Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Eken IBK P-10 Kattis Markling kattis.markling@gmail.com 0738-164587 Lila/gul/Svart/
FBC Lerum P10 Panthers Röd Minna Teir Brendelökken minna.teir@telia.com 0760-38 00 30 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P09 Vit Sebastian Lindroos sebastian.lindroos@gmail.com 0703334379 Svart/Svart/Svart
Herrestads AIF WH Rockets P09-10 Magnus Kamperin magnus@grenseguiden.no Svart/Svart/Svart
IBK Kungälv P 10 Vit Dan Bäck dan.back@ibkkungalv.se 0724452355 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P-10 Vit Henrik Quist 0708282952 Grön/Vit/Grön
Kärra IBK P10 Svart Jonas Linde Finkensmaleri@gmail.com Svart/Svart/Vit
Lindås Rasta IBK P10 svart Anders Hallgren andershallgren@hotmail.com 0733997931 Korallblå/Svart/Svart
Mölndals IBF P10 Vit Fredrik Ludvigsson fredrik.m.ludvigsson@gmail.com 0763-431123 Röd/Svart/Svart
Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit Patrik Forsman patrik.forsman@pixbo.se Rödvit/Röd/Röd
Utbynäs SK P 09/10 Petter Lindqvist petter.lindqvizt@gmail.com 0735622680 Gul/Blå/Gul

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis