Spelprogram - Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eslövs IBF FP12/13 Lina Knutsson linahurva@hotmail.com 0735-173055 Röd/Svart/Svart
Hofterups IBF P13/14-1 Jürgen Bischhaus bischhaus@yahoo.de 0735215365 Svart/Svart/Svart
Hofterups IBF P13/14-2 Jürgen Bischhaus bischhaus@yahoo.de 0735215365 Svart/Svart/Svart
Höllvikens IBF P13/14 X Martin Ekman martin.ekman@outlook.com 0733-180369 Orange/Vit/Vit
Höllvikens IBF P13-14 Y Martin Ekman martin.ekman@outlook.com 0733-180369 Orange, Vit, Vit
IBK Landskrona P12 svart Mats Löwkrantz mats.löwkrantz@yahoo.se 072-3140111 Svart/Svart/Svart
IBK Landskrona P12 vit Mats Löwkrantz mats.löwkrantz@yahoo.se 072-3140111 Svart/Svart/Svart
IBK Lund P12 D 2 Fredrik Hedström hedstrom79@gmail.com 070-583 06 83 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBK Lund P12/13 D Fredrik Hedström hedstrom79@gmail.com 070-583 06 83 Svart-grön/Svart-grön/Svart
Lomma FBC P13-1 Annica Ericsson annica.v.m.ericsson@gmail.com 0762-219545 Neongrön/Svart/Svart
Lomma FBC P13-2 Annica Ericsson annica.v.m.ericsson@gmail.com 0762-219545 Neongrön/Svart/Svart
Malmhaug IBF P13 Hampus Olsson hampus.olsson5@hotmail.com 0733-97 54 04 Svart/Svart/Svart
Malmhaug IBF P13/14 Svart, Svart, Svart
Tygelsjö IK P13 Louise Bårdén Louise.barden@hotmail.com 0739943445 Vit/Svart/Vit
Västra Ingelstad IS PF12/13 Christian Nilsson christian.nilsson@dahl.se 0761339903 Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 09:00 1 IBK Landskrona P12 svart - Tygelsjö IK P13 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 09:00 1 Eslövs IBF FP12/13 - Lomma FBC P13-1 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 09:45 1 IBK Landskrona P12 vit - Västra Ingelstad IS PF12/13 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 09:45 1 Tygelsjö IK P13 - Eslövs IBF FP12/13 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 10:30 1 Västra Ingelstad IS PF12/13 - Lomma FBC P13-2 Landskrona Idrottshall
2021-10-16 10:30 1 Lomma FBC P13-1 - IBK Landskrona P12 svart Landskrona Idrottshall
2021-10-16 11:15 1 Lomma FBC P13-2 - IBK Landskrona P12 vit Landskrona Idrottshall
Omgång 2
2021-10-16 11:00 2 Hofterups IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13-14 Y Tolvåkershallen
2021-10-16 11:00 2 IBK Lund P12 D 2 - Malmhaug IBF P13 Tolvåkershallen
2021-10-16 11:40 2 Malmhaug IBF P13 - Hofterups IBF P13/14-1 Tolvåkershallen
2021-10-16 11:40 2 Höllvikens IBF P13-14 Y - IBK Lund P12 D 2 Tolvåkershallen
2021-10-16 12:30 2 Hofterups IBF P13/14-2 - Höllvikens IBF P13/14 X Tolvåkershallen
2021-10-16 12:30 2 IBK Lund P12/13 D - Malmhaug IBF P13/14 Tolvåkershallen
2021-10-16 13:15 2 Höllvikens IBF P13/14 X - IBK Lund P12/13 D Tolvåkershallen
2021-10-16 13:15 2 Malmhaug IBF P13/14 - Hofterups IBF P13/14-2 Tolvåkershallen
Omgång 3
2021-11-21 12:30 3 IBK Lund P12 D 2 - IBK Landskrona P12 svart Killebäckshallen
2021-11-21 12:30 3 Tygelsjö IK P13 - IBK Lund P12/13 D Killebäckshallen
2021-11-21 13:15 3 IBK Lund P12/13 D - IBK Landskrona P12 vit Killebäckshallen
2021-11-21 13:15 3 Malmhaug IBF P13 - Tygelsjö IK P13 Killebäckshallen
2021-11-21 14:00 3 Malmhaug IBF P13/14 - IBK Lund P12 D 2 Killebäckshallen
2021-11-21 14:00 3 IBK Landskrona P12 svart - Malmhaug IBF P13 Killebäckshallen
2021-11-21 14:45 3 IBK Landskrona P12 vit - Malmhaug IBF P13/14 Killebäckshallen
Omgång 4
2021-11-14 14:00 4 Eslövs IBF FP12/13 - Hofterups IBF P13/14-1 Sallerupshallen
2021-11-14 14:00 4 Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13/14 X Sallerupshallen
2021-11-14 14:40 4 Höllvikens IBF P13/14 X - Eslövs IBF FP12/13 Sallerupshallen
2021-11-14 14:40 4 Hofterups IBF P13/14-1 - Lomma FBC P13-2 Sallerupshallen
2021-11-14 15:30 4 Västra Ingelstad IS PF12/13 - Hofterups IBF P13/14-2 Sallerupshallen
2021-11-14 15:30 4 Lomma FBC P13-1 - Höllvikens IBF P13-14 Y Sallerupshallen
2021-11-14 16:15 4 Hofterups IBF P13/14-2 - Lomma FBC P13-1 Sallerupshallen
2021-11-14 16:15 4 Höllvikens IBF P13-14 Y - Västra Ingelstad IS PF12/13 Sallerupshallen
Omgång 5
2021-12-04 09:00 5 Malmhaug IBF P13 - IBK Landskrona P12 svart Kulladals Sporthall
2021-12-04 09:00 5 Hofterups IBF P13/14-1 - Lomma FBC P13-1 Kulladals Sporthall
2021-12-04 09:40 5 Lomma FBC P13-1 - Malmhaug IBF P13 Kulladals Sporthall
2021-12-04 09:40 5 IBK Landskrona P12 svart - Hofterups IBF P13/14-1 Kulladals Sporthall
2021-12-04 10:30 5 Malmhaug IBF P13/14 - IBK Landskrona P12 vit Kulladals Sporthall
2021-12-04 10:30 5 Hofterups IBF P13/14-2 - Lomma FBC P13-2 Kulladals Sporthall
2021-12-04 11:15 5 IBK Landskrona P12 vit - Hofterups IBF P13/14-2 Kulladals Sporthall
2021-12-04 11:15 5 Lomma FBC P13-2 - Malmhaug IBF P13/14 Kulladals Sporthall
Omgång 6
2021-12-11 14:15 6 Tygelsjö IK P13 - IBK Lund P12 D 2 Pilbäckshallen
2021-12-11 14:15 6 Eslövs IBF FP12/13 - Höllvikens IBF P13-14 Y Pilbäckshallen
2021-12-11 15:00 6 IBK Lund P12/13 D - Höllvikens IBF P13/14 X Pilbäckshallen
2021-12-11 15:00 6 Höllvikens IBF P13-14 Y - Västra Ingelstad IS PF12/13 Pilbäckshallen
2021-12-11 15:45 6 Höllvikens IBF P13/14 X - Tygelsjö IK P13 Pilbäckshallen
2021-12-11 15:45 6 IBK Lund P12 D 2 - Eslövs IBF FP12/13 Pilbäckshallen
2021-12-11 16:30 6 Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Lund P12/13 D Pilbäckshallen
Omgång 7
2022-01-23 10:00 7 Höllvikens IBF P13-14 Y - IBK Lund P12/13 D Gyahallen
2022-01-23 10:00 7 Eslövs IBF FP12/13 - IBK Landskrona P12 svart Gyahallen
2022-01-23 10:40 7 IBK Landskrona P12 svart - Höllvikens IBF P13-14 Y Gyahallen
2022-01-23 10:40 7 IBK Lund P12/13 D - Eslövs IBF FP12/13 Gyahallen
2022-01-23 11:30 7 IBK Landskrona P12 vit - Västra Ingelstad IS PF12/13 Gyahallen
2022-01-23 11:30 7 IBK Lund P12 D 2 - Höllvikens IBF P13/14 X Gyahallen
2022-01-23 12:15 7 Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Lund P12 D 2 Gyahallen
2022-01-23 12:15 7 Höllvikens IBF P13/14 X - IBK Landskrona P12 vit Gyahallen
Omgång 8
2022-01-22 10:00 8 Lomma FBC P13-2 - Hofterups IBF P13/14-1 Slättängshallen
2022-01-22 10:00 8 Hofterups IBF P13/14-2 - Malmhaug IBF P13 Slättängshallen
2022-01-22 10:45 8 Tygelsjö IK P13 - Lomma FBC P13-1 Slättängshallen
2022-01-22 10:45 8 Malmhaug IBF P13/14 - Hofterups IBF P13/14-2 Slättängshallen
2022-01-22 11:30 8 Malmhaug IBF P13 - Lomma FBC P13-2 Slättängshallen
2022-01-22 11:30 8 Hofterups IBF P13/14-1 - Tygelsjö IK P13 Slättängshallen
2022-01-22 12:15 8 Lomma FBC P13-1 - Malmhaug IBF P13/14 Slättängshallen
Omgång 9
2022-01-29 09:00 9 IBK Landskrona P12 vit - Tygelsjö IK P13 Landskrona Idrottshall
2022-01-29 09:00 9 Västra Ingelstad IS PF12/13 - Lomma FBC P13-1 Landskrona Idrottshall
2022-01-29 09:45 9 IBK Landskrona P12 svart - Eslövs IBF FP12/13 Landskrona Idrottshall
2022-01-29 09:45 9 Lomma FBC P13-2 - IBK Landskrona P12 vit Landskrona Idrottshall
2022-01-29 10:30 9 Lomma FBC P13-1 - IBK Landskrona P12 svart Landskrona Idrottshall
2022-01-29 10:30 9 Tygelsjö IK P13 - Västra Ingelstad IS PF12/13 Landskrona Idrottshall
2022-01-29 11:15 9 Eslövs IBF FP12/13 - Lomma FBC P13-2 Landskrona Idrottshall
Omgång 10
2022-01-29 11:15 10 Hofterups IBF P13/14-2 - Höllvikens IBF P13-14 Y Lödde Idrottshall
2022-01-29 11:15 10 Malmhaug IBF P13 - IBK Lund P12/13 D Lödde Idrottshall
2022-01-29 11:55 10 IBK Lund P12/13 D - Hofterups IBF P13/14-2 Lödde Idrottshall
2022-01-29 11:55 10 Höllvikens IBF P13-14 Y - Malmhaug IBF P13 Lödde Idrottshall
2022-01-29 12:45 10 Hofterups IBF P13/14-1 - Höllvikens IBF P13/14 X Lödde Idrottshall
2022-01-29 12:45 10 Malmhaug IBF P13/14 - IBK Lund P12 D 2 Lödde Idrottshall
2022-01-29 13:30 10 Höllvikens IBF P13/14 X - Malmhaug IBF P13/14 Lödde Idrottshall
2022-01-29 13:30 10 IBK Lund P12 D 2 - Hofterups IBF P13/14-1 Lödde Idrottshall
Omgång 11
2022-03-12 10:00 11 Västra Ingelstad IS PF12/13 - IBK Landskrona P12 svart Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 10:00 11 IBK Lund P12/13 D - Hofterups IBF P13/14-1 Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 10:40 11 Hofterups IBF P13/14-1 - Västra Ingelstad IS PF12/13 Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 10:40 11 IBK Landskrona P12 svart - IBK Lund P12/13 D Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 11:30 11 IBK Landskrona P12 vit - Eslövs IBF FP12/13 Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 11:30 11 Hofterups IBF P13/14-2 - IBK Lund P12 D 2 Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 12:15 11 Eslövs IBF FP12/13 - Hofterups IBF P13/14-2 Västra Ingelstad Sporthall
2022-03-12 12:15 11 IBK Lund P12 D 2 - IBK Landskrona P12 vit Västra Ingelstad Sporthall
Omgång 12
2022-03-06 10:00 12 Höllvikens IBF P13/14 X - Malmhaug IBF P13 Gyahallen
2022-03-06 10:00 12 Tygelsjö IK P13 - Lomma FBC P13-2 Gyahallen
2022-03-06 10:45 12 Höllvikens IBF P13-14 Y - Malmhaug IBF P13/14 Gyahallen
2022-03-06 10:45 12 Malmhaug IBF P13 - Lomma FBC P13-1 Gyahallen
2022-03-06 11:30 12 Malmhaug IBF P13/14 - Tygelsjö IK P13 Gyahallen
2022-03-06 11:30 12 Lomma FBC P13-2 - Höllvikens IBF P13/14 X Gyahallen
2022-03-06 12:15 12 Lomma FBC P13-1 - Höllvikens IBF P13-14 Y Gyahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis