Spelprogram - Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Båstads GIF PF 12/13 Johan Lundberg johan77lundberg@gmail.com 0700003969 Svart/vit randig/Svart/svart
Båstads GIF PF 12/13 vit Johan Lundberg johan77lundberg@gmail.com 0700003969 Svart/Vit randig/Svart/Svart
FBC Engelholm P12 Ola Kronvall Ola.kronvall@gmail.com 072-6010696 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P13 Andreas Lamberth lamberth.andreas@gmail.com 0736-50 47 34 Vit/Svart/Orange
Gantofta IBK P9 G1 Fredrik Skoog fredrik@naprapat-halsan.se 0709424614 Rosa/Svart/Svart
Gantofta IBK P9 G2 Fredrik Skoog fredrik@naprapat-halsan.se 0709424614 Rosa/Svart/Svart
Gantofta IBK P9 P Camilla Torpling camilla@gantoftaibk.se 0707-986833 Rosa/Svart/Svart
Hjärnarps IBK P12 Grön, Svart, svart
Munka-Ljungby IBK P12 Mörkblå, Mörkblå, Blå
Perstorp Bälinge IK F/P12-13
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 09:00 1 Båstads GIF PF 12/13 - Gantofta IBK P9 G1 Strandängsskolan
2021-10-17 09:00 1 Båstads GIF PF 12/13 vit - FBC Engelholm P13 Strandängsskolan
2021-10-17 09:45 1 Gantofta IBK P9 G1 - FBC Engelholm P12 Strandängsskolan
2021-10-17 09:45 1 FBC Engelholm P13 - Gantofta IBK P9 G2 Strandängsskolan
2021-10-17 10:30 1 FBC Engelholm P12 - Båstads GIF PF 12/13 Strandängsskolan
2021-10-17 10:30 1 Gantofta IBK P9 G2 - Båstads GIF PF 12/13 vit Strandängsskolan
Omgång 2
2021-10-24 09:30 2 Hjärnarps IBK P12 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Magnarpshallen
2021-10-24 09:30 2 Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P Magnarpshallen
2021-10-24 10:15 2 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12 Magnarpshallen
2021-10-24 10:15 2 Gantofta IBK P9 P - Hjärnarps IBK P12 Magnarpshallen
Omgång 3
2021-11-21 09:00 3 Gantofta IBK P9 G1 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Norrehedshallen
2021-11-21 09:00 3 Gantofta IBK P9 G2 - Hjärnarps IBK P12 Norrehedshallen
2021-11-21 09:45 3 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Gantofta IBK P9 P Norrehedshallen
2021-11-21 09:45 3 Hjärnarps IBK P12 - Gantofta IBK P9 G1 Norrehedshallen
2021-11-21 10:30 3 Gantofta IBK P9 P - Gantofta IBK P9 G2 Norrehedshallen
Omgång 4
2021-11-13 09:45 4 FBC Engelholm P12 - Båstads GIF PF 12/13 Strövelstorpshallen
2021-11-13 09:45 4 Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P13 Strövelstorpshallen
2021-11-13 10:30 4 FBC Engelholm P13 - Båstads GIF PF 12/13 vit Strövelstorpshallen
2021-11-13 10:30 4 Båstads GIF PF 12/13 - Munka-Ljungby IBK P12 Strövelstorpshallen
2021-11-13 11:15 4 Båstads GIF PF 12/13 vit - FBC Engelholm P12 Strövelstorpshallen
Omgång 5
2021-12-12 13:00   Uppskj. 5 Båstads GIF PF 12/13 - Hjärnarps IBK P12 Strandängsskolan
2021-12-12 13:00   Uppskj. 5 Båstads GIF PF 12/13 vit - Gantofta IBK P9 G1 Strandängsskolan
2021-12-12 13:45   Uppskj. 5 Hjärnarps IBK P12 - Gantofta IBK P9 G2 Strandängsskolan
2021-12-12 13:45   Uppskj. 5 Gantofta IBK P9 G1 - Gantofta IBK P9 P Strandängsskolan
2021-12-12 14:30   Uppskj. 5 Gantofta IBK P9 G2 - Båstads GIF PF 12/13 Strandängsskolan
2021-12-12 14:30   Uppskj. 5 Gantofta IBK P9 P - Båstads GIF PF 12/13 vit Strandängsskolan
Omgång 6
2021-12-04 10:00 6 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - FBC Engelholm P12 Ugglehallen
2021-12-04 10:00 6 Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P13 Ugglehallen
2021-12-04 10:45 6 FBC Engelholm P12 - Munka-Ljungby IBK P12 Ugglehallen
2021-12-04 10:45 6 FBC Engelholm P13 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Ugglehallen
Omgång 7
2022-01-22 09:00 7 Gantofta IBK P9 G1 - FBC Engelholm P12 Norrehedshallen
2022-01-22 09:00 7 Gantofta IBK P9 G2 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Norrehedshallen
2022-01-22 09:45 7 FBC Engelholm P12 - Gantofta IBK P9 G2 Norrehedshallen
2022-01-22 09:45 7 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - FBC Engelholm P13 Norrehedshallen
2022-01-22 10:30 7 FBC Engelholm P13 - Gantofta IBK P9 G1 Norrehedshallen
Omgång 8
2022-01-15 13:00 8 Båstads GIF PF 12/13 - Hjärnarps IBK P12 Munkahallen
2022-01-15 13:00 8 Munka-Ljungby IBK P12 - Båstads GIF PF 12/13 vit Munkahallen
2022-01-15 13:45 8 Båstads GIF PF 12/13 vit - Gantofta IBK P9 P Munkahallen
2022-01-15 13:45 8 Hjärnarps IBK P12 - Munka-Ljungby IBK P12 Munkahallen
2022-01-15 14:30 8 Gantofta IBK P9 P - Båstads GIF PF 12/13 Munkahallen
Omgång 9
2022-01-29 09:45 9 FBC Engelholm P12 - Båstads GIF PF 12/13 Strövelstorpshallen
2022-01-29 09:45 9 FBC Engelholm P13 - Gantofta IBK P9 G1 Strövelstorpshallen
2022-01-29 10:30 9 Båstads GIF PF 12/13 - Gantofta IBK P9 G2 Strövelstorpshallen
2022-01-29 10:30 9 Gantofta IBK P9 G1 - Båstads GIF PF 12/13 vit Strövelstorpshallen
2022-01-29 11:15 9 Gantofta IBK P9 G2 - FBC Engelholm P12 Strövelstorpshallen
2022-01-29 11:15 9 Båstads GIF PF 12/13 vit - FBC Engelholm P13 Strövelstorpshallen
Omgång 10
2022-02-06 12:30 10 Hjärnarps IBK P12 - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Norrehedshallen
2022-02-06 12:30 10 Munka-Ljungby IBK P12 - Gantofta IBK P9 P Norrehedshallen
2022-02-06 13:15 10 Gantofta IBK P9 P - Hjärnarps IBK P12 Norrehedshallen
2022-02-06 13:15 10 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Munka-Ljungby IBK P12 Norrehedshallen
Omgång 11
2022-03-19 15:45 11 Gantofta IBK P9 G2 - Båstads GIF PF 12/13 Harlyckans Sporthall
2022-03-19 15:45 11 Perstorp Bälinge IK F/P12-13 - Gantofta IBK P9 G1 Harlyckans Sporthall
2022-03-19 16:30 11 Båstads GIF PF 12/13 vit - Gantofta IBK P9 G2 Harlyckans Sporthall
2022-03-19 16:30 11 Gantofta IBK P9 G1 - Båstads GIF PF 12/13 Harlyckans Sporthall
2022-03-19 17:15 11 Båstads GIF PF 12/13 vit - Perstorp Bälinge IK F/P12-13 Harlyckans Sporthall
Omgång 12
2022-03-06 10:30 12 Munka-Ljungby IBK P12 - FBC Engelholm P12 Munkahallen
2022-03-06 10:30 12 FBC Engelholm P13 - Hjärnarps IBK P12 Munkahallen
2022-03-06 11:15 12 Gantofta IBK P9 P - FBC Engelholm P13 Munkahallen
2022-03-06 11:15 12 Hjärnarps IBK P12 - Munka-Ljungby IBK P12 Munkahallen
2022-03-06 12:00 12 FBC Engelholm P12 - Gantofta IBK P9 P Munkahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis