Spelprogram - Pantamera PK7 BLÅ (11-12) ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF P11 svart PK7 Svart, Svart, Svart
Ekeby IF P11 Vit PK7 Svart, Svart, Svart
KFUM Örebro PK7 Martin Ingberg martin.ingberg@gmail.com 0793048767 blå, blå, vit
Lillån IBK P11 Marcus Vesterholm w_holm@hotmail.com 0739174612 Grön, Vit , Vit
Nora IBK PK7 Mikael Cederborg mikael.cederborg@hsb.se 070-1429794 Röd, Svart, Svart
Vintrosa IS PK7 Röd, Svart, Vit
WSK Lindesberg PK7 Kimmo Rahkonen lindesberg123@gmail.com 0704017255 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Örebro SK Ung PK7 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se 0708-589936 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 11:00 1 WSK Lindesberg PK7 - Nora IBK PK7 Lindbacka Sporthall
2021-10-23 14:00 1 Lillån IBK P11 - Örebro SK Ung PK7 Lillåns skola
2021-10-23 15:15 1 Ekeby IF P11 svart PK7 - Vintrosa IS PK7 Skogstorpskolan
2021-10-23 16:30 1 Ekeby IF P11 Vit PK7 - KFUM Örebro PK7 Skogstorpskolan
Omgång 2
2021-10-30 14:00 2 KFUM Örebro PK7 - WSK Lindesberg PK7 Tegelbruket
2021-10-30 15:00 2 Nora IBK PK7 - Lillån IBK P11 Idrottshuset, Nora
2021-10-31 2 Vintrosa IS PK7 - Örebro SK Ung PK7 Vintrosa Skola
2021-10-31 12:45 2 Ekeby IF P11 svart PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Skogstorpskolan
Omgång 3
2021-11-13 09:30 3 Örebro SK Ung PK7 - Nora IBK PK7 Tybblelundsskolan
2021-11-13 11:00 3 WSK Lindesberg PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Lindbacka Sporthall
2021-11-13 12:30 3 Lillån IBK P11 - KFUM Örebro PK7 Lillåns skola
2021-11-13 17:45 3 Ekeby IF P11 Vit PK7 - Vintrosa IS PK7 Skogstorpskolan
Omgång 4
2021-11-20 15:00 4 KFUM Örebro PK7 - Örebro SK Ung PK7 Tegelbruket
2021-11-21 4 Vintrosa IS PK7 - Nora IBK PK7 Vintrosa Skola
2021-11-21 12:30 4 Ekeby IF P11 svart PK7 - Lillån IBK P11 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-11-21 13:45 4 Ekeby IF P11 Vit PK7 - WSK Lindesberg PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 5
2021-12-04 09:30 5 Örebro SK Ung PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Tybblelundsskolan
2021-12-04 11:00 5 WSK Lindesberg PK7 - Vintrosa IS PK7 Lindbacka Sporthall
2021-12-04 12:30 5 Nora IBK PK7 - KFUM Örebro PK7 Idrottshuset, Nora
2021-12-04 14:00 5 Lillån IBK P11 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Lillåns skola
Omgång 6
2021-12-11 11:00 6 Ekeby IF P11 svart PK7 - Nora IBK PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-11 11:00 6 WSK Lindesberg PK7 - Lillån IBK P11 Lindbacka Sporthall
2021-12-11 12:30 6 Ekeby IF P11 Vit PK7 - Örebro SK Ung PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-12-12 6 Vintrosa IS PK7 - KFUM Örebro PK7 Vintrosa Skola
Omgång 7
2022-01-15 10:45 7 Örebro SK Ung PK7 - WSK Lindesberg PK7 Tybblelundsskolan
2022-01-15 13:30 7 KFUM Örebro PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Tegelbruket
2022-01-15 15:30 7 Lillån IBK P11 - Vintrosa IS PK7 Lillåns skola
2022-01-16 7 Nora IBK PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Idrottshuset, Nora
Omgång 8
2022-01-22 09:30 8 Örebro SK Ung PK7 - Lillån IBK P11 Tybblelundsskolan
2022-01-23 8 Vintrosa IS PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Vintrosa Skola
2022-01-23 8 Nora IBK PK7 - WSK Lindesberg PK7 Idrottshuset, Nora
2022-01-23 14:00 8 KFUM Örebro PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Tegelbruket
Omgång 9
2022-01-28 17:45 9 Lillån IBK P11 - Nora IBK PK7 Lillåns skola
2022-01-29 11:00 9 Örebro SK Ung PK7 - Vintrosa IS PK7 Tybblelundsskolan
2022-01-29 11:00 9 Ekeby IF P11 Vit PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-01-29 13:00 9 WSK Lindesberg PK7 - KFUM Örebro PK7 Lindbacka Sporthall
Omgång 10
2022-02-12 10:45 10 Ekeby IF P11 svart PK7 - WSK Lindesberg PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-02-12 14:00 10 KFUM Örebro PK7 - Lillån IBK P11 Tegelbruket
2022-02-13 10 Vintrosa IS PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Vintrosa Skola
2022-02-13 10 Nora IBK PK7 - Örebro SK Ung PK7 Idrottshuset, Nora
Omgång 11
2022-02-19 09:30 11 Örebro SK Ung PK7 - KFUM Örebro PK7 Tybblelundsskolan
2022-02-19 11:00 11 WSK Lindesberg PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Lindbacka Sporthall
2022-02-19 12:30 11 Lillån IBK P11 - Ekeby IF P11 svart PK7 Lillåns skola
2022-02-20 11 Nora IBK PK7 - Vintrosa IS PK7 Idrottshuset, Nora
Omgång 12
2022-03-05 12:00 12 KFUM Örebro PK7 - Nora IBK PK7 Tegelbruket
2022-03-06 12 Vintrosa IS PK7 - WSK Lindesberg PK7 Vintrosa Skola
2022-03-06 12:30 12 Ekeby IF P11 Vit PK7 - Lillån IBK P11 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-06 14:00 12 Ekeby IF P11 svart PK7 - Örebro SK Ung PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 13
2022-03-12 09:30 13 Örebro SK Ung PK7 - Ekeby IF P11 Vit PK7 Tybblelundsskolan
2022-03-12 12:30 13 Lillån IBK P11 - WSK Lindesberg PK7 Lillåns skola
2022-03-12 14:00 13 KFUM Örebro PK7 - Vintrosa IS PK7 Tegelbruket
2022-03-13 13 Nora IBK PK7 - Ekeby IF P11 svart PK7 Idrottshuset, Nora
Omgång 14
2022-03-19 11:00 14 WSK Lindesberg PK7 - Örebro SK Ung PK7 Lindbacka Sporthall
2022-03-19 11:00 14 Ekeby IF P11 Vit PK7 - Nora IBK PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-19 12:30 14 Ekeby IF P11 svart PK7 - KFUM Örebro PK7 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-03-20 14 Vintrosa IS PK7 - Lillån IBK P11 Vintrosa Skola

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis