Spelprogram - Newbody Pojk Medel A Höst -21

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P11 Grön Björn Samuelsson bjorn.samuelsson@aleibf.se 070-420 81 42 Marinblå/Marinblå/Marinblå
FBC Lerum P11 Röd Niklas Oxelstrand niklas@oxelstrand.se 0723-728681 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P11 Blå Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0739029576 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P11 Vit Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P11 röd Maria Gunnesson mariagunnesson@hotmail.com 0735117013 Svart/Svart/Röda
Guldhedens IK P10/11 Lars Rosqvist lars.rosqvist@gmail.com 070-7158373 Röd, Svart, Vit
Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Martin Axelsson Martinaxelsson@hotmail.com 0702334422 Svart/Svart/Svart
IBF Backadalen P11 Therese Tullock t_tullock@hotmail.com 070-378 77 82 Röd/Röd/Röd
IBF Älvstranden P11/12 Jonas Wenner jonas_wenner@trimble.com 0761-388553 Vit/Svart/Svart
IBK Kungälv P11 Svart Joacim Olsson joacim.olsson@ibkkungalv.se 0708987700 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P11 Vit Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 066008006 Ale IBF P11 Grön - FBC Partille P11 Blå Ale Kulturrum
2021-10-16 12:45 066008004 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - IBF Älvstranden P11/12 Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-16 14:10 066008002 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - IBF Backadalen P11 Inst. Wallenstam Arena B
2021-10-17 15:00 066008001 IBK Kungälv P11 Svart - FBC Lerum P11 Röd Munkegärdehallen
2021-11-10 17:45 066008003 Frölunda IBK P11 röd - Guldhedens IK P10/11 Flatåsskolan
Omgång 2
2021-10-23 12:00 066008012 FBC Partille P11 Blå - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Qvisthallen
2021-10-23 12:30 066008008 IBF Backadalen P11 - IBK Kungälv P11 Svart Tuve Sporthall
2021-10-23 14:00 066008014 Floda IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Nova Floda Sportcenter
2021-10-24 12:10 066008010 IBF Älvstranden P11/12 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Santoshallen
2021-10-24 18:20 066008009 Guldhedens IK P10/11 - FBC Lerum P11 Röd Svingelns Sporthall
Omgång 3
2021-10-30 10:00 066008018 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - FBC Partille P11 Blå Wallenstam Arena B
2021-10-30 12:45 066008020 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - Floda IBK P11 Vit Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-10-31 09:00 066008021 IK Zenith P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Björlanda Idrottshall
2021-10-31 10:15 066008016 IBF Backadalen P11 - IBF Älvstranden P11/12 Tuve Sporthall
2021-11-07 15:00 066008015 IBK Kungälv P11 Svart - Guldhedens IK P10/11 Munkegärdehallen
Omgång 4
2021-11-13 10:00 066008024 FBC Partille P11 Blå - IBF Backadalen P11 Qvisthallen
2021-11-13 12:40 066008026 Floda IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Nova Floda Sportcenter
2021-11-14 11:00 066008028 IK Zenith P11 Vit - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Björlanda Idrottshall
2021-11-14 12:00 066008027 Ale IBF P11 Grön - Frölunda IBK P11 röd Ale Kulturrum
2021-11-14 12:10 066008022 IBF Älvstranden P11/12 - IBK Kungälv P11 Svart Santoshallen
Omgång 5
2021-11-20 12:00 066008032 IBF Backadalen P11 - Floda IBK P11 Vit Tuve Sporthall
2021-11-20 12:30 066008034 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Vit Wallenstam Arena B
2021-11-20 14:45 066008033 FBC Lerum P11 Röd - Ale IBF P11 Grön Rydsbergshallen
2021-11-21 11:00 066008035 Frölunda IBK P11 röd - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Flatåsskolan
2021-11-21 11:10 066008030 IBF Älvstranden P11/12 - FBC Partille P11 Blå Santoshallen
Omgång 6
2021-11-23 18:45 066008039 Ale IBF P11 Grön - Guldhedens IK P10/11 Älvängenhallen
2021-11-26 18:30 066008036 FBC Partille P11 Blå - IBK Kungälv P11 Svart Qvisthallen
2021-11-27 14:10 066008038 Floda IBK P11 Vit - IBF Älvstranden P11/12 Nova Floda Sportcenter
2021-11-27 15:00 066008041 Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart - FBC Lerum P11 Röd Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
2021-11-28 10:00 066008040 IK Zenith P11 Vit - IBF Backadalen P11 Björlanda Idrottshall
2021-11-28 11:00 066008042 Frölunda IBK P11 röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Flatåsskolan
Omgång 7
2021-12-04 11:00 066008044 FBC Partille P11 Blå - Floda IBK P11 Vit Qvisthallen
2021-12-05 14:00 066008048 IBF Backadalen P11 - Frölunda IBK P11 röd Tuve Sporthall
2021-12-05 14:10 066008046 IBF Älvstranden P11/12 - IK Zenith P11 Vit Santoshallen
2021-12-05 17:45 066008049 FBC Lerum P11 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit Lerum Arena C
2021-12-05 18:10 066008047 Guldhedens IK P10/11 - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart Svingelns Sporthall
Omgång 8
2021-12-11 15:00 066008055 Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit - Guldhedens IK P10/11 Wallenstam Arena A
2021-12-11 15:15 066008056 FBC Lerum P11 Röd - IBF Backadalen P11 Lerum Arena C
2021-12-11 16:10 066008050 Floda IBK P11 Vit - IBK Kungälv P11 Svart Nova Floda Sportcenter
2021-12-12 11:00 066008052 IK Zenith P11 Vit - FBC Partille P11 Blå Björlanda Idrottshall
2021-12-12 11:00 066008054 Frölunda IBK P11 röd - IBF Älvstranden P11/12 Flatåsskolan
Omgång 9
2021-12-18 11:00 066008060 FBC Partille P11 Blå - Frölunda IBK P11 röd Qvisthallen
2021-12-19 12:00 066008058 Floda IBK P11 Vit - IK Zenith P11 Vit Nova Floda Sportcenter
2021-12-19 12:10 066008062 IBF Älvstranden P11/12 - FBC Lerum P11 Röd Santoshallen
2021-12-19 14:00 066008057 IBK Kungälv P11 Svart - Ale IBF P11 Grön Munkegärdehallen
2021-12-19 17:10 066008063 Guldhedens IK P10/11 - IBF Backadalen P11 Svingelns Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis