Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd H Höst FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-17 13:45 Myggenäs IBK P-08 - FBC Lerum P07/08 Röd 4 - 1 Häggvallsskolan
2021-10-17 13:00 Lindås Rasta IBK P08 Blå - Landvetter IBK P08 Vit 2 - 1 Salming Arena
2021-10-16 14:40 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Mölndals IBF U13 4 - 4 Wallenstam Arena A
2021-10-10 10:20 FBC Vinga P08 - Myggenäs IBK P-08 3 - 11 Hall Of Flame
2021-10-09 09:00 Mölndals IBF U13 - Landvetter IBK P08 Vit 2 - 8 Katrinebergshallen
2021-10-08 20:00 FBC Lerum P07/08 Röd - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 0 - 7 Rydsbergshallen
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Myggenäs IBK P-08 2 2 0 0 15-4 11 6 1 1 0 (0) 0 4-1 3 3 1 1 0 (0) 0 11-3 8 3
2. Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd 2 1 1 0 11-4 7 4 1 0 1 (0) 0 4-4 0 1 1 1 0 (0) 0 7-0 7 3
3. Landvetter IBK P08 Vit 2 1 0 1 9-4 5 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 2 1 0 (0) 1 9-4 5 3
4. Lindås Rasta IBK P08 Blå 1 1 0 0 2-1 1 3 1 1 0 (0) 0 2-1 1 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
5. Mölndals IBF U13 2 0 1 1 6-12 -6 1 1 0 0 (0) 1 2-8 -6 0 1 0 1 (0) 0 4-4 0 1
6. Eken IBK P08 Gul 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
7. FBC Vinga P08 1 0 0 1 3-11 -8 0 1 0 0 (0) 1 3-11 -8 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
8. FBC Lerum P07/ 08 Röd 2 0 0 2 1-11 -10 0 1 0 0 (0) 1 0-7 -7 0 1 0 0 (0) 1 1-4 -3 0
Frölunda IBK P08 utgår 20210928 Utgått
Hindås IBK P07/ 08 Röd Utgår 20211003 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-23 09:00 Mölndals IBF U13 - Lindås Rasta IBK P08 Blå Aktiviteten A-Hall
2021-10-23 10:30 Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd - Myggenäs IBK P-08 Wallenstam Arena B
2021-10-23 14:50 Landvetter IBK P08 Vit - Eken IBK P08 Gul Pinntorps Idrottshall
2021-11-13 11:00 Eken IBK P08 Gul - Lindås Rasta IBK P08 Blå Ekenhallen 1
2021-11-13 13:30 Myggenäs IBK P-08 - Mölndals IBF U13 Häggvallsskolan
2021-11-14 10:10 FBC Vinga P08 - Landvetter IBK P08 Vit Hall Of Flame
2021-11-20 09:00 Mölndals IBF U13 - Eken IBK P08 Gul Aktiviteten A-Hall
2021-11-20 14:00 Landvetter IBK P08 Vit - FBC Lerum P07/08 Röd Landvetter Idrottshall
2021-11-20 18:15 Lindås Rasta IBK P08 Blå - FBC Vinga P08 Salming Arena
2021-11-28 10:00 FBC Vinga P08 - Eken IBK P08 Gul Hall Of Flame
2021-11-28 11:20 Landvetter IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P09 Röd Pinntorps Idrottshall
2021-11-28 15:15 FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 Blå Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis