Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Helena Olsson helena.77.olsson@hotmail.com 0706072604 Gul/Svart/Svart
Dotteviks IF Peter Johansson johansson.eriksson@outlook.com 0761038786 Röd/Röd/Röd
Hertzöga BK Grön Thomas Johansson thomas.66.johansson@telia.com 070-6746423 Gul/grön/Gul
Hultsberg IBF 1 Christian Knutsson knutsson@klaravik.se 070-2807920 svart/svart/svart
Karlstad IBF Bredd Central Christer Olsson chols@alumni.chalmers.se 0722329097 Blå /Svart/Svart
Karlstad IBF Bredd Väst Niclas Höglind Fors niclasforssweden@hotmail.com 0705100407 Blå /Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling 1 Madelene Engström Madelene.79@hotmail.com Blå/Blå/Blå
Sunne IBK svart, svart, svart
Åmotfors IF Lars Eriksson larseriksson8009@gmail.com 070-3530753 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Sunne IBK - Åmotfors IF Sparbankshallen
2021-10-16 10:30 1 Karlstad IBF Bredd Väst - BKI Sunnanå Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-16 11:00 1 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Strandhallen
2021-10-16 15:45 1 Hertzöga BK Grön - Hultsberg IBF 1 Ilandaskolan
Omgång 2
2 Åmotfors IF - Hertzöga BK Grön Gärdeshallen
2021-10-23 13:00 2 Karlstad IBF Bredd Central - Dotteviks IF Klubbhuset Arena
2021-10-23 13:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Bredd Väst Hammarö Arena
2021-10-23 14:00 2 BKI Sunnanå - Sunne IBK Sannerudshallen
Omgång 3
2021-10-30 09:30   Uppskj. 3 Dotteviks IF - Hultsberg IBF 1 Strandhallen
2021-10-31 09:30 3 Karlstad IBF Bredd Väst - Karlstad IBF Bredd Central Colorama Arena
2021-10-31 12:00 3 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Sparbankshallen
2021-11-28 11:00 3 Åmotfors IF - BKI Sunnanå Gärdeshallen
Omgång 4
2021-11-13 09:30 4 Karlstad IBF Bredd Väst - Åmotfors IF Colorama Arena
2021-11-13 14:00 4 Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling 1 Ilandaskolan 50
2021-11-14 09:30 4 Dotteviks IF - Sunne IBK Strandhallen
2021-11-14 09:30 4 Hultsberg IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Central Colorama Arena
Omgång 5
2021-11-20 12:00 5 Åmotfors IF - Hultsberg IBF 1 Gärdeshallen
2021-11-21 09:30 5 Karlstad IBF Bredd Central - Hertzöga BK Grön Stavdal Hyrcity Arena
2021-11-21 13:00 5 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Väst Sparbankshallen
2021-11-21 15:00 5 BKI Sunnanå - Dotteviks IF Sannerudshallen
Omgång 6
2021-12-04 09:30 6 Karlstad IBF Bredd Central - Skoghalls IBK Utveckling 1 Klubbhuset Arena
2021-12-04 12:30 6 Hultsberg IBF 1 - BKI Sunnanå Klubbhuset Arena
2021-12-05 11:00 6 Dotteviks IF - Åmotfors IF Strandhallen
2021-12-05 13:15 6 Hertzöga BK Grön - Sunne IBK Ilandaskolan
Omgång 7
2021-12-11 11:30 7 Karlstad IBF Bredd Väst - Dotteviks IF Klubbhuset Arena
2021-12-12 10:00 7 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hultsberg IBF 1 Hammarö Arena
2021-12-12 11:00 7 Åmotfors IF - Karlstad IBF Bredd Central Gärdeshallen
2021-12-12 13:00 7 BKI Sunnanå - Hertzöga BK Grön Sannerudshallen
Omgång 8
2021-12-18 09:30 8 Hultsberg IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst Colorama Arena
2021-12-18 10:30 8 Karlstad IBF Bredd Central - Sunne IBK Stavdal Hyrcity Arena
2021-12-18 14:00 8 Hertzöga BK Grön - Dotteviks IF Ilandaskolan
2021-12-18 17:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå Hammarö Arena
Omgång 9
2022-01-08 10:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst - Hertzöga BK Grön Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-15 11:00 9 Åmotfors IF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Gärdeshallen
2022-01-15 12:30 9 Sunne IBK - Hultsberg IBF 1 Sparbankshallen
2022-03-26 14:30 9 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Bredd Central Vikstahallen
Omgång 10
2022-01-22 11:00 10 Åmotfors IF - Sunne IBK Gärdeshallen
2022-01-22 14:15 10 Hultsberg IBF 1 - Hertzöga BK Grön Ilandaskolan
2022-01-22 15:30 10 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF Hammarö Arena B
2022-01-23 13:00   Uppskj. 10 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Bredd Väst Sannerudshallen
Omgång 11
2022-02-05 14:00 11 Sunne IBK - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2022-02-06 09:30 11 Karlstad IBF Bredd Väst - Skoghalls IBK Utveckling 1 Colorama Arena
2022-02-06 11:00 11 Dotteviks IF - Karlstad IBF Bredd Central Strandhallen
2022-02-06 13:15 11 Hertzöga BK Grön - Åmotfors IF Ilandaskolan
Omgång 12
12 BKI Sunnanå - Åmotfors IF ECG Arena
2022-02-12 13:30 12 Hultsberg IBF 1 - Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-13 09:30 12 Karlstad IBF Bredd Central - Karlstad IBF Bredd Väst Colorama Arena
2022-02-13 13:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Sunne IBK Hammarö Arena
Omgång 13
2022-01-23 17:15 13 Karlstad IBF Bredd Central - Hultsberg IBF 1 Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-19 11:00 13 Åmotfors IF - Karlstad IBF Bredd Väst Gärdeshallen
2022-02-19 12:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK Grön Hammarö Arena B
2022-02-19 14:30 13 Sunne IBK - Dotteviks IF Sparbankshallen
Omgång 14
2022-02-26 12:30 14 Hertzöga BK Grön - Karlstad IBF Bredd Central Ilandaskolan
2022-02-26 13:00   Uppskj. 14 Hultsberg IBF 1 - Åmotfors IF Klubbhuset Arena
2022-02-27 10:00 14 Dotteviks IF - BKI Sunnanå Strandhallen
2022-02-27 16:15 14 Karlstad IBF Bredd Väst - Sunne IBK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 15
2022-03-12 13:00 15 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Bredd Central Hammarö Arena B
2022-03-12 15:00 15 BKI Sunnanå - Hultsberg IBF 1 Sannerudshallen
2022-03-13 11:00 15 Sunne IBK - Hertzöga BK Grön Sparbankshallen
2022-03-13 11:00 15 Åmotfors IF - Dotteviks IF Gärdeshallen
Omgång 16
2022-03-19 11:00 16 Karlstad IBF Bredd Central - Åmotfors IF Colorama Arena
2022-03-19 12:30 16 Dotteviks IF - Karlstad IBF Bredd Väst Strandhallen
2022-03-19 14:15 16 Hertzöga BK Grön - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2022-03-20 13:00 16 Hultsberg IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Colorama Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis