Spelprogram - Pantamera PK6 BLÅ (10-11) ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK PK6 svart, svart, svart
Ekeby IF PK6 Svart, Svart, Svart
Fellingsbro IBS PK6 Gul, Grön, Gul
Gropens IF PK6 Peter Bergström peterbergstrom1@hotmail.com 070-7681242 Svart/svart/svart
Hovsta IF PK6 Gustaf Heedman gustaf.heedman@gmail.com 070-1904143 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Utv PK6 Röd, Svart, Svart
KFUM Örebro PK6 Martin Ingberg martin.ingberg@gmail.com 0793048767 blå, blå, vit
Kopparbergs BK PK6 Vit, svart, Svart
Lillån IBK P10 Sebastian Hultkvist sebastian.hultkvist@hotmail.com 0704882355 Grön/vit/vit
Pålsboda IBF PK6 Lila, Svart, Svart
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Svart, svart, Svart
Örebro SK Ung PK6 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-11 18:30 1 Fellingsbro IBS PK6 - Hovsta IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2021-10-16 13:00 1 Askersunds IBK PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Åsbrohallen
2021-10-16 14:00 1 Örebro SK Ung PK6 - KFUM Örebro PK6 Vincent Lagerlöf, Ruben Samuelsson Tybblelundsskolan
2021-10-17 12:30 1 Ekeby IF PK6 - Lillån IBK P10 Kumlahallen Viahallen (Stora) 60
2021-10-20 18:45 1 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 Odenskolans Sporthall
Omgång 2
2021-10-23 11:00 2 Fellingsbro IBS PK6 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2021-10-23 15:30 2 Lillån IBK P10 - Örebro SK Ung PK6 Lillåns skola
2021-10-23 18:00 2 Hovsta IF PK6 - Ekeby IF PK6 Emil Ekdahl, Liam Lund Hovstaskolan
2021-10-24 12:00 2 IBF Örebro Utv PK6 - Kopparbergs BK PK6 Ebba Weden, Fredrik Alm Tybblelundsskolan
2021-10-24 13:00 2 Pålsboda IBF PK6 - Askersunds IBK PK6 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 3
2021-10-28 18:30 3 Gropens IF PK6 - KFUM Örebro PK6 Fredrik Knutsson, Tomas Helgesson Fjugesta Bollhall
2021-10-30 09:30 3 Örebro SK Ung PK6 - Hovsta IF PK6 Viggo Käll, Vincent Lagerlöf Tybblelundsskolan
2021-10-30 13:00 3 Askersunds IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Åsbrohallen
2021-10-31 13:00 3 Kopparbergs BK PK6 - Pålsboda IBF PK6 Ljusnarshallen
2021-11-07 15:30 3 Ekeby IF PK6 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 4
2021-11-13 11:00 4 Fellingsbro IBS PK6 - Kopparbergs BK PK6 Fellingsbro Idrottshall
2021-11-13 14:00 4 Lillån IBK P10 - KFUM Örebro PK6 Lillåns skola
2021-11-13 16:15 4 Ekeby IF PK6 - Askersunds IBK PK6 Skogstorpskolan
2021-11-14 11:00 4 IBF Örebro Utv PK6 - Gropens IF PK6 Dante Stavenek, Johannes Larsson Tybblelundsskolan
2021-11-14 12:30 4 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Örebro SK Ung PK6 Odenskolans Sporthall
Omgång 5
2021-11-20 13:30 5 KFUM Örebro PK6 - Hovsta IF PK6 Johannes Larsson, Dante Stavenek Tegelbruket
2021-11-20 14:15 5 Gropens IF PK6 - Lillån IBK P10 Jesper Hellden, Liam Andersson Fjugesta Bollhall
2021-11-21 11:30 5 Kopparbergs BK PK6 - Ekeby IF PK6 Ljusnarshallen
2021-11-21 13:00   Uppskj. 5 Örebro SK Ung PK6 - Askersunds IBK PK6 Mellringehallen - Örebro
2021-11-21 17:00 5 IBF Örebro Utv PK6 - Pålsboda IBF PK6 Olle Vallstedt, Hugo Edström Tybblelundsskolan
Omgång 6
2021-11-27 13:15 6 Hovsta IF PK6 - Lillån IBK P10 Liam Lund, Emil Ekdahl Hovstaskolan 50
2021-11-27 14:00 6 Örebro SK Ung PK6 - Kopparbergs BK PK6 Albin Ljunggren, Tim Erhard Tybblelundsskolan
2021-11-28 11:00 6 Fellingsbro IBS PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Fellingsbro Idrottshall
2021-11-28 12:30 6 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - KFUM Örebro PK6 Odenskolans Sporthall
2021-11-28 13:30 6 Pålsboda IBF PK6 - Gropens IF PK6 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 7
2021-12-04 12:00 7 KFUM Örebro PK6 - Askersunds IBK PK6 Cornelia Lindell, Ebba Weden Tegelbruket
2021-12-04 12:15 7 Gropens IF PK6 - Hovsta IF PK6 Fjugesta Bollhall
2021-12-04 15:30 7 Lillån IBK P10 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Oskar Royal, William Sätre Lillåns skola
2021-12-05 09:00 7 IBF Örebro Utv PK6 - Ekeby IF PK6 Ebba Weden, Cornelia Lindell Tybblelundsskolan
2021-12-05 13:00 7 Pålsboda IBF PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 8
2021-12-11 15:45 8 Ekeby IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 Elmer Log, Jonna Tångring Kumlahallen Viahallen (Stora) 10
2021-12-12 10:00 8 Askersunds IBK PK6 - Lillån IBK P10 Närlundahallen
2021-12-12 11:00 8 Fellingsbro IBS PK6 - Gropens IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2021-12-12 11:15 8 Örebro SK Ung PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Albin Ljunggren, Olle Eriksson Tybblelundsskolan
2021-12-12 11:20 8 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Hovsta IF PK6 Odenskolans Sporthall
2022-01-30 8 Kopparbergs BK PK6 - KFUM Örebro PK6 Ljusnarshallen
Omgång 9
2021-12-18 12:15 9 Gropens IF PK6 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Jesper Hellden, Liam Andersson Fjugesta Bollhall
2021-12-18 14:00 9 Lillån IBK P10 - Kopparbergs BK PK6 Lillåns skola
2021-12-18 15:00 9 Hovsta IF PK6 - Askersunds IBK PK6 Emma Dahlerus, Emil Ekdahl Hovstaskolan
2021-12-19 13:00 9 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung PK6 Alléhallen, Hallsberg
2022-01-16 12:40 9 Fellingsbro IBS PK6 - Ekeby IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
Omgång 10
2022-01-08 09:30 10 Örebro SK Ung PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Albin Ljunggren, Jack Boman Tybblelundsskolan
2022-01-08 14:00 10 KFUM Örebro PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Tomas Helgesson, Mats Eriksson Tegelbruket
2022-01-09 10:00 10 Askersunds IBK PK6 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 Närlundahallen
2022-01-09 12:30 10 Ekeby IF PK6 - Gropens IF PK6 , Oscar Harryson Kumlahallen Viahallen (Stora) 40
2022-01-09 13:00 10 Kopparbergs BK PK6 - Hovsta IF PK6 Ljusnarshallen
Omgång 11
2022-01-15 12:15 11 Gropens IF PK6 - Askersunds IBK PK6 Jesper Hellden, Liam Andersson Fjugesta Bollhall
2022-01-15 17:00 11 Ekeby IF PK6 - Örebro SK Ung PK6 Kumlahallen Viahallen (Stora) 30
2022-01-15 17:00 11 Lillån IBK P10 - IBF Örebro Utv PK6 Oskar Royal, William Sätre Lillåns skola
2022-01-16 12:45 11 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - Kopparbergs BK PK6 Odenskolans Sporthall
2022-01-16 13:00 11 Pålsboda IBF PK6 - KFUM Örebro PK6 Alléhallen, Hallsberg
Omgång 12
2022-01-22 11:00 12 Örebro SK Ung PK6 - Gropens IF PK6 Olle Eriksson, Tim Erhard Tybblelundsskolan
2022-01-22 14:00 12 Lillån IBK P10 - Pålsboda IBF PK6 Oskar Royal, William Sätre Lillåns skola
2022-01-23 09:00 12 IBF Örebro Utv PK6 - Hovsta IF PK6 Dante Stavenek, Johannes Larsson Tybblelundsskolan
2022-01-23 15:30 12 Kopparbergs BK PK6 - Askersunds IBK PK6 Ljusnarshallen
2022-03-25 18:15 12 KFUM Örebro PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Gustav Ekström, August Björck Rostahallen Örebro
Omgång 13
2022-01-29 12:15 13 Gropens IF PK6 - Kopparbergs BK PK6 Fjugesta Bollhall
2022-01-29 12:30 13 Ekeby IF PK6 - KFUM Örebro PK6 Gabriella Grape, Jonna Tångring Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-01-29 13:15 13 Hovsta IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 Elias Sjöholm, Emil Ekdahl Hovstaskolan
2022-01-30 11:00 13 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF PK6 - IBF Örebro Utv PK6 Odenskolans Sporthall
2022-01-30 11:00 13 Fellingsbro IBS PK6 - Lillån IBK P10 Fellingsbro Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis