Tabell och resultat - Pantamera Flick Röd A Höst

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-16 18:15 Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd 3 - 2 Kärra Sporthall
2021-10-16 12:20 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Stenungsunds IBK F07 Gbg 2 - 4 Wallenstam Arena A
2021-10-09 16:00 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07 Blå 4 - 6 Rydsbergshallen
2021-10-09 12:40 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F06 3 - 3 Wallenstam Arena B
2021-10-09 09:30 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Kärra IBK F07 Röd 3 - 3 Stenungsund Arena
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Stenungsunds IBK F07 Gbg 2 1 1 0 7-5 2 4 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1 1 1 0 (0) 0 4-2 2 3
2. Kärra IBK F07 Röd 2 1 1 0 6-5 1 4 1 1 0 (0) 0 3-2 1 3 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1
3. Landvetter IBK F07 Blå 1 1 0 0 6-4 2 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 6-4 2 3
4. FBC Lerum F06 1 0 1 0 3-3 0 1 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 0 1 (0) 0 3-3 0 1
5. Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit 2 0 1 1 5-7 -2 1 2 0 1 (0) 1 5-7 -2 1 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. FBC Lerum F07 Röd 2 0 0 2 6-9 -3 0 1 0 0 (0) 1 4-6 -2 0 1 0 0 (0) 1 2-3 -1 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-23 16:10 Landvetter IBK F07 Blå - Stenungsunds IBK F07 Gbg Pinntorps Idrottshall
2021-10-24 09:00 Kärra IBK F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Lundbystrand 4
2021-10-24 17:15 FBC Lerum F07 Röd - FBC Lerum F06 Rydsbergshallen
2021-10-30 11:20 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd Wallenstam Arena A
2021-10-30 11:30 Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F06 Stenungsund Arena
2021-10-30 13:30 Landvetter IBK F07 Blå - Kärra IBK F07 Röd Pinntorps Idrottshall
2021-11-12 18:45 FBC Lerum F06 - Landvetter IBK F07 Blå Rydsbergshallen
2021-11-13 13:45 FBC Lerum F07 Röd - Stenungsunds IBK F07 Gbg Rydsbergshallen
2021-11-13 15:00 FBC Lerum F06 - Kärra IBK F07 Röd Rydsbergshallen
2021-11-14 12:00 Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - Landvetter IBK F07 Blå Wallenstam Arena A
2021-11-20 15:00 Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Röd Önnerödshallen
2021-11-21 13:00 FBC Lerum F06 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis