Spelprogram - Pojkar Blå Svår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Kustens IF P 09/10 Mårten Jansson marten_jansson@hotmail.com 070-2295023 Orange/svart/svart
Onsala IBK P 10 Josef Wideström josef@arcticstudio.se 0703088380 Rosa
Sandö IBK P10 Gul Staffan Kanen staffankanen@gmail.com 070-326 42 24 Gula, Svarta, Gula
Särö IBK P 09/10 Svart Patrick Rönnbäck patrick.ronnback@gmail.com 0739029977 ljusblå, svart, svart
Tvååkers IBK P10 Elin Vilanta elinvilanta@gmail.com 0732-330058 Röd, Svart, Svart
Vakant
Warberg IBF P10 Blå Kimmo Eskelinen kimmo.eskelinen@warbergic.se 0768-536008 Blå, Blå, Blå
Warberg IBF P10 Svart Kimmo Eskelinen kimmo.eskelinen@warbergic.se 0768-536008 Blå, Blå, Blå
Varla IBK P 10 Lila 1 Andreas Stenfeldt Andreas.karlsson@rybrinks.se 0708-529743 Svart/Lila /Svart / Svart
Veddige IBK P 09 Christian Karlsson krille128@hotmail.com 0733666290 GUL, SVART, SVART
Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* Fredrik Werdelin fredrik.werdelin@gmail.com 0705667142 Röd/Svart/Svart
Åsa IF P09/10 Fredrik Hafsten fhafsten@gmail.com 0703490184 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Tvååkers IBK P10 - Åsa IF P09/10
2021-10-15 18:30 1 Särö IBK P 09/10 Svart - Sandö IBK P10 Gul Ej offentliggjord, Joel Oscarsson Kullavikshallen
2021-10-16 14:00 1 Onsala IBK P 10 - Warberg IBF P10 Blå Hampus Andersson, Melker Norén-Skinnars Rydets Idrottshall
2021-10-17 12:30 1 Kustens IF P 09/10 - Warberg IBF P10 Svart Björn Ekberg, Petter Åkesson Haverdalshallen
2021-10-17 15:00 1 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Varla IBK P 10 Lila 1 Daniel Ståhl, Alva Isaksson Horredshallen
Omgång 2
2021-10-23 12:30 2 Varla IBK P 10 Lila 1 - Kustens IF P 09/10 , John Ripgården Fjärås Idrottshall
2021-10-23 12:30 2 Warberg IBF P10 Blå - Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-10-24 12:45 2 Särö IBK P 09/10 Svart - Tvååkers IBK P10 Kullavikshallen
2021-10-24 15:00 2 Sandö IBK P10 Gul - Onsala IBK P 10 Vallda Idrottshall
2021-10-24 16:30 2 Åsa IF P09/10 - Warberg IBF P10 Svart Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 3
2021-11-13 12:00 3 Kustens IF P 09/10 - Warberg IBF P10 Blå Haverdalshallen
2021-11-13 14:10 3 Varla IBK P 10 Lila 1 - Onsala IBK P 10 Fjärås Idrottshall
2021-11-13 15:30 3 Tvååkers IBK P10 - Sandö IBK P10 Gul Tvååkers Idrottshall
2021-11-14 12:30 3 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Åsa IF P09/10 Horredshallen
2021-12-11 13:30 3 Warberg IBF P10 Svart - Särö IBK P 09/10 Svart Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
Omgång 4
2021-11-27 10:15 4 Warberg IBF P10 Svart - Särö IBK P 09/10 Svart Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-27 12:30 4 Onsala IBK P 10 - Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* Rydets Idrottshall
2021-11-27 14:30 4 Åsa IF P09/10 - Kustens IF P 09/10 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2021-11-28 12:30 4 Warberg IBF P10 Blå - Sandö IBK P10 Gul Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-11-28 15:45 4 Varla IBK P 10 Lila 1 - Tvååkers IBK P10 Fjärås Idrottshall
Omgång 5
2021-12-04 14:00 5 Varla IBK P 10 Lila 1 - Warberg IBF P10 Blå Fjärås Idrottshall
2021-12-04 14:00 5 Sandö IBK P10 Gul - Tvååkers IBK P10 Vallda Idrottshall
2021-12-05 10:30 5 Kustens IF P 09/10 - Onsala IBK P 10 Haverdalshallen
2021-12-05 11:45 5 Särö IBK P 09/10 Svart - Warberg IBF P10 Svart Kullavikshallen
2021-12-05 15:00 5 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Åsa IF P09/10 Horredshallen
Omgång 6
2021-12-18 12:30 6 Warberg IBF P10 Blå - Sandö IBK P10 Gul Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-12-18 14:00 6 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Särö IBK P 09/10 Svart Horredshallen
2021-12-19 14:00 6 Warberg IBF P10 Svart - Tvååkers IBK P10 Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2021-12-19 16:30 6 Åsa IF P09/10 - Varla IBK P 10 Lila 1 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2021-12-19 18:00 6 Onsala IBK P 10 - Kustens IF P 09/10 Rydets Idrottshall
Omgång 7
2022-01-15 13:00 7 Tvååkers IBK P10 - Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* Tvååkers Idrottshall
2022-01-15 14:00 7 Sandö IBK P10 Gul - Warberg IBF P10 Svart Vallda Idrottshall
2022-01-16 10:00 7 Kustens IF P 09/10 - Särö IBK P 09/10 Svart Haverdalshallen
2022-01-16 10:15 7 Warberg IBF P10 Blå - Åsa IF P09/10 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-16 12:50 7 Varla IBK P 10 Lila 1 - Onsala IBK P 10 Fjärås Idrottshall
Omgång 8
8 Onsala IBK P 10 - Warberg IBF P10 Blå
2022-01-29 16:30 8 Åsa IF P09/10 - Tvååkers IBK P10 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-01-30 12:45 8 Warberg IBF P10 Svart - Kustens IF P 09/10 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-30 13:45 8 Särö IBK P 09/10 Svart - Varla IBK P 10 Lila 1 Kullavikshallen
2022-01-30 15:00 8 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Sandö IBK P10 Gul Horredshallen
Omgång 9
2022-02-05 11:30 9 Tvååkers IBK P10 - Warberg IBF P10 Blå Tvååkers Idrottshall
2022-02-05 12:20 9 Varla IBK P 10 Lila 1 - Särö IBK P 09/10 Svart Fjärås Idrottshall
2022-02-06 11:30 9 Sandö IBK P10 Gul - Kustens IF P 09/10 Vallda Idrottshall
2022-02-06 15:00 9 Åsa IF P09/10 - Onsala IBK P 10 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-02-06 15:00 9 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Warberg IBF P10 Svart Horredshallen
Omgång 10
10 Onsala IBK P 10 - Tvååkers IBK P10
2022-03-05 09:30 10 Warberg IBF P10 Svart - Åsa IF P09/10 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-05 14:00 10 Sandö IBK P10 Gul - Varla IBK P 10 Lila 1 Vallda Idrottshall
2022-03-06 12:00 10 Kustens IF P 09/10 - Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* Haverdalshallen
2022-03-06 13:45 10 Särö IBK P 09/10 Svart - Warberg IBF P10 Blå Kullavikshallen
Omgång 11
11 Onsala IBK P 10 - Warberg IBF P10 Blå
2022-03-19 11:30 11 Tvååkers IBK P10 - Warberg IBF P10 Svart Tvååkers Idrottshall
2022-03-19 12:20 11 Varla IBK P 10 Lila 1 - Sandö IBK P10 Gul Fjärås Idrottshall
2022-03-20 15:00 11 Åsa IF P09/10 - Kustens IF P 09/10 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-03-20 15:00 11 Viskadalen IBK Pojk/Flick Blå 08/09* - Särö IBK P 09/10 Svart Horredshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis