Spelprogram - Flickor Blå Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Puma F 09/11 Erica Gunnarsson holm_erica@hotmail.com 0704296915 Svart/Svart/Svart
Kustens IF F11/12 1 Nina Jansson jansson.nina@hotmail.com 0733210875 Orange/svart/svart
Kustens IF F11/12 2 Nina Jansson jansson.nina@hotmail.com 0733210875 Orange/svart/svart
Onsala IBK F12 Tomas Östebo tomas_ostebo@hotmail.com 0702109005 Rosa/svart/svart
Onsala IBK F12 Svart Rosa/Svart, Svart, Svarta
Sandö IBK F11/12 Grön Eric Thelander eric@ericthelander.com 070-239 26 13 gul/svart/gul
Sandö IBK F11/12 Gul Eric Thelander eric@ericthelander.com 070-239 26 13 gul/svart/gul
Särö IBK F10/12 Åsa Ekberg asa.ekberg@live.se 0730-969876 ljusblå, svart, svart
Tofta GIF F 10/11 Vit Frida Stjernström Fridavbg@yahoo.se 0733929292 Blå/Vit/Blå
Träslövsläge IF F11/12 Patrik Andersson cjp.andersson@gmail.com 0706698318 Blå, Blå, Blå
Tvååkers IBK F11/12 Martin Johansson broder_flis@hotmail.com Röd, Svart, Svart
Warberg IBF F12 Blå Agneta Sikén agneta.siken@gmail.com Blå, Blå, Blå
Warberg IBF F12 Svart Agneta Sikén agneta.siken@gmail.com Blå, Blå, Blå
Varla IBK F11/12 Mathias Johansson mathiassj@hotmail.com 0733-227575 vit/svart/svart
Åsa IF F 10/11 1 Karina Börjesson karina.borjesson@hotmail.se 0762678054 Gul-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 09:00 1 Kustens IF F11/12 2 - IBK Puma F 09/11 Viggo Paulsson, Marcus Wittink Haverdalshallen
2021-10-23 09:45 1 IBK Puma F 09/11 - Tofta GIF F 10/11 Vit Viggo Paulsson, Marcus Wittink Haverdalshallen
2021-10-23 10:30 1 Tofta GIF F 10/11 Vit - Kustens IF F11/12 2 Viggo Paulsson, Marcus Wittink Haverdalshallen
Omgång 2
2021-10-17 14:30 2 Onsala IBK F12 - Tvååkers IBK F11/12 Linus Möller, Cordelia Rönnqvist Rydets Idrottshall
2021-10-17 15:15 2 Sandö IBK F11/12 Gul - Varla IBK F11/12 Elvira Böhnke, Elin Idéhn Rydets Idrottshall
2021-10-17 16:00 2 Tvååkers IBK F11/12 - Sandö IBK F11/12 Gul Edvin Albertsson, Viktor Dahl Rydets Idrottshall
2021-10-17 16:45 2 Varla IBK F11/12 - Onsala IBK F12 Hugo Rickardsson, Melker Kron Rydets Idrottshall
Omgång 3
2021-10-16 14:00 3 Träslövsläge IF F11/12 - Warberg IBF F12 Svart Brearedshallen
2021-10-16 14:45 3 Warberg IBF F12 Svart - Kustens IF F11/12 1 Brearedshallen
2021-10-16 15:30 3 Kustens IF F11/12 1 - Träslövsläge IF F11/12 Brearedshallen
Omgång 4
2021-10-17 14:30 4 Sandö IBK F11/12 Grön - Särö IBK F10/12 Samuel Fransen Nilsson, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2021-10-17 15:15 4 Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1 Samuel Fransen Nilsson, William Mcgillivray Vallda Idrottshall
2021-10-17 16:00 4 Åsa IF F 10/11 1 - Sandö IBK F11/12 Grön William Mcgillivray, Linus Karlsson Vallda Idrottshall
Omgång 5
2021-11-21 09:00 5 Kustens IF F11/12 2 - IBK Puma F 09/11 Isac Jeppsson, Viggo Paulsson Haverdalshallen
2021-11-21 09:45 5 IBK Puma F 09/11 - Sandö IBK F11/12 Grön Isac Jeppsson, Viggo Paulsson Haverdalshallen
2021-11-21 10:30 5 Sandö IBK F11/12 Grön - Kustens IF F11/12 2 Isac Jeppsson, Viggo Paulsson Haverdalshallen
Omgång 6
2021-11-28 10:00 6 Tofta GIF F 10/11 Vit - Särö IBK F10/12 Tova Rosenqvist, Deniz Günez Wiklund Kullavikshallen
2021-11-28 10:45 6 Varla IBK F11/12 - Träslövsläge IF F11/12 Tova Rosenqvist, Emilia Gustafsson Kullavikshallen
2021-11-28 11:30 6 Särö IBK F10/12 - Varla IBK F11/12 Tova Rosenqvist, Emilia Gustafsson Kullavikshallen
2021-11-28 12:15 6 Träslövsläge IF F11/12 - Tofta GIF F 10/11 Vit Tova Rosenqvist, Joel Oscarsson Kullavikshallen
Omgång 7
2021-11-21 09:00 7 Warberg IBF F12 Blå - Sandö IBK F11/12 Gul Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-21 09:45 7 Sandö IBK F11/12 Gul - Kustens IF F11/12 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2021-11-21 10:30 7 Kustens IF F11/12 1 - Warberg IBF F12 Blå Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Omgång 8
2021-11-21 10:30 8 Tvååkers IBK F11/12 - Onsala IBK F12 Tvååkers Idrottshall
2021-11-21 11:15 8 Onsala IBK F12 - Åsa IF F 10/11 1 Tvååkers Idrottshall
2021-11-21 12:00 8 Åsa IF F 10/11 1 - Tvååkers IBK F11/12 Tvååkers Idrottshall
Omgång 9
2021-12-11 14:30 9 Åsa IF F 10/11 1 - Warberg IBF F12 Blå Åsa Gårdsskola Idrottshall
2021-12-11 15:15 9 Warberg IBF F12 Blå - Varla IBK F11/12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2021-12-11 16:00 9 Varla IBK F11/12 - Åsa IF F 10/11 1 Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 10
2021-12-12 13:15 10 Sandö IBK F11/12 Grön - Kustens IF F11/12 1 Felix Kruse, Magnus Kvarnström Tresteget
2021-12-12 14:00 10 Warberg IBF F12 Svart - Sandö IBK F11/12 Grön Felix Kruse, Magnus Kvarnström Tresteget
2021-12-12 14:45 10 Tofta GIF F 10/11 Vit - Kustens IF F11/12 1 Felix Kruse, Magnus Kvarnström Tresteget
2021-12-12 15:30 10 Tofta GIF F 10/11 Vit - Warberg IBF F12 Svart Felix Kruse, Magnus Kvarnström Tresteget
Omgång 11
2021-12-11 11:00 11 IBK Puma F 09/11 - Träslövsläge IF F11/12 Våxtorpshallen
2021-12-11 11:45 11 Kustens IF F11/12 2 - Tvååkers IBK F11/12 Våxtorpshallen
2021-12-11 12:30 11 Träslövsläge IF F11/12 - Kustens IF F11/12 2 Våxtorpshallen
2021-12-11 13:15 11 Tvååkers IBK F11/12 - IBK Puma F 09/11 Våxtorpshallen
Omgång 12
2021-12-11 13:00 12 Onsala IBK F12 - Sandö IBK F11/12 Gul Hampus Andersson, Viggo Wassmur Rydets Idrottshall
2021-12-11 13:45 12 Sandö IBK F11/12 Gul - Särö IBK F10/12 Hampus Andersson, Nils Eriksen Rydets Idrottshall
2021-12-11 14:30 12 Särö IBK F10/12 - Onsala IBK F12 Melker Norén-Skinnars, Linus Möller Rydets Idrottshall
Omgång 13
2022-01-23 09:00 13 Warberg IBF F12 Svart - Åsa IF F 10/11 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-23 09:45 13 Åsa IF F 10/11 1 - IBK Puma F 09/11 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-01-23 10:30 13 IBK Puma F 09/11 - Warberg IBF F12 Svart Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Omgång 14
2022-01-23 09:00 14 Särö IBK F10/12 - Sandö IBK F11/12 Gul Kullavikshallen
2022-01-23 09:45 14 Tvååkers IBK F11/12 - Sandö IBK F11/12 Gul Kullavikshallen
2022-01-23 10:30 14 Särö IBK F10/12 - Tvååkers IBK F11/12 Kullavikshallen
Omgång 15
2022-01-29 14:30 15 Sandö IBK F11/12 Grön - Varla IBK F11/12 Vallda Idrottshall
2022-01-29 15:15 15 Varla IBK F11/12 - Tofta GIF F 10/11 Vit Vallda Idrottshall
2022-01-29 16:00 15 Tofta GIF F 10/11 Vit - Sandö IBK F11/12 Grön Vallda Idrottshall
Omgång 16
2022-01-22 14:00 16 Träslövsläge IF F11/12 - Warberg IBF F12 Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ankarhallen
2022-01-22 14:45 16 Warberg IBF F12 Blå - Kustens IF F11/12 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ankarhallen
2022-01-22 15:30 16 Kustens IF F11/12 1 - Träslövsläge IF F11/12 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Ankarhallen
Omgång 17
2022-02-05 14:30 17 Åsa IF F 10/11 1 - Varla IBK F11/12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-02-05 15:15 17 Varla IBK F11/12 - Särö IBK F10/12 Åsa Gårdsskola Idrottshall
2022-02-05 16:00 17 Särö IBK F10/12 - Åsa IF F 10/11 1 Åsa Gårdsskola Idrottshall
Omgång 18
2022-02-06 14:30 18 Tofta GIF F 10/11 Vit - Warberg IBF F12 Blå Tresteget
2022-02-06 15:15 18 Sandö IBK F11/12 Grön - Onsala IBK F12 Tresteget
2022-02-06 16:00 18 Warberg IBF F12 Blå - Sandö IBK F11/12 Grön Tresteget
2022-02-06 16:45 18 Onsala IBK F12 - Tofta GIF F 10/11 Vit Tresteget
Omgång 19
2022-02-05 13:00 19 Tvååkers IBK F11/12 - Träslövsläge IF F11/12 Tvååkers Idrottshall
2022-02-05 13:45 19 Träslövsläge IF F11/12 - Sandö IBK F11/12 Gul Tvååkers Idrottshall
2022-02-05 14:30 19 Sandö IBK F11/12 Gul - Tvååkers IBK F11/12 Tvååkers Idrottshall
Omgång 20
2022-02-05 09:00 20 Kustens IF F11/12 1 - IBK Puma F 09/11 Haverdalshallen
2022-02-05 09:45 20 IBK Puma F 09/11 - Warberg IBF F12 Svart Haverdalshallen
2022-02-05 10:30 20 Warberg IBF F12 Svart - Kustens IF F11/12 1 Haverdalshallen
Omgång 21
2022-03-19 09:00 21 Warberg IBF F12 Blå - Träslövsläge IF F11/12 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-19 09:45 21 Träslövsläge IF F11/12 - Åsa IF F 10/11 1 Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
2022-03-19 10:30 21 Åsa IF F 10/11 1 - Warberg IBF F12 Blå Sparbanken Wictory Center, Salmingplanen
Omgång 22
2022-03-19 09:00 22 Kustens IF F11/12 1 - Tofta GIF F 10/11 Vit Haverdalshallen
2022-03-19 09:45 22 Tvååkers IBK F11/12 - IBK Puma F 09/11 Haverdalshallen
2022-03-19 10:30 22 IBK Puma F 09/11 - Tofta GIF F 10/11 Vit Haverdalshallen
2022-03-19 11:15 22 Kustens IF F11/12 1 - Tvååkers IBK F11/12 Haverdalshallen
Omgång 23
2022-03-26 14:30 23 Sandö IBK F11/12 Gul - Varla IBK F11/12 Vallda Idrottshall
2022-03-26 15:15 23 Varla IBK F11/12 - Warberg IBF F12 Svart Vallda Idrottshall
2022-03-26 16:00 23 Warberg IBF F12 Svart - Sandö IBK F11/12 Gul Vallda Idrottshall
Omgång 24
2022-03-19 09:30 24 Onsala IBK F12 - Särö IBK F10/12 Presse Idrottshall
2022-03-19 10:15 24 Särö IBK F10/12 - Sandö IBK F11/12 Grön Presse Idrottshall
2022-03-19 11:00 24 Sandö IBK F11/12 Grön - Onsala IBK F12 Presse Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis