Spelprogram - Pantamera P Norra Blå Gr5 (-10)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P10/2 Åke Carlsson Sköld carlssonskoldake@gmail.com 0708 - 359656 Blått med vita detaljer.
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 Mattias Darmark mattias.darmark@gmail.com 0761257444 Röd/Svart/Röd
Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 Calle Fernström callecanesfan@hotmail.com 073-0508776 Röd/svart/svart
Forserums IF P10 Viktor Kinnander viktorkinnander@hotmail.com 0735-06 32 27 Grön tröja/ gröna byxor / vita strumpor
Gnosjö IBK P10 Daniel Park dannepark1980@gmail.com 076-776 96 61 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK P09-10 Johan Enander johan.enander@gmail.com Blå/vita/blå
IBK Husar P10-11 Camilla Wiberg camilla.wiberg@eksjo.se 073-057 52 91 Blåvit tröja/blå byxa/ blå strumpa
Jönköpings IK P10/2 Mattias Hultberg mattiashultberg1@gmail.com 0705 - 45 28 25 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 10:00 1 Gnosjö IBK P10 - Forserums IF P10 8 - 4 Töllstorpshallen
2021-10-03 14:00 1 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 8 - 2 Habo Sporthall C-hall
2021-10-03 16:15 1 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 13 - 3 Torpshallen
Omgång 2
2021-10-09 11:30 2 Hestra Skid O SK P09-10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 17 Hestra Sporthall
2021-10-09 12:00 2 IBK Husar P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 3 - 7 Prästängshallen
2021-10-10 11:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Gnosjö IBK P10 3 - 6 Habo Sporthall C
2021-10-10 16:30 2 Forserums IF P10 - Jönköpings IK P10/2 3 - 12 Forserums Sporthall
Omgång 3
2021-10-17 10:00 3 Gnosjö IBK P10 - Jönköpings IK P10/2 3 - 4 Töllstorpshallen
2021-10-17 12:00 3 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Hestra Skid O SK P09-10 7 - 3 Habo Sporthall C
2021-10-17 16:30 3 Bankeryds Skid o MK P10/2 - IBK Husar P10-11 10 - 1 Torpshallen
Omgång 4
2021-10-23 11:00 4 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 6 - 6 Habo Sporthall C-hall
2021-10-24 10:00 4 Gnosjö IBK P10 - IBK Husar P10-11 7 - 7 Töllstorpshallen
2022-03-20 11:00 4 Jönköpings IK P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 2 - 1 Stadsgården, Råslätt
Omgång 5
2021-10-29 18:15 5 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 13 - 4 Torpshallen
2021-10-30 12:00 5 IBK Husar P10-11 - Jönköpings IK P10/2 1 - 10 Olsbergs Arena
2021-11-11 18:30 5 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Forserums IF P10 2 - 7 Fagerhus, Fagerhult
Omgång 6
2021-11-14 10:00 6 Gnosjö IBK P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 9 - 6 Töllstorpshallen
2021-11-14 11:30 6 Jönköpings IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 4 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2021-11-14 15:00 6 Forserums IF P10 - Hestra Skid O SK P09-10 3 - 4 Forserums Sporthall
Omgång 7
2021-11-20 10:00 7 Hestra Skid O SK P09-10 - Gnosjö IBK P10 6 - 8 Hestra Sporthall
2021-11-20 17:45 7 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK P10/2 1 - 6 Torpshallen
2021-11-21 13:30 7 IBK Husar P10-11 - Forserums IF P10 14 - 1 Olsbergs Arena
Omgång 8
2021-11-27 12:00 8 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 1 - 17 Forserums Sporthall
2021-11-27 14:00 8 IBK Husar P10-11 - Hestra Skid O SK P09-10 9 - 2 Olsbergs Arena
2021-11-28 11:30 8 Jönköpings IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 10 - 1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 9
2021-12-05 12:15 9 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Forserums IF P10 8 - 4 Torpshallen
2021-12-05 13:30 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - IBK Husar P10-11 1 - 3 Habo Sporthall C
2021-12-18 14:00 9 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Gnosjö IBK P10 11 - 5 Alléhallen
Omgång 10
2021-12-10 17:15 10 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 0 - 19 Habo Sporthall C
2021-12-11 11:30 10 Hestra Skid O SK P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 3 - 10 Hestra Sporthall
2021-12-12 14:30 10 Forserums IF P10 - Gnosjö IBK P10 6 - 12 Forserums Sporthall
Omgång 11
2021-12-18 16:45 11 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Hestra Skid O SK P09-10 12 - 2 Torpshallen
2021-12-19 11:00 11 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - IBK Husar P10-11 13 - 7 Habo Sporthall C-hall
2021-12-19 17:30 11 Jönköpings IK P10/2 - Forserums IF P10 19 - 0 Jönköpings Idrottshus B-hall
2022-03-05 11:00 11 Gnosjö IBK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 7 - 3 Töllstorpshallen
Omgång 12
2022-01-15 11:30 12 Hestra Skid O SK P09-10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 7 - 3 Hestra Sporthall
2022-01-15 12:00 12 IBK Husar P10-11 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 6 Olsbergs Arena
2022-01-16 13:30 12 Jönköpings IK P10/2 - Gnosjö IBK P10 8 - 1 Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 13
2022-01-22 11:30 13 Hestra Skid O SK P09-10 - Jönköpings IK P10/2 0 - 0 Hestra Sporthall
2022-01-23 13:00 13 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 1 - 4 Habo Sporthall C
2022-03-20 11:00 13 IBK Husar P10-11 - Gnosjö IBK P10 8 - 4 Olsbergs Arena
Omgång 14
2022-01-30 09:30 14 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 9 - 8 Habo Sporthall A-hall
2022-01-30 11:30 14 Jönköpings IK P10/2 - IBK Husar P10-11 6 - 2 Stadsgården, Råslätt
2022-02-13 14:00 14 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 5 - 10 Forserums Sporthall
Omgång 15
2022-02-05 15:00 15 Hestra Skid O SK P09-10 - Forserums IF P10 6 - 5 Hestra Sporthall 23
2022-02-06 13:00 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Jönköpings IK P10/2 2 - 5 Habo Sporthall A-hall
2022-02-06 15:30   Uppskj. 15 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Gnosjö IBK P10 Uppskj. Torpshallen
Omgång 16
2022-02-20 11:30 16 Jönköpings IK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 6 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2022-02-20 15:00 16 Forserums IF P10 - IBK Husar P10-11 3 - 4 Forserums Sporthall
2022-03-12 10:00 16 Gnosjö IBK P10 - Hestra Skid O SK P09-10 12 - 5 Töllstorpshallen
Omgång 17
2022-02-26 13:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Forserums IF P10 4 - 1 Habo Sporthall C-hall
2022-02-27 10:00 17 Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 - Jönköpings IK P10/2 0 - 10 Habo Sporthall C
2022-03-05 13:00 17 Hestra Skid O SK P09-10 - IBK Husar P10-11 5 - 8 Hestra Sporthall
Omgång 18
2022-03-12 14:00 18 IBK Husar P10-11 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P11 -1 - -1 Olsbergs Arena
2022-03-13 12:00 18 Gnosjö IBK P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 2 - 6 Töllstorpshallen
2022-03-13 14:30 18 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P10/2 3 - 9 Forserums Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis