Spelprogram - Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF P 10/11 Erik Lövström e.lovstrom@hotmail.se 0700915065 Svart/vit randig/Svart/svart
FC Helsingborg P11 Peter Eisele petereisele@hotmail.com 070-267 02 61 Blå/svart, Svart, Svart
FC Helsingborg P11/12 Cäthe Green cathe@fch.nu Blå/svart/Svart/Svart
Hjärnarps IBK P10-11 Daniel Alvewall alvewall.daniel@gmail.com 0722-494581 Grön, Svart, svart
Hofterups IBF P11-12-1 Jens Nordström Jens.nordstrom@telia.com 0738-304898 Svart/Svart/Svart
Höganäs IBF P11 Daniel Paulsson dannepaulsson@hotmail.com 073-5301858 Röd/Blå/Vit
Höganäs IBF P12 Johan Olsson Jolzzon@hotmail.com Röd/Blå/Vit
IBK Landskrona P11 Tomi Laamanen tlaamanen@hotmail.com 0733-162575 Svart/Svart/Svart
Munka-Ljungby IBK 2 Johan Hedin johanhedin78@gmail.com Mörkblå/Mörkblå/Blå
Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Rasmus Camper rasmus.camper@gmail.com 070 880 81 38 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 09:30 1 Höganäs IBF P11 - Båstads GIF P 10/11 Höganäs Sportcenter B
2021-10-17 10:30 1 Båstads GIF P 10/11 - IBK Landskrona P11 Höganäs Sportcenter B
2021-10-17 11:30 1 IBK Landskrona P11 - Höganäs IBF P11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 2
2021-10-16 09:30 2 FC Helsingborg P11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Helsingborg Arena A
2021-10-16 10:30 2 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Hofterups IBF P11-12-1 Helsingborg Arena A
2021-10-16 11:30 2 Hofterups IBF P11-12-1 - FC Helsingborg P11 Helsingborg Arena A
Omgång 3
2021-10-24 12:00 3 Hjärnarps IBK P10-11 - Höganäs IBF P12 Magnarpshallen
2021-10-24 12:40 3 Munka-Ljungby IBK 2 - FC Helsingborg P11/12 Magnarpshallen
2021-10-24 13:20 3 FC Helsingborg P11/12 - Hjärnarps IBK P10-11 Magnarpshallen
2021-10-24 14:00 3 Höganäs IBF P12 - Munka-Ljungby IBK 2 Magnarpshallen
2021-10-24 14:40 3 FC Helsingborg P11/12 - Höganäs IBF P12 Magnarpshallen
2021-10-24 15:20 3 Hjärnarps IBK P10-11 - Munka-Ljungby IBK 2 Magnarpshallen
Omgång 4
2021-11-21 10:30 4 Munka-Ljungby IBK 2 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Munkahallen
2021-11-21 11:30 4 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Höganäs IBF P11 Munkahallen
2021-11-21 12:30 4 Höganäs IBF P11 - Munka-Ljungby IBK 2 Munkahallen
Omgång 5
2021-11-14 09:00 5 Båstads GIF P 10/11 - Hjärnarps IBK P10-11 Strandängsskolan
2021-11-14 10:00 5 Hjärnarps IBK P10-11 - FC Helsingborg P11 Strandängsskolan
2021-11-14 11:00 5 FC Helsingborg P11 - Båstads GIF P 10/11 Strandängsskolan
Omgång 6
2021-11-14 12:30 6 FC Helsingborg P11/12 - Hofterups IBF P11-12-1 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 13:10 6 Höganäs IBF P12 - IBK Landskrona P11 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 13:50 6 IBK Landskrona P11 - FC Helsingborg P11/12 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 14:30 6 Hofterups IBF P11-12-1 - Höganäs IBF P12 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 15:10 6 IBK Landskrona P11 - Hofterups IBF P11-12-1 Harlyckans Sporthall
2021-11-14 15:50 6 FC Helsingborg P11/12 - Höganäs IBF P12 Harlyckans Sporthall
Omgång 7
2021-12-05 14:00 7 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - FC Helsingborg P11/12 Åstorps Sporthall
2021-12-05 15:00 7 FC Helsingborg P11/12 - Hjärnarps IBK P10-11 Åstorps Sporthall
2021-12-05 16:00 7 Hjärnarps IBK P10-11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Åstorps Sporthall
Omgång 8
2021-12-18 09:30 8 Höganäs IBF P12 - FC Helsingborg P11 Höganäs Sportcenter B
2021-12-18 10:30 8 FC Helsingborg P11 - Munka-Ljungby IBK 2 Höganäs Sportcenter B
2021-12-18 11:30 8 Munka-Ljungby IBK 2 - Höganäs IBF P12 Höganäs Sportcenter B
Omgång 9
2021-12-18 09:00 9 IBK Landskrona P11 - Båstads GIF P 10/11 Landskrona Idrottshall
2021-12-18 09:45 9 Hofterups IBF P11-12-1 - Höganäs IBF P11 Landskrona Idrottshall
2021-12-18 10:30 9 Höganäs IBF P11 - IBK Landskrona P11 Landskrona Idrottshall
2021-12-18 11:15 9 Båstads GIF P 10/11 - Hofterups IBF P11-12-1 Landskrona Idrottshall
2021-12-18 12:00 9 Höganäs IBF P11 - Båstads GIF P 10/11 Landskrona Idrottshall
2021-12-18 12:45 9 IBK Landskrona P11 - Hofterups IBF P11-12-1 Landskrona Idrottshall
Omgång 10
2022-01-22 13:00 10 Hofterups IBF P11-12-1 - Hjärnarps IBK P10-11 Lödde Idrottshall
2022-01-22 14:00 10 Hjärnarps IBK P10-11 - Munka-Ljungby IBK 2 Lödde Idrottshall
2022-01-22 15:00 10 Munka-Ljungby IBK 2 - Hofterups IBF P11-12-1 Lödde Idrottshall
Omgång 11
2022-01-23 09:00 11 FC Helsingborg P11/12 - IBK Landskrona P11 Idrottens Hus A
2022-01-23 10:00 11 IBK Landskrona P11 - Höganäs IBF P12 Idrottens Hus A
2022-01-23 11:00 11 Höganäs IBF P12 - FC Helsingborg P11/12 Idrottens Hus A
Omgång 12
2022-01-16 09:30 12 Höganäs IBF P11 - FC Helsingborg P11 Höganäs Sportcenter B
2022-01-16 10:10 12 Båstads GIF P 10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Höganäs Sportcenter B
2022-01-16 10:50 12 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Höganäs IBF P11 Höganäs Sportcenter B
2022-01-16 11:30 12 FC Helsingborg P11 - Båstads GIF P 10/11 Höganäs Sportcenter B
2022-01-16 12:10 12 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - FC Helsingborg P11 Höganäs Sportcenter B
2022-01-16 12:50 12 Höganäs IBF P11 - Båstads GIF P 10/11 Höganäs Sportcenter B
Omgång 13
2022-02-06 10:00 13 Hjärnarps IBK P10-11 - Höganäs IBF P11 Magnarpshallen
2022-02-06 11:00 13 Höganäs IBF P11 - Hofterups IBF P11-12-1 Magnarpshallen
2022-02-06 12:00 13 Hofterups IBF P11-12-1 - Hjärnarps IBK P10-11 Magnarpshallen
Omgång 14
2022-02-13 09:00 14 Båstads GIF P 10/11 - Munka-Ljungby IBK 2 Strandängsskolan
2022-02-13 10:00 14 Munka-Ljungby IBK 2 - FC Helsingborg P11/12 Strandängsskolan
2022-02-13 11:00 14 FC Helsingborg P11/12 - Båstads GIF P 10/11 Strandängsskolan
Omgång 15
2022-01-30 09:00 15 FC Helsingborg P11 - IBK Landskrona P11 Helsingborg Arena B
2022-01-30 09:40 15 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Höganäs IBF P12 Helsingborg Arena B
2022-01-30 10:20 15 Höganäs IBF P12 - FC Helsingborg P11 Helsingborg Arena B
2022-01-30 11:00 15 IBK Landskrona P11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Helsingborg Arena B
2022-01-30 11:40 15 Höganäs IBF P12 - IBK Landskrona P11 Helsingborg Arena B
2022-01-30 12:20 15 FC Helsingborg P11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Helsingborg Arena B
Omgång 16
2022-03-05 13:00 16 Hofterups IBF P11-12-1 - FC Helsingborg P11/12 Lödde Idrottshall
2022-03-05 14:00 16 FC Helsingborg P11/12 - Höganäs IBF P11 Lödde Idrottshall
2022-03-05 15:00 16 Höganäs IBF P11 - Hofterups IBF P11-12-1 Lödde Idrottshall
Omgång 17
2022-03-13 09:15 17 Höganäs IBF P12 - Båstads GIF P 10/11 Höganäs Sportcenter B
2022-03-13 10:10 17 Båstads GIF P 10/11 - FC Helsingborg P11 Höganäs Sportcenter B
2022-03-13 11:05 17 FC Helsingborg P11 - Höganäs IBF P12 Höganäs Sportcenter B
Omgång 18
2022-03-20 10:30 18 Munka-Ljungby IBK 2 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Munkahallen
2022-03-20 11:10 18 Hjärnarps IBK P10-11 - IBK Landskrona P11 Munkahallen
2022-03-20 11:50 18 IBK Landskrona P11 - Munka-Ljungby IBK 2 Munkahallen
2022-03-20 12:30 18 Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 - Hjärnarps IBK P10-11 Munkahallen
2022-03-20 13:10 18 IBK Landskrona P11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11/12 Munkahallen
2022-03-20 13:50 18 Munka-Ljungby IBK 2 - Hjärnarps IBK P10-11 Munkahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis