Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Igor Gustafsson igor.gustafsson@hotmail.com 0701088973 Gul/Svart/Svart
GS 86 AIF 1 Elin Brask Lindbrask@hotmail.com 073-5749272 Rosa/Svart/Svart
Hertzöga BK Gul Fredrik Hildebrand fredrik.hildebrand@lfvarmland.se 0702538750 Gul/Grön/Gul
Hultsberg IBF Johan Henricsson johanhenricsson@hotmail.com 0702390223 svart/svart/svart
Karlstad IBF Ungdom Central Martin Frykler martinfransson@hotmail.com Blå/svart/svart
Karlstad IBF Ungdom Väst Johannes Tidén johannes.tiden@gmail.com 0702400991 Blå, svart, svart
Munkfors IBK Marcus Rone marcus.rone@munkfors.com 072-4025529 Orange/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling 1 Krister Gustafsson a02krigu@gmail.com Blå/Blå/Blå
Sunne IBK Per-Olof Lindgren per-olov.lindgren@Skanska.se 070-230 26 99 svart/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-16 11:00 1 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Väst Sannerudshallen
2021-10-16 13:30 1 Karlstad IBF Ungdom Central - Sunne IBK Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-17 14:00 1 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK Gul Forshaga Sporthall
2021-10-17 16:00 1 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Munkfors Arena
Omgång 2
2021-10-23 12:30 2 Sunne IBK - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2021-10-24 11:30 2 Hertzöga BK Gul - Karlstad IBF Ungdom Central Ilandaskolan
2021-10-24 15:30 2 Hultsberg IBF - Munkfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-24 16:30 2 Skoghalls IBK Utveckling 1 - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
Omgång 3
2021-10-30 13:00 3 BKI Sunnanå - Hertzöga BK Gul Sannerudshallen
2021-10-31 11:00 3 Karlstad IBF Ungdom Central - Skoghalls IBK Utveckling 1 Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-31 16:15 3 Karlstad IBF Ungdom Väst - Sunne IBK Stavdal Hyrcity Arena
2021-10-31 16:30 3 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF Forshaga Sporthall
Omgång 4
2021-11-13 09:30 4 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå Forshaga Sporthall
2021-11-13 11:30 4 Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 Klubbhuset Arena
2021-11-14 17:45 4 Karlstad IBF Ungdom Central - Karlstad IBF Ungdom Väst Stavdal Hyrcity Arena
2021-11-28 11:00 4 Munkfors IBK - Sunne IBK Munkfors Arena
Omgång 5
2021-11-20 15:45 5 Hertzöga BK Gul - Munkfors IBK Ilandaskolan
2021-11-21 11:00 5 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Central Sannerudshallen
2021-11-21 11:30 5 Sunne IBK - GS 86 AIF 1 Sparbankshallen
2021-11-28 17:30 5 Karlstad IBF Ungdom Väst - Hultsberg IBF Klubbhuset Arena
Omgång 7
2021-12-04 11:00 7 Karlstad IBF Ungdom Central - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
2021-12-04 14:00 7 BKI Sunnanå - Munkfors IBK Sannerudshallen
2021-12-05 11:30 7 Hertzöga BK Gul - Hultsberg IBF Ilandaskolan
2022-02-19 16:00 7 Karlstad IBF Ungdom Väst - Skoghalls IBK Utveckling 1 Colorama Arena
Omgång 8
2021-12-11 12:30 8 Munkfors IBK - Karlstad IBF Ungdom Väst Munkfors Arena
2021-12-11 12:30 8 Hertzöga BK Gul - Sunne IBK Ilandaskolan
2021-12-11 15:30 8 Skoghalls IBK Utveckling 1 - BKI Sunnanå Hammarö Arena B
2022-01-23 14:45 8 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Ungdom Central Klubbhuset Arena
Omgång 9
2021-12-18 12:30 9 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling 1 Sparbankshallen
2021-12-18 14:30   Uppskj. 9 Karlstad IBF Ungdom Väst - Hertzöga BK Gul Klubbhuset Arena
2021-12-18 15:00 9 BKI Sunnanå - Hultsberg IBF Sannerudshallen
2021-12-18 15:30 9 GS 86 AIF 1 - Munkfors IBK Forshaga Sporthall
Omgång 10
2022-01-08 13:00 10 Sunne IBK - Karlstad IBF Ungdom Central Sparbankshallen
2022-01-08 14:15 10 Hertzöga BK Gul - GS 86 AIF 1 Ilandaskolan
2022-01-09 09:30 10 Karlstad IBF Ungdom Väst - BKI Sunnanå Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-09 11:30   Uppskj. 10 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Munkfors IBK Hammarö Arena
Omgång 11
2022-01-15 10:30 11 Karlstad IBF Ungdom Central - Hertzöga BK Gul Stavdal Hyrcity Arena
2022-01-15 12:00 11 Munkfors IBK - Hultsberg IBF Munkfors Arena
2022-01-16 13:00 11 BKI Sunnanå - Sunne IBK ECG Arena
2022-03-13 11:30 11 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1 Forshaga Sporthall
Omgång 12
2022-01-29 12:30   Uppskj. 12 Hertzöga BK Gul - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2022-01-29 12:30 12 Sunne IBK - Karlstad IBF Ungdom Väst Sparbankshallen
2022-01-30 10:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom Central Hammarö Arena
2022-02-19 17:30 12 Hultsberg IBF - GS 86 AIF 1 Klubbhuset Arena
Omgång 13
2022-02-05 12:30 13 Sunne IBK - Munkfors IBK Sparbankshallen
2022-02-05 13:15 13 Karlstad IBF Ungdom Väst - Karlstad IBF Ungdom Central Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-05 14:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hultsberg IBF Hammarö Arena B
2022-02-06 11:00 13 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 1 Sannerudshallen
Omgång 14
2022-02-12 11:00 14 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK Forshaga Sporthall
2022-02-12 11:30 14 Karlstad IBF Ungdom Central - BKI Sunnanå Klubbhuset Arena
2022-02-12 13:00 14 Munkfors IBK - Hertzöga BK Gul Munkfors Arena
2022-02-13 19:15 14 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Ungdom Väst Klubbhuset Arena
Omgång 16
2022-02-26 11:30 16 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Central Forshaga Sporthall
2022-02-27 09:30 16 Hultsberg IBF - Hertzöga BK Gul Stavdal Hyrcity Arena
2022-02-27 14:00 16 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst Hammarö Arena
2022-02-27 16:15 16 Munkfors IBK - BKI Sunnanå Munkfors Arena
Omgång 17
2022-03-12 10:15 17 Karlstad IBF Ungdom Central - Hultsberg IBF Colorama Arena
2022-03-12 13:00 17 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 1 Sannerudshallen
2022-03-13 09:30 17 Sunne IBK - Hertzöga BK Gul Sparbankshallen
2022-03-13 19:00 17 Karlstad IBF Ungdom Väst - Munkfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 18
2022-02-19 12:45 18 Hertzöga BK Gul - Karlstad IBF Ungdom Väst Ilandaskolan
2022-03-19 12:30 18 Munkfors IBK - GS 86 AIF 1 Munkfors Arena
2022-03-19 14:00 18 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Sunne IBK Hammarö Arena B
2022-03-20 17:30 18 Hultsberg IBF - BKI Sunnanå Colorama Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis