Spelprogram - Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Norra Allsvenskan Marita Lieback marita.lieback@aikinnebandy.se 070-749 94 43 Svart, Svart, Svartgul
Bergs IK H1 Patrick Liedberg packe@bergsik.se 0709-233837 Gul, Svart, Svart
Ekeby IF PK6 Marcus Dolff marcus.dolff@gmail.com 070-3934545 Svart, Svart, Svart
Gropens IF Kim Palmroth palmroth93@hotmail.com 073-025 57 16 Svart/Svart/Svart
Gropens IF 10/11 Peter Bergström peterbergstrom1@hotmail.com 070-7681242 Svart
Gropens IF P07/08 PK3 Stefan Carlsson stefan-carlsson@live.se 0707958833 Svart, Svart, Svart
Gropens IF P08/09 Stefan Carlsson stefan-carlsson@live.se 0707958833 Svart, Svart, Svart
Gävle GIK Allsvenskan Håkan Gavlén hakan.gavlen@bredband.net 073-089 83 43 Blå, Blå, Blå
Hagfors IBS div 1 Simon Larsson Simpan_99@hotmail.com 073-843 05 99 Röd, Vit, Röd
Hovsta IF PK4 (P0708) Ulrika Björk ulrika.bjork@telia.com 0706141590 Orange, Svart, Svart
Hovsta IF PK6 (P11) Gustaf Heedman gustaf.heedman@gmail.com 070-1904143 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Allsv Janne Ekengren janne@btrs.se 070-6030703 röd, svart, svart
IBF Örebro Ung H2 Marie Johansson mariejohansson1910@gmail.com 0704555919 Röd, svart, svarta
IBF Örebro Utv HJ17 Emil Lund emil.lund@orebroinnebandy.se 0709795852 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt Joakim Meyer joakim.meyer@elektroskandia.se 072-2168679 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utv/Ekeby IF Henrik Axling henrik.axling@orebroinnebandy.se 073-409 60 96 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P06/07 Daniel Ekström daniel.ekstrom1972@gmail.com Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P07/08 Andreas Wedén andreas.weden@gmail.com 0707134715 Röd, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling P08/09 Röd, Svart, Svart
IBK Köping H2 Robin Laakso robin.laakso@gmail.com 0707904744 Svart, Svart, Svart
IBK Köping P-07 PK2 Klas Hagelin kindbron@gmail.com 070-882 99 10 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga H2 Magnus Andersson magnus.andersson1972@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Arboga PK3 Carina Holmberg carina.e.larsson@gmail.com 0734-374606 Blå, Blå, Blå
Karlskoga FBC Nicklas Jonsson nicklas.jonsson.coach@gmail.com 0725040003 Vit , vit, vit
Karlskoga IBF A-Lag Lars Berggren lars.berggren73@gmail.com 073-539 40 97 Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF A-Lag Daniel Fallholm dfallholm@icloud.com 076-2822118 Blå, Blå, Blå
Karlstad IBF Ungdom Div 1 Mikael Svensson miksve80@gmail.com 0766186783 Blå, svart, svart
Kumla IBK Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, Blå, Blå
Kumla IBK P05/06 Pär-Johan Wedell wedell16@hotmail.com Blå, blå, Blå
Kumla IBK PK3 Jan Björck jannebj@hotmail.com 070-3612334 Blå, blå, Blå
Kumla IBK PK4 Lätt P08/09 Peter Wernqvist peter@wernqvist.se 070-441 58 86 Blå, blå, Blå
Lillån IBK Allsvenskan Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grönt/vitt/vitt
Lillån IBK HJ Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK HJ Grön Grön, Vit , Vit
Lillån IBK HJ17 Vit Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK JAS Herr Oliver Kriström oliverkristrom1@gmail.com Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P06 Johan Hägglund johan.hagglund72@gmail.com 070-9345027 Grön tröja, vit byxa
Lillån IBK P08 Jonny Strömberg jonnystromberg@hotmail.com 070-4135805 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P09 Karl Hulterström karl.hulterstrom@svensktnaringsliv.se 0706711099 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK P10 Henrik Rasmusson henrik.rasmusson@telia.com 073-2365355 Grön, Vit , Vit
Lillån IBK Ung (H3) Henning Christiansson henning.christiansson@gmail.com 0706-570298 Grön, Vit, Vit
Linköping FBC H1 Maria Serrander miaserrander73@gmail.com Svart, Svart, Svart
Nilsby IK Div1 Anders Hägglund Fimpen0003@hotmail.se
Skoghalls IBK Toni Walther toniwalther84@gmail.com 0730425032 BLÅ, BLÅ, BLÅ
Skoghalls IBK Utveckling P06 Röd 3 Blå, Blå, Vit
Skälby IBK H1 Mika Kaipainen mika.kaipainen@se.abb.com 0730301773 Svart, Svart, Svart
Strängnäs IBK AS Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
WSK Lindesberg H2 Magnus Lissmats magnus@forsberg-maleri.se 070-7885060 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P09/10 Ronnie Pettersson ronniebalboa@hotmail.se 0706142883 Marinblå, Marinblå, Marinblå
WSK Lindesberg P11 Kimmo Rahkonen lindesberg123@gmail.com 0704017255 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Åsbro GOIF 08-11 Annica Efremov annicaefremov.asbrogoif@gmail.com 0735095222 Gul, Svart, Svart
Örebro SK IBK Björn Reinholdsson bjorn@btrindustry.se 072-5388102 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung HJ17 Gustav Eklund Gustav.de.eklund@gmail.com 0722456909 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P06 Jesper Håkansson jesper.hakansson@yahoo.se 072-9027979 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P07 Henrik Kanusson henrik.kanusson@gmail.com Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P09 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se 0708-589936 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P10 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se 0708-589936 Vit, svart, vit
Örebro SK Ungdomsklubb P11 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se 0708-589936 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Örebro SK Ungdomsklubb P10 - WSK Lindesberg P09/10 Inst.
2021-06-07 18:15 1 Lillån IBK P06 - Örebro SK Ungdomsklubb P06 Norrbyhallen
2021-06-15 19:15 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Norrbyhallen
2021-08-10 19:00 1 Örebro SK IBK - Lillån IBK Allsvenskan Mellringehallen - Örebro
2021-08-12 20:00 1 IBF Örebro Allsv - Hagfors IBS div 1 4 - 4 Idrottshuset Örebro, Arenahallen 22
2021-08-14 12:00 1 IBF Örebro Allsv - Strängnäs IBK AS 5 - 3 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-16 19:00 1 Örebro SK IBK - IBF Örebro Allsv Mellringehallen - Örebro
2021-08-20 20:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Skälby IBK H1 Inst. Norrbyhallen
2021-08-20 20:00 1 IBF Örebro Allsv - AIK IBF Norra Allsvenskan 3 - 8 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-21 11:30 1 IBF Örebro Ung H2 - Karlskoga FBC Inst. Idrottshuset, Örebro Plan 2
2021-08-21 11:30 1 IBF Örebro Ung H2 - Karlskoga IBF A-Lag Idrottshuset Örebro
2021-08-22 14:00 1 IBF Örebro Allsv - Skoghalls IBK 7 - 7 Idrottshuset Örebro, Arenahallen
2021-08-28 14:00 1 Kumla IBK - Linköping FBC H1 Inst. Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-08-30 20:00 1 Örebro SK IBK - WSK Lindesberg H2 Mellringehallen - Örebro
2021-08-31 18:20 1 Lillån IBK P06 - IBF Örebro Utveckling P06/07 Norrbyhallen
2021-09-01 20:00 1 Lillån IBK JAS Herr - IFK Arboga H2 2 - 11 Rostahallen Örebro
2021-09-02 17:30 1 Lillån IBK HJ - Örebro SK Ung HJ17 3 - 1 Norrbyhallen
2021-09-03 20:00 1 Lillån IBK JAS Herr - Hagfors IBS div 1 Norrbyhallen
2021-09-04 12:00 1 Örebro SK IBK - Nilsby IK Div1 Tybblelundsskolan
2021-09-04 14:00 1 Lillån IBK Allsvenskan - Gävle GIK Allsvenskan Inst. Norrbyhallen
2021-09-05 12:00 1 Örebro SK Ung HJ17 - IBF Örebro Utv HJ17 8 - 6 Norrbyhallen
2021-09-05 12:00 1 Gropens IF - Karlskoga FBC Inst. Best Arena i Lanna
2021-09-06 18:30 1 IBF Örebro Utv HJ17 - Lillån IBK HJ Mellringehallen - Örebro
2021-09-07 18:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - Lillån IBK P06 1 - 1 Mellringehallen - Örebro
2021-09-07 20:00 1 Gropens IF P08/09 - IBF Örebro Utveckling P08/09 Best Arena i Lanna
2021-09-12 13:00 1 Gropens IF - IBK Köping H2 1 - 9 Best Arena i Lanna 50
2021-09-12 13:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Hovsta IF PK4 (P0708) Adolfsbergsskolan
2021-09-12 14:00 1 Kumla IBK - Bergs IK H1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-09-12 14:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P06 - Skoghalls IBK Utveckling P06 Röd 3 8 - 2 Norrbyhallen
2021-09-12 15:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IBK Köping P-07 PK2 Adolfsbergsskolan
2021-09-13 19:30 1 Örebro SK IBK - IBF Örebro Ung H2 8 - 6 Mellringehallen - Örebro
2021-09-16 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Ekeby IF PK6 Best Arena i Lanna
2021-09-16 19:00 1 WSK Lindesberg H2 - Karlskoga IBF A-Lag 8 - 6 Lindbacka Sporthall
2021-09-16 20:00 1 Örebro SK Ung HJ17 - Lillån IBK HJ Grön 8 - 4 Norrbyhallen
2021-09-19 18:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Hovsta IF PK4 (P0708) Mellringehallen - Örebro
2021-09-20 18:30 1 Kumla IBK P05/06 - Lillån IBK P06 Skogstorpskolan
2021-09-23 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Lillån IBK P10 Best Arena i Lanna
2021-09-26 14:30 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IBF Örebro Utveckling P07/08 Tybblelundsskolan
2021-09-26 18:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - IFK Arboga PK3 Tybblelundsskolan
2021-09-28 20:00 1 Gropens IF P08/09 - Kumla IBK PK4 Lätt P08/09 Best Arena i Lanna
2021-09-30 17:30 1 IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt - Örebro SK Ungdomsklubb P09 Tybblelundsskolan
2021-09-30 19:30 1 IBF Örebro Utv/Ekeby IF - Kumla IBK PK3 Skogstorpskolan
2021-10-02 10:15 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Lillån IBK P08 Tybblelundsskolan
2021-10-02 12:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P07 - Lillån IBK P06 Tybblelundsskolan
2021-10-02 15:30 1 IBF Örebro Utv P08/09 PK4 Lätt - Lillån IBK P09 Inst. Tybblelundsskolan
2021-10-03 13:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P10 - Åsbro GOIF 08-11 Tybblelundsskolan
2021-10-09 16:00 1 Örebro SK Ungdomsklubb P11 - WSK Lindesberg P11 Tybblelundsskolan
2021-10-14 17:30 1 Gropens IF 10/11 - Hovsta IF PK6 (P11) Best Arena i Lanna

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis