Spelprogram - Pantamera Flickor Division 6A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
G/K IBS F10 Håkan Svensson hawkeye32@hotmail.com 0706628034 Blå
Höglands AIF F10 Vit Malin Palmér malin.palmer@telia.com 073-8077474 Vit, Vit, Vit
Jäbo IK F10 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Klockarbergets BK F08/09 Daniel Hedberg daxel74@hotmail.com 0702586901 Svart/Svart/Svart
Moälvens IBK F10 Erika Westlund erika.k.westlund@gmail.com 0730406289 Orange/Svart/Svart
Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Pär Lagerqvist par.lagerqvist78@gmail.com 072-710 51 91 svart/svart/svart
Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Ulrika Söderlind ulrika.soderlind@live.com 072-144 67 06 orange/svart/svart
Timrå IBC F08-12 1 Röd, Röd, Röd
Örnsköldsvik IBK F10 Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-31 10:00 1 G/K IBS F10 - Örnsköldsvik IBK F10 Emilia Schedin, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2021-10-31 11:00 1 Moälvens IBK F10 - Jäbo IK F10 Elsa Näslund, My Näslund Nolaskolan
2021-10-31 12:00 1 Höglands AIF F10 Vit - G/K IBS F10 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2021-10-31 13:00 1 Örnsköldsvik IBK F10 - Moälvens IBK F10 Maja Kristoffersson, Alissa Indevall Nolaskolan
2021-10-31 14:00 1 Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit Maja Kristoffersson, Alissa Indevall Nolaskolan
Omgång 2
2021-10-30 10:00 2 Klockarbergets BK F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Joel Bergqvist, Lucas Rolandsen Njurundahallen
2021-10-30 11:00 2 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Timrå IBC F08-12 1 Joel Bergqvist, Lucas Rolandsen Njurundahallen
2021-10-30 12:00 2 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Oskar Dalin, Joel Bergqvist Njurundahallen
2021-10-30 13:00 2 Timrå IBC F08-12 1 - Klockarbergets BK F08/09 Oskar Dalin, Joel Bergqvist Njurundahallen
Omgång 3
2021-11-21 10:00 3 G/K IBS F10 - Klockarbergets BK F08/09 Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
2021-11-21 11:00 3 Örnsköldsvik IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
2021-11-21 12:00 3 Jäbo IK F10 - Klockarbergets BK F08/09 Håkan Berglund, Wille Berglund Nolaskolan
2021-11-21 13:00 3 G/K IBS F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Håkan Berglund, Wille Berglund Nolaskolan
2021-11-21 14:00 3 Örnsköldsvik IBK F10 - Klockarbergets BK F08/09 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2021-11-21 15:00 3 Jäbo IK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
Omgång 4
2021-11-28 10:00 4 Timrå IBC F08-12 1 - Moälvens IBK F10 Lucas Rolandsen, Isak Bjurman Timrå Sporthall
2021-11-28 11:00 4 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Höglands AIF F10 Vit Lucas Rolandsen, Isak Bjurman Timrå Sporthall
2021-11-28 12:00 4 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Moälvens IBK F10 Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2021-11-28 13:00 4 Timrå IBC F08-12 1 - Höglands AIF F10 Vit Lucas Rolandsen, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2021-11-28 14:00 4 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Moälvens IBK F10 Sofie O'Donoghue, William Jonsson Timrå Sporthall
2021-11-28 15:00 4 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Höglands AIF F10 Vit Sofie O'Donoghue, William Jonsson Timrå Sporthall
Omgång 5
2021-12-05 10:00 5 Örnsköldsvik IBK F10 - Höglands AIF F10 Vit Ella Indevall, William Oldenborg Nolaskolan
2021-12-05 11:00 5 Jäbo IK F10 - G/K IBS F10 Ella Indevall, William Oldenborg Nolaskolan
2021-12-05 12:00 5 Moälvens IBK F10 - Höglands AIF F10 Vit Alissa Indevall, Emilia Schedin Nolaskolan
2021-12-05 13:00 5 Jäbo IK F10 - Örnsköldsvik IBK F10 Alissa Indevall, Emilia Schedin Nolaskolan
2021-12-05 14:00 5 G/K IBS F10 - Moälvens IBK F10 Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
Omgång 6
2021-12-04 10:30 6 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Klockarbergets BK F08/09 Moa Bergman, Sofie O'Donoghue Njurundahallen
2021-12-04 11:30 6 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Timrå IBC F08-12 1 Moa Bergman, Sofie O'Donoghue Njurundahallen
2021-12-04 12:30 6 Timrå IBC F08-12 1 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Lucas Sjödin, Noak Solnevik Njurundahallen
2021-12-04 13:30 6 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Klockarbergets BK F08/09 Lucas Sjödin, Noak Solnevik Njurundahallen
Omgång 7
2021-12-18 09:30 7 Örnsköldsvik IBK F10 - Timrå IBC F08-12 1 Alissa Indevall, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2021-12-18 10:25 7 G/K IBS F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Alissa Indevall, Kathrine-Louise Näslund Nolaskolan
2021-12-18 11:20 7 Jäbo IK F10 - Timrå IBC F08-12 1 William Oldenborg, Håkan Berglund Nolaskolan
2021-12-18 12:15 7 Örnsköldsvik IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit William Oldenborg, Håkan Berglund Nolaskolan
2021-12-18 13:10 7 G/K IBS F10 - Timrå IBC F08-12 1 Håkan Berglund, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
2021-12-18 14:05 7 Jäbo IK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit William Oldenborg, Moa Lundestad-Berglund Nolaskolan
Omgång 8
2022-01-22 09:45 8 Timrå IBC F08-12 1 - Jäbo IK F10 Njurundahallen
2022-01-22 10:40 8 Klockarbergets BK F08/09 - G/K IBS F10 Njurundahallen
2022-01-22 11:35 8 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Örnsköldsvik IBK F10 Njurundahallen
2022-01-22 12:30 8 Klockarbergets BK F08/09 - Jäbo IK F10 Njurundahallen
2022-01-22 13:25 8 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - G/K IBS F10 Njurundahallen
2022-01-22 14:20 8 Timrå IBC F08-12 1 - Örnsköldsvik IBK F10 Njurundahallen
2022-01-22 15:15 8 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Jäbo IK F10 Njurundahallen
2022-01-22 16:10 8 Timrå IBC F08-12 1 - G/K IBS F10 Njurundahallen
2022-01-22 17:05 8 Klockarbergets BK F08/09 - Örnsköldsvik IBK F10 Njurundahallen
Omgång 9
2022-01-30 09:00 9 G/K IBS F10 - Jäbo IK F10 Nolaskolan
2022-01-30 10:00 9 Moälvens IBK F10 - Örnsköldsvik IBK F10 Nolaskolan
2022-01-30 11:00 9 Höglands AIF F10 Vit - Jäbo IK F10 Nolaskolan
2022-01-30 12:00 9 Moälvens IBK F10 - G/K IBS F10 Nolaskolan
2022-01-30 13:00 9 Höglands AIF F10 Vit - Örnsköldsvik IBK F10 Nolaskolan
Omgång 10
2022-02-06 10:00 10 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Isak Bjurman, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-02-06 11:00 10 Klockarbergets BK F08/09 - Timrå IBC F08-12 1 Isak Bjurman, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-02-06 12:00 10 Klockarbergets BK F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-02-06 13:00 10 Timrå IBC F08-12 1 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Lina Blixth, Cicilia Nyberg Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 11
2022-02-26 11:10 11 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2022-02-26 12:05 11 Moälvens IBK F10 - Klockarbergets BK F08/09 Agnes Arnqvist, Alexandra Forslund Nolaskolan
2022-02-26 13:00 11 Höglands AIF F10 Vit - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-02-26 14:00 11 Moälvens IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit Maja Kristoffersson, Ida Lidström Nolaskolan
2022-02-26 15:00 11 Höglands AIF F10 Vit - Klockarbergets BK F08/09 Kathrine-Louise Näslund, Emilia Schedin Nolaskolan
2022-02-26 16:00 11 Moälvens IBK F10 - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit Kathrine-Louise Näslund, Emilia Schedin Nolaskolan
Omgång 12
2022-03-19 12:10 12 Jäbo IK F10 - Moälvens IBK F10 William Oldenborg, Håkan Berglund Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 13:05 12 G/K IBS F10 - Höglands AIF F10 Vit William Oldenborg, Maja Kristoffersson Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 14:00 12 Moälvens IBK F10 - Timrå IBC F08-12 1 Håkan Berglund, Maja Kristoffersson Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 15:00 12 Örnsköldsvik IBK F10 - G/K IBS F10 Emilia Schedin, William Oldenborg Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 16:00 12 Höglands AIF F10 Vit - Timrå IBC F08-12 1 Emilia Schedin, Håkan Berglund Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 17:00 12 Örnsköldsvik IBK F10 - Jäbo IK F10 Tindra Nordin, Emilia Schedin Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-03-19 18:00 12 Höglands AIF F10 Vit - Moälvens IBK F10 Tindra Nordin, Emilia Schedin Höglandshallen Örnsköldsvik
Omgång 13
2022-04-02 09:00 13 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - G/K IBS F10 Bruno Ventura, William Jonsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 09:55 13 Klockarbergets BK F08/09 - Höglands AIF F10 Vit Bruno Ventura, William Jonsson Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 10:50 13 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Örnsköldsvik IBK F10 William Jonsson, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 11:45 13 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - G/K IBS F10 Hugo Söderberg, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 12:40 13 Klockarbergets BK F08/09 - Moälvens IBK F10 Sofie O'Donoghue, Hugo Söderberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 13:35 13 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Jäbo IK F10 Sofie O'Donoghue, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 14:30 13 Timrå IBC F08-12 1 - Höglands AIF F10 Vit Sofie O'Donoghue, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 15:25 13 Sundsvalls IBF F09-10 Haga Vit - Örnsköldsvik IBK F10 Sofie O'Donoghue, Moa Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 16:20 13 Timrå IBC F08-12 1 - Moälvens IBK F10 Joel Bergqvist, Noak Solnevik Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-04-02 17:15 13 Klockarbergets BK F08/09 - Jäbo IK F10 Joel Bergqvist, Noak Solnevik Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 14
2022-04-03 09:30 14 G/K IBS F10 - Örnsköldsvik IBK F10 William Oldenborg, Wille Berglund Nolaskolan
2022-04-03 10:30 14 Moälvens IBK F10 - Jäbo IK F10 Sebastian Forslund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-03 11:30 14 Höglands AIF F10 Vit - G/K IBS F10 Wille Berglund, William Oldenborg Nolaskolan
2022-04-03 12:30 14 Örnsköldsvik IBK F10 - Moälvens IBK F10 Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan
2022-04-03 13:30 14 Jäbo IK F10 - Höglands AIF F10 Vit Alexander Engström, Sebastian Forslund Nolaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis