Spelprogram - Newbody Flick Medel A Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Lerum F10/11 Svart Emelie Lind mella_113399@hotmail.com 0704851077 Röd/Röd/Vit
FBC Partille F10/11 Mattias Ljunggren mattias.ljunggren@heras.se 0725321951 Svart/Svart/Svart
Hindås IBK F10/11 Blå Linda Andersson linda.w.andersson@teliacompany.com Svart-Svart
IBF Älvstranden F10 Vit Anna Mårtén anna.marten42@gmail.com 0707556155 Vit/Svart/Svart
IBK Bergum F10/11 Maine Wogel maine@wogel.se 0728852502 Rosa/Svart/Svart
IK Zenith F10-12 Grön Anna Nyman bdaanli@yahoo.se 0724512265 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK F11 Blå Monica Josgård monicajosgard@yahoo.se 0739285600 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK F11 Anne Lindersson Anne_lindersson@hotmail.com Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK F10-11 Niclas Johansson tjaludden72@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Roland Freij roland.freij@gmail.com 0722-200673 Rödvit/Röd/Röd
Öckerö IBK F10/12 Chanette Svensson chanette.svensson@ovarvet.se Blå/Blå/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 065001005 Lindome IBK F11 - Hindås IBK F10/11 Blå Almåshallen A
2021-10-16 11:10 065001003 FBC Partille F10/11 - Lindås Rasta IBK F10-11 Qvisthallen
2021-10-16 11:20 065001006 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Öckerö IBK F10/12 Wallenstam Arena A
2021-10-16 13:15 065001004 FBC Lerum F10/11 Svart - IK Zenith F10-12 Grön Lerum Arena C
2021-10-17 15:15 065001002 IBK Bergum F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Bergumsskolan
Omgång 2
2021-10-22 17:45 065001010 Hindås IBK F10/11 Blå - FBC Partille F10/11 Hindås Idrottshall
2021-10-23 14:00 065001011 Öckerö IBK F10/12 - FBC Lerum F10/11 Svart Hedenskolans Idrottshall
2021-10-23 16:00 065001007 Landvetter IBK F11 Blå - IBF Älvstranden F10 Vit Önnerödshallen
2021-10-24 10:00 065001009 IK Zenith F10-12 Grön - IBK Bergum F10/11 Björlanda Idrottshall
2021-10-24 16:50 065001012 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Lindome IBK F11 Wallenstam Arena A
Omgång 3
2021-10-30 10:00 065001017 FBC Partille F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Qvisthallen
2021-10-30 15:00 065001014 Landvetter IBK F11 Blå - IK Zenith F10-12 Grön Önnerödshallen
2021-10-31 12:10 065001013 IBF Älvstranden F10 Vit - Lindås Rasta IBK F10-11 Santoshallen
2021-10-31 14:10 065001016 IBK Bergum F10/11 - Öckerö IBK F10/12 Bergumsskolan
2021-10-31 17:40 065001018 FBC Lerum F10/11 Svart - Lindome IBK F11 Lerum Arena C
Omgång 4
2021-11-13 13:00 065001021 Öckerö IBK F10/12 - Landvetter IBK F11 Blå Hedenskolans Idrottshall
2021-11-13 14:15 065001020 Hindås IBK F10/11 Blå - Lindås Rasta IBK F10-11 Hindås Idrottshall
2021-11-13 15:15 065001024 FBC Lerum F10/11 Svart - FBC Partille F10/11 Lerum Arena C
2021-11-14 08:30 065001023 Lindome IBK F11 - IBK Bergum F10/11 Almåshallen B
2021-11-14 10:00 065001019 IK Zenith F10-12 Grön - IBF Älvstranden F10 Vit Björlanda Idrottshall
Omgång 5
2021-11-20 12:10 065001028 Landvetter IBK F11 Blå - Lindome IBK F11 Pinntorps Idrottshall
2021-11-21 09:00 065001026 IK Zenith F10-12 Grön - Öckerö IBK F10/12 Björlanda Idrottshall
2021-11-21 12:10 065001025 IBF Älvstranden F10 Vit - Hindås IBK F10/11 Blå Santoshallen
2021-11-21 13:10 065001030 IBK Bergum F10/11 - FBC Partille F10/11 Bergumsskolan
2021-11-21 14:45 065001027 Lindås Rasta IBK F10-11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Salming Arena
Omgång 6
2021-11-27 10:00 065001033 Lindome IBK F11 - IK Zenith F10-12 Grön Almåshallen A
2021-11-27 12:00 065001035 FBC Partille F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå Qvisthallen
2021-11-27 13:00 065001031 Öckerö IBK F10/12 - IBF Älvstranden F10 Vit Hedenskolans Idrottshall
2021-11-28 11:30 065001032 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - Hindås IBK F10/11 Blå Wallenstam Arena A
2021-11-28 14:15 065001034 FBC Lerum F10/11 Svart - Lindås Rasta IBK F10-11 Lerum Arena C
Omgång 7
2021-12-04 13:00 065001039 Hindås IBK F10/11 Blå - FBC Lerum F10/11 Svart Hindås Idrottshall
2021-12-04 15:00 065001038 Öckerö IBK F10/12 - Lindome IBK F11 Hedenskolans Idrottshall
2021-12-05 10:00 065001040 IK Zenith F10-12 Grön - FBC Partille F10/11 Björlanda Idrottshall
2021-12-05 13:10 065001037 IBF Älvstranden F10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Santoshallen
2021-12-05 18:00 065001041 Lindås Rasta IBK F10-11 - IBK Bergum F10/11 Salming Arena
Omgång 8
2021-12-11 10:00 065001043 Lindome IBK F11 - IBF Älvstranden F10 Vit Almåshallen A
2021-12-11 10:00 065001045 FBC Partille F10/11 - Öckerö IBK F10/12 Qvisthallen
2021-12-11 13:00 065001048 Landvetter IBK F11 Blå - Lindås Rasta IBK F10-11 Pinntorps Idrottshall
2021-12-12 15:10 065001046 IBK Bergum F10/11 - Hindås IBK F10/11 Blå Bergumsskolan
2021-12-12 16:30 065001044 FBC Lerum F10/11 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit Lerum Arena C
Omgång 9
2021-12-17 18:15 065001053 Hindås IBK F10/11 Blå - Landvetter IBK F11 Blå Hindås Idrottshall
2021-12-18 10:00 065001050 Lindome IBK F11 - FBC Partille F10/11 Almåshallen A
2021-12-19 09:00 065001054 IK Zenith F10-12 Grön - Lindås Rasta IBK F10-11 Björlanda Idrottshall
2021-12-19 10:30 065001051 Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit - IBK Bergum F10/11 Wallenstam Arena B
2021-12-19 14:10 065001049 IBF Älvstranden F10 Vit - FBC Lerum F10/11 Svart Santoshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis