Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd L Höst FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-16 16:15 FBC Lerum P09 Röd - Mölndals IBF P09 1 - 8 Rydsbergshallen
2021-10-16 13:00 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Lindome IBK P09 Lila 6 - 5 Santoshallen
2021-10-16 09:15 Stenungsunds IBK P09 Blå - Lindås Rasta IBK P09 Vit 7 - 4 Stenungsund Arena
2021-10-09 13:40 FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit 4 - 3 Rydsbergshallen
2021-10-09 12:15 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Lindome IBK P09 Lila 12 - 5 Askims Sporthall
2021-10-09 10:20 Mölndals IBF P09 - Stenungsunds IBK P09 Blå 6 - 4 Katrinebergshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Mölndals IBF P09 2 2 0 0 14-5 9 6 1 1 0 (0) 0 6-4 2 3 1 1 0 (0) 0 8-1 7 3
2. Lindås Rasta IBK P09 Vit 2 1 0 1 16-12 4 3 1 1 0 (0) 0 12-5 7 3 1 0 0 (0) 1 4-7 -3 0
3. Stenungsunds IBK P09 Blå 2 1 0 1 11-10 1 3 1 1 0 (0) 0 7-4 3 3 1 0 0 (0) 1 4-6 -2 0
4. IBF Älvstranden P08/ P09 Vit 2 1 0 1 9-9 0 3 1 1 0 (0) 0 6-5 1 3 1 0 0 (0) 1 3-4 -1 0
5. FBC Lerum P09 Röd 2 1 0 1 5-11 -6 3 2 1 0 (0) 1 5-11 -6 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. Lindome IBK P09 Lila 2 0 0 2 10-18 -8 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 2 0 0 (0) 2 10-18 -8 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-23 09:30 Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd Spekerödsskolan
2021-10-23 14:45 Lindås Rasta IBK P09 Vit - IBF Älvstranden P08/P09 Vit Askims Sporthall
2021-10-24 11:00 Lindome IBK P09 Lila - Mölndals IBF P09 Almåshallen A
2021-10-30 10:00 Lindome IBK P09 Lila - Stenungsunds IBK P09 Blå Almåshallen A
2021-10-30 11:00 Mölndals IBF P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Vit Aktiviteten A-Hall
2021-10-30 16:15 FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Vit Rydsbergshallen
2021-11-13 14:15 Lindås Rasta IBK P09 Vit - Mölndals IBF P09 Askims Sporthall
2021-11-14 12:45 FBC Lerum P09 Röd - Lindome IBK P09 Lila Rydsbergshallen
2021-11-14 14:30 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - Stenungsunds IBK P09 Blå Santoshallen
2021-11-20 09:30 Stenungsunds IBK P09 Blå - Mölndals IBF P09 Spekerödsskolan
2021-11-21 10:30 Lindome IBK P09 Lila - Lindås Rasta IBK P09 Vit Almåshallen A
2021-11-21 17:45 IBF Älvstranden P08/P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd Santoshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis