Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd F Höst FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-19 19:40 Öckerö IBK P07/08 - Floda IBK P07/08 Vit 3 - 6 Hedenskolans Idrottshall
2021-10-17 11:30 Kärra IBK P08-09 Svart - Landvetter IBK P08 Blå 6 - 1 Kärra Sporthall
2021-10-16 15:40 Stenungsunds IBK P08 Blå - FBC Partille P09 Röd 3 - 4 Kyrkenorumsskolan
2021-10-16 10:00 Surte IS IBK P 08 - IBK Alingsås P08/09 Göteborg 5 - 7 Bohushallen
2021-10-10 13:30 Stenungsunds IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08 4 - 3 Hallernas Idrottshall
2021-10-10 13:00 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - Öckerö IBK P07/08 9 - 6 Stadsskogshallen, Alingsås
2021-10-10 10:00 Landvetter IBK P08 Blå - Floda IBK P07/08 Vit 4 - 7 Pinntorps Idrottshall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Floda IBK P07/ 08 Vit 2 2 0 0 13-7 6 6 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 2 2 0 (0) 0 13-7 6 6
2. IBK Alingsås P08/ 09 Göteborg 2 2 0 0 16-11 5 6 1 1 0 (0) 0 9-6 3 3 1 1 0 (0) 0 7-5 2 3
3. Kärra IBK P08-09 Svart 1 1 0 0 6-1 5 3 1 1 0 (0) 0 6-1 5 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
4. FBC Partille P09 Röd 1 1 0 0 4-3 1 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 1 1 0 (0) 0 4-3 1 3
5. Stenungsunds IBK P08 Blå 2 1 0 1 7-7 0 3 2 1 0 (0) 1 7-7 0 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. IBK Kungälv P 08 Munkgärde 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
7. Surte IS IBK P 08 2 0 0 2 8-11 -3 0 1 0 0 (0) 1 5-7 -2 0 1 0 0 (0) 1 3-4 -1 0
8. Öckerö IBK P07/ 08 2 0 0 2 9-15 -6 0 1 0 0 (0) 1 3-6 -3 0 1 0 0 (0) 1 6-9 -3 0
9. Landvetter IBK P08 Blå 2 0 0 2 5-13 -8 0 1 0 0 (0) 1 4-7 -3 0 1 0 0 (0) 1 1-6 -5 0
IBF Älvstranden P08/ P09 Svart Utgår 10211006 Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2021-10-23 08:50 FBC Partille P09 Röd - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Qvisthallen
2021-10-23 13:30 Landvetter IBK P08 Blå - Öckerö IBK P07/08 Pinntorps Idrottshall
2021-10-23 18:40 Kärra IBK P08-09 Svart - IBK Kungälv P 08 Munkgärde Kärra Sporthall
2021-10-24 10:10 Floda IBK P07/08 Vit - Surte IS IBK P 08 Nova Floda Sportcenter
2021-10-31 13:00 IBK Alingsås P08/09 Göteborg - FBC Partille P09 Röd Vallhamra Sportcenter
2021-11-12 17:15 FBC Partille P09 Röd - Floda IBK P07/08 Vit Qvisthallen
2021-11-13 12:00 Surte IS IBK P 08 - Öckerö IBK P07/08 Bohushallen
2021-11-13 17:10 Stenungsunds IBK P08 Blå - Kärra IBK P08-09 Svart Kyrkenorumsskolan
2021-11-14 16:00 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Landvetter IBK P08 Blå Munkegärdehallen
2021-11-20 15:00 Öckerö IBK P07/08 - FBC Partille P09 Röd Hedenskolans Idrottshall
2021-11-20 16:20 Landvetter IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08 Önnerödshallen
2021-11-20 17:15 IBK Kungälv P 08 Munkgärde - Stenungsunds IBK P08 Blå Munkegärdehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis