Hovshaga AIF P13/1 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-06 10:30 22 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Ingelstad IBK P12/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-06 10:30 22 Hovmantorps GOIF P12 - Hovshaga AIF P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-06 11:15 22 Ingelstad IBK P12/1 - Hovmantorps GOIF P12 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-06 11:15 22 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
Omgång 23
2022-03-12 10:00 23 Gransholms IF P14 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Gemla Sporthall 3-manna
2022-03-12 10:00 23 Alvesta IBK P13 - Hovshaga AIF P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2022-03-12 10:40 23 Gransholms IF P14 - Hovshaga AIF P13/2 Gemla Sporthall 3-manna
2022-03-12 10:40 23 Växjö IBK Utveckling P13/3 - Alvesta IBK P13 Gemla Sporthall 3-manna
2022-03-12 11:20 23 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/3 Gemla Sporthall 3-manna
2022-03-12 11:20 23 Alvesta IBK P13 - Gransholms IF P14 Gemla Sporthall 3-manna
Omgång 24
2022-03-13 09:45 24 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-13 09:45 24 Vislanda IF P12-14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-13 10:30 24 Växjö IBK Utveckling P14/1 - Växjö IBK Utveckling P13/4 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-13 10:30 24 Älmhults IBK P12-13 - Vislanda IF P12-14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-13 11:15 24 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Älmhults IBK P12-13 Fortnox Arena B-hall 3-manna
2022-03-13 11:15 24 Vislanda IF P12-14/1 - Växjö IBK Utveckling P14/1 Fortnox Arena B-hall 3-manna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis