Spelprogram - Pantamera P Västra Blå Gr5 (-10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P10-11 Johan Tuneskog jtuneskog@gmail.com 079-3497581 Röd tröja, svart byxa, svart strumpa
Ingelstad IBK P10-11 Johannes Andersson andejohannes@gmail.com 0702015022 Röd/svart/röd
KaRo IBF P10-11 Håkan Abrahamsson abrahamssonhakan1966@gmail.com 0724449217 Rött Svart Svart
Moheda IBK P10 Fredrik Stigsson fredrik.stigsson@ertgodis.se 0760356709 Orange
Värnamo IK P10 Johan Lingeskog johan.lingeskog@gmail.com 0705588451 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK Utveckling P10/4 Henrik Johansson henjo48@gmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P11 Håkan Ohlin hakan.l.r.ohlin@gmail.com 0702075332 Svarta kläder (vita ärmar)
Öjaby Sport IBK P09-10/2 Maria Fyhrman f.mia@hotmail.com 0733-999337 Vit/Svart/Svart
Öjaby Sport IBK P11 Andreas Melin andreas.melin79@icloud.com Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 11:00 1 Älmhults IBK P11 - Öjaby Sport IBK P11 14 - 7 Haganäshallen
2021-10-02 12:00 1 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Moheda IBK P10 10 - 1 Öjabyskolan
2021-10-03 12:00 1 Alvesta IBK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 5 - 6 Alvesta Sporthall
2021-10-03 12:30 1 Värnamo IK P10 - KaRo IBF P10-11 25 - 0 Östboskolan
Omgång 2
2021-10-10 11:45 2 Ingelstad IBK P10-11 - Värnamo IK P10 2 - 10 Ingelstads Sporthall
2021-10-10 12:00 2 KaRo IBF P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 10 Kallinge Sporthall
2021-10-10 13:00 2 Moheda IBK P10 - Älmhults IBK P11 8 - 15 ATA-hallen - Moheda
2022-03-19 15:00 2 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Alvesta IBK P10-11 2 - 5 Fortnox Arena B-hall
Omgång 3
2021-10-16 13:30 3 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Ingelstad IBK P10-11 4 - 4 Pär Lagerkvistskolan
2021-10-17 09:30 3 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Öjaby Sport IBK P11 9 - 1 Fortnox Arena A-hall
2021-10-17 10:00 3 Alvesta IBK P10-11 - Värnamo IK P10 3 - 3 Alvesta Sporthall
2021-10-17 14:00 3 Älmhults IBK P11 - KaRo IBF P10-11 10 - 4 Haganäshallen
Omgång 4
2021-10-23 11:45 4 Ingelstad IBK P10-11 - KaRo IBF P10-11 11 - 1 Ingelstads Sporthall
2021-10-23 13:00 4 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 3 - 22 Haganäshallen
2021-10-24 10:30 4 Värnamo IK P10 - Öjaby Sport IBK P11 22 - 1 Östboskolan
2021-10-24 11:00 4 Alvesta IBK P10-11 - Moheda IBK P10 6 - 0 Alvesta Sporthall
Omgång 5
2021-10-30 12:00 5 Öjaby Sport IBK P11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 14 Öjabyskolan
2021-10-31 13:00 5 Moheda IBK P10 - Värnamo IK P10 0 - 3 ATA-hallen - Moheda
2021-10-31 15:00 5 KaRo IBF P10-11 - Alvesta IBK P10-11 2 - 8 Kallinge Sporthall
2021-10-31 15:00 5 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Ingelstad IBK P10-11 3 - 8 Fortnox Arena B-hall
Omgång 6
2021-11-13 13:45 6 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 11 - 5 Ingelstads Sporthall
2021-11-14 11:00 6 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/4 28 - 0 Pär Lagerkvistskolan
2021-11-14 12:30 6 Värnamo IK P10 - Älmhults IBK P11 17 - 1 Östboskolan
2021-11-14 15:00 6 KaRo IBF P10-11 - Moheda IBK P10 0 - 9 Kallinge Sporthall
Omgång 7
2021-11-20 10:00 7 Älmhults IBK P11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 3 - 27 Haganäshallen
2021-11-20 12:30 7 Öjaby Sport IBK P11 - Alvesta IBK P10-11 3 - 3 Öjabyskolan
2021-11-21 13:00 7 Moheda IBK P10 - Ingelstad IBK P10-11 1 - 4 ATA-hallen - Moheda
2021-11-21 13:00 7 Växjö IBK Utveckling P10/4 - KaRo IBF P10-11 9 - 0 Fortnox Arena B-hall
Omgång 8
2021-11-27 11:45 8 Ingelstad IBK P10-11 - Älmhults IBK P11 2 - 3 Ingelstads Sporthall
2021-11-28 12:00 8 Alvesta IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 2 - 3 Alvesta Sporthall
2021-11-28 12:30 8 Värnamo IK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 6 - 1 Östboskolan
2021-11-28 13:00 8 Moheda IBK P10 - Öjaby Sport IBK P11 7 - 2 ATA-hallen - Moheda
Omgång 9
2021-12-04 12:30 9 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Värnamo IK P10 6 - 2 Öjabyskolan
2021-12-04 13:00 9 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Moheda IBK P10 2 - 4 Fortnox Arena B-hall
2021-12-04 14:30 9 Öjaby Sport IBK P11 - KaRo IBF P10-11 WO (5 - 0) Öjabyskolan
2021-12-04 15:00 9 Älmhults IBK P11 - Alvesta IBK P10-11 2 - 14 Haganäshallen
Omgång 10
2021-12-11 15:30 10 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P11 3 - 9 Pär Lagerkvistskolan
2021-12-12 11:45 10 Ingelstad IBK P10-11 - Alvesta IBK P10-11 4 - 9 Ingelstads Sporthall
2021-12-12 12:00 10 KaRo IBF P10-11 - Värnamo IK P10 1 - 9 Kallinge Sporthall
2021-12-12 13:00 10 Moheda IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 1 - 10 ATA-hallen - Moheda
Omgång 11
2021-12-19 10:00 11 Älmhults IBK P11 - Moheda IBK P10 2 - 3 Haganäshallen
2021-12-19 10:00 11 Alvesta IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 11 - 6 Alvesta Sporthall
2021-12-19 12:30 11 Värnamo IK P10 - Ingelstad IBK P10-11 8 - 4 Östboskolan
2021-12-19 13:00 11 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - KaRo IBF P10-11 10 - 1 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 12
2022-01-15 13:00 12 Öjaby Sport IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 6 - 7 Öjabyskolan 2
2022-01-15 15:00 12 KaRo IBF P10-11 - Älmhults IBK P11 Inst. Kallinge Sporthall
2022-03-19 14:00 12 Ingelstad IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 20 Ingelstads Sporthall
2022-03-20 11:00 12 Värnamo IK P10 - Alvesta IBK P10-11 4 - 1 Östboskolan
Omgång 13
2022-01-22 14:30 13 Öjaby Sport IBK P11 - Värnamo IK P10 Inst. Öjabyskolan
2022-01-23 13:00   Uppskj. 13 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P11 Uppskj. Fortnox Arena B-hall
2022-02-10 18:40 13 Moheda IBK P10 - Alvesta IBK P10-11 1 - 3 ATA-hallen - Moheda
2022-03-18 19:00 13 KaRo IBF P10-11 - Ingelstad IBK P10-11 0 - 10 Kallinge Sporthall
Omgång 14
2022-01-30 11:00 14 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Öjaby Sport IBK P11 31 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2022-01-30 13:00 14 Alvesta IBK P10-11 - KaRo IBF P10-11 Inst. Alvesta Sporthall
2022-02-12 11:00 14 Värnamo IK P10 - Moheda IBK P10 5 - 0 Östboskolan
2022-03-12 15:45 14 Ingelstad IBK P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 3 - 4 Ingelstads Sporthall
Omgång 15
2022-02-05 13:30 15 Öjaby Sport IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11 2 - 13 Pär Lagerkvistskolan
2022-02-06 09:30 15 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 0 - 8 Fortnox Arena B-hall
2022-02-06 13:00 15 Moheda IBK P10 - KaRo IBF P10-11 Inst. ATA-hallen - Moheda
2022-02-27 12:00 15 Älmhults IBK P11 - Värnamo IK P10 0 - 21 Haganäshallen 57
Omgång 16
2022-02-12 13:30 16 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Älmhults IBK P11 18 - 1 Pär Lagerkvistskolan
2022-02-13 11:15 16 Alvesta IBK P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 17 - 2 Alvesta Sporthall
2022-02-19 12:00 16 KaRo IBF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/4 1 - 9 Kallinge Sporthall
2022-02-19 13:45 16 Ingelstad IBK P10-11 - Moheda IBK P10 4 - 1 Ingelstads Sporthall
Omgång 17
2022-02-26 13:00 17 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Värnamo IK P10 2 - 3 Fortnox Arena B-hall
2022-03-05 11:30 17 Öjaby Sport IBK P09-10/2 - Alvesta IBK P10-11 8 - 3 Öjabyskolan
2022-03-05 12:00 17 Älmhults IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11 4 - 16 Haganäshallen
2022-03-05 15:30 17 Öjaby Sport IBK P11 - Moheda IBK P10 4 - 8 Öjabyskolan
Omgång 18
2022-03-13 13:00 18 Moheda IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/4 1 - 4 ATA-hallen - Moheda
2022-03-13 14:00 18 Alvesta IBK P10-11 - Älmhults IBK P11 10 - 1 Alvesta Sporthall
2022-03-13 15:00 18 KaRo IBF P10-11 - Öjaby Sport IBK P11 7 - 14 Kallinge Sporthall
2022-03-15 18:00 18 Värnamo IK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10/2 14 - 3 Östboskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis