Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS Jonathan Welander jonathan.welander@difibs.se 0702469679 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Farsta IBK Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK Johan Hållander jhallander@hotmail.com 0733775142 Vit/Svart/Vit
Skogås/Trångsunds IBK A Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå/Blå/Blå
Skogås/Trångsunds IBK B Angelica Johansson angelica.johansson@stibk.se 0762044448 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK Blå, Svart, Svart
Sörskogens IF Röd, Röd (A-lag Svart), Svart
Tyresö Trollbäcken IBK Malin Mejdahl malinmejdahl85@gmail.com 0700920651 svart/svart/svart/svart
Täby FC (C) Daniel Byberg daniel.leaf@hotmail.com vit/vit/vit
Värmdö IF Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Paul Almlöf Paul_almlof@hotmail.com Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (A) Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK IBF (B) Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Västerhaninge IBK - Ingarö IF
1 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK B Kämpetorpshallen 2
2021-10-02 09:00 1 FBI Tullinge - Huddinge IBS Filip Grgic, Mattias Patrik Robert Thorsén Tullingehallen
2021-10-02 16:45 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Karima Sharipova, Amanda Kaiser Strandhallen - Tyresö
2021-10-03 10:00 1 Skogås/Trångsunds IBK A - Nacka Wallenstam IBK Rasmus Bergne, Martin Claësson Skogåshallen
Omgång 2
2 Skogås/Trångsunds IBK B - Farsta IBK
2021-10-16 09:30 2 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (A) Adam Lönnborg, Marcus Rückert Kvarnbergshallen
2021-10-17 09:00 2 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK Johan Ståhl, Jacob Hult Ormingehallen
2021-10-17 09:30 2 Sörskogens IF - FBI Tullinge Hanna Claesson, Johnny Mikael Claesson Glömstahallen
2021-10-17 10:00 2 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK A Karima Sharipova, Amanda Kaiser Västertorpshallen
Omgång 3
3 Värmdö IF - Ingarö IF
3 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK B Sköndalshallen
2021-10-23 09:00 3 Älvsjö AIK IBF (A) - Sörskogens IF Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Kämpetorpshallen 2
2021-10-23 09:30 3 Skogås/Trångsunds IBK A - Djurgårdens IF IBS Emilia Risberg, Shabbir Ahmed Skogåshallen
2021-10-23 11:30 3 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Niclas Woxmark, Hanna Woxmark Åbyhallen - Haninge
2021-10-23 12:30 3 Farsta IBK - Huddinge IBS Marcus Rückert, Viggo Modigh Farstahallen 3
2021-10-23 14:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK - FBI Tullinge Svedje Ohlson, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
Omgång 4
4 Skogås/Trångsunds IBK B - Täby FC (C)
2021-10-30 11:15 4 Tyresö Trollbäcken IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Marcus Rückert, Karima Sharipova Strandhallen - Tyresö
2021-10-30 12:15 4 Djurgårdens IF IBS - Västerhaninge IBK Isak Andersson, Anna Mandelstam Hjorthagshallen
2021-10-31 09:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF Melvin Hallgren, Max Brodin Ormingehallen
2021-10-31 09:45 4 Huddinge IBS - Sköndals IK Mats Andersson, Hampus Bergholm Kvarnbergshallen
2021-10-31 10:45 4 Sörskogens IF - Farsta IBK Hampus Bergholm, Mats Andersson Kvarnbergshallen
2021-12-05 16:30 4 FBI Tullinge - Skogås/Trångsunds IBK A Björn Landin, Roland Nester Tullingehallen
Omgång 5
5 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-11-13 11:15 5 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Johan Hessing, Rasmus Bergne Åbyhallen - Haninge
2021-11-13 12:15 5 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Amir Edström, Marcus Jansson Farstahallen 3
2021-11-14 09:15 5 Sköndals IK - Sörskogens IF Johnny Mikael Claesson, Mats Andersson Sköndalshallen
2021-11-14 10:00 5 Täby FC (C) - Huddinge IBS Theo Briston, Maurits Jolsen Grindtorpshallen
2021-11-14 11:15 5 Skogås/Trångsunds IBK A - Älvsjö AIK IBF (A) Rasmus Bergne, Mats Nordrup Skogåshallen
2021-12-12 14:15 5 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B) Robin Vall, Ola Bigestans Värmdö sporthall
Omgång 6
2021-11-20 09:30 6 Sörskogens IF - Täby FC (C) Melhvin Pettersson, Stefan Asplund Kvarnbergshallen
2021-11-20 10:30 6 Tyresö Trollbäcken IBK - Sköndals IK Petra Dynesius, Olivia Gustafsson Strandhallen - Tyresö
2021-11-20 10:30 6 Skogås/Trångsunds IBK A - Farsta IBK Love Månsson Patrickson, John Degerkvist Skogåshallen
2021-11-20 12:00 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK Johnny Mikael Claesson, Hanna Claesson Kämpetorpshallen 2
2021-11-20 12:15 6 Djurgårdens IF IBS - Värmdö IF Mats Nordrup, Arne Brovig Hjorthagshallen
2021-11-21 09:30 6 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
Omgång 7
2021-11-27 09:45 7 Värmdö IF - FBI Tullinge Julian Jacoel, Andreas Skånberg Värmdö sporthall
2021-11-27 15:15 7 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Filip Saverstam, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-11-27 16:00 7 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Johan Ståhl, Isak Eriksson Myrsjöskolan
2021-11-28 10:15 7 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK A Niklas Lundberg, Simon Lundberg Sköndalshallen
2021-12-04 15:30 7 Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS Adam Lönnborg, Mattias Lönnborg Ingarö Sporthall
2021-12-16 18:15 7 Västerhaninge IBK - Farsta IBK Sezgin Youmer, Imtiaz Karim Åbyhallen - Haninge
Omgång 8
2021-12-11 09:00 8 Skogås/Trångsunds IBK A - Täby FC (C) Love Månsson Patrickson, Ulf Hedlund Skogåshallen
2021-12-11 09:00 8 Västerhaninge IBK - Sköndals IK Kenneth Johansson, Johan Engvall Åbyhallen - Haninge
2021-12-11 12:15 8 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK Johnn Wahlgren, Roland Nester Hjorthagshallen
2021-12-11 13:00 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kämpetorpshallen 2
2021-12-11 14:15 8 FBI Tullinge - Ingarö IF Love Andersson, Filip Grgic Rikstenshallen
2021-12-12 10:00 8 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK B Fredrik Hallenberg, Jonas Jatko Kvarnbergshallen
Omgång 9
2021-12-18 09:45 9 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Max Kvick, Maja Bergman Ingarö Sporthall
2021-12-18 14:15 9 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK Axel Norrbom, Måns Hjertberg Grindtorpshallen
2021-12-19 09:00 9 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Jacob Hult, Christoffer Castwall Ormingehallen
2021-12-19 09:15 9 Älvsjö AIK IBF (B) - Djurgårdens IF IBS My Källström Lyly, Heimo Lyly Västertorpshallen
2021-12-19 15:00 9 Skogås/Trångsunds IBK B - Sörskogens IF Daniel Bjerdahl, Rasmus Bergne Skogåshallen
2022-03-12 11:15 9 Värmdö IF - Farsta IBK Jouni Kekkonen, Tobias Jansson Värmdö sporthall
Omgång 10
2022-01-15 08:30 10 Sörskogens IF - Huddinge IBS Filip Grgic, Melhvin Pettersson Kvarnbergshallen
2022-01-15 11:00 10 Tyresö Trollbäcken IBK - Skogås/Trångsunds IBK B Nicholas Lindgren Strandhallen - Tyresö
2022-01-15 12:15 10 Farsta IBK - Ingarö IF Martin Claësson, Marcus Rückert Farstahallen 1
2022-01-15 13:15 10 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (B) Filip Grgic, Melhvin Pettersson Rikstenshallen
2022-01-15 14:30 10 Sköndals IK - Värmdö IF Hanna Claesson, Love Månsson Patrickson Bandhagshallen
2022-03-26 15:15 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK Veronica Varahram, Ines Löfstedt Kämpetorpshallen 2
Omgång 11
11 Skogås/Trångsunds IBK B - Skogås/Trångsunds IBK A
2022-01-22 10:00 11 FBI Tullinge - Djurgårdens IF IBS Filip Grgic, Melhvin Pettersson Tullingehallen
2022-01-23 10:15 11 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kvarnbergshallen
2022-01-23 11:45 11 Värmdö IF - Täby FC (C) Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-02-06 12:00 11 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK Johan Ståhl, Lars Reuterhagen Ormingehallen
2022-03-11 17:30 11 Ingarö IF - Sköndals IK Isak Eriksson, Jonas Jatko Ingarö Sporthall
Omgång 12
2022-01-29 10:00 12 Skogås/Trångsunds IBK A - Huddinge IBS Love Månsson Patrickson, Hanna Claesson Skogåshallen
2022-01-29 11:00 12 Täby FC (C) - Ingarö IF Filip Bolinder, Theo Briston Grindtorpshallen
2022-01-29 11:15 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Sörskogens IF Hampus Bergholm, Ella Lassen Eriksson Strandhallen - Tyresö
2022-01-29 12:15 12 Farsta IBK - Älvsjö AIK IBF (B) Simon Lundberg, Niklas Lundberg Farstahallen 3
2022-01-29 15:45 12 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK B Ida Wester, Julia Dethlefsen Åbyhallen - Haninge
2022-01-30 09:00 12 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK Emilia Risberg, Hilma Durfors Sköndalshallen
2022-03-12 16:15 12 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS Malva Sölvemark, Mattias Patrik Robert Thorsén Kämpetorpshallen 2
Omgång 13
2022-02-05 11:30 13 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK Jakob Jansson, Sixten Thorén Kämpetorpshallen 2
2022-02-05 14:00 13 Djurgårdens IF IBS - Farsta IBK Michael Leimer, Robert Milerud Hjorthagshallen
2022-02-05 16:00 13 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (A) Filip Grgic, Melhvin Pettersson Rikstenshallen
2022-02-05 17:45 13 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (C) Felix Fernström, Johan Ståhl Ormingehallen
2022-02-06 09:45 13 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Hampus Bergholm, Mattias Patrik Robert Thorsén Kvarnbergshallen
2022-03-10 19:15 13 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK A Sezgin Youmer, Fredrik Hallenberg Fleminghallen A
Omgång 14
2022-02-12 10:30 14 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK B Bjarne Hekkelstrand, Julian Jacoel Värmdö sporthall
2022-02-12 11:00 14 Farsta IBK - FBI Tullinge Amir Edström, Marcus Jansson Farstahallen 3
2022-02-12 11:15 14 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Ida Wester, Leija Asp Åbyhallen - Haninge
2022-02-12 12:30 14 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Lukas Edenström, Otto Alberius Grindtorpshallen
2022-02-13 10:30 14 Skogås/Trångsunds IBK A - Tyresö Trollbäcken IBK Kari Malmros, Julia Dethlefsen Skogåshallen
2022-02-13   Uppskj. 14 Sköndals IK - Djurgårdens IF IBS Sköndalshallen
Omgång 15
2022-02-19 12:00 15 FBI Tullinge - Sköndals IK Filip Grgic, Adam Lönnborg Tullingehallen
2022-02-19 12:15 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK Ines Löfstedt, Veronica Varahram Kämpetorpshallen 2
2022-02-19 12:15 15 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Niklas Lundberg, Simon Lundberg Strandhallen - Tyresö
2022-02-20 09:00 15 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS William Tegnér, Linus Strandwitz Grindtorpshallen
2022-02-20 10:15 15 Skogås/Trångsunds IBK B - Ingarö IF Amir Edström, Marcus Jansson Skogåshallen
2022-02-20 10:30 15 Huddinge IBS - Värmdö IF Isak Eriksson, Marcus Lundelin Kvarnbergshallen
Omgång 16
2022-03-12 11:00 16 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK A Mario Mallengren, Johan Hessing Åbyhallen - Haninge
2022-03-12 11:00 16 Ingarö IF - Huddinge IBS Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-03-12 17:15 16 Täby FC (C) - FBI Tullinge Max Åstrand, Edvin Johansson Grindtorpshallen
2022-03-13 11:00 16 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK B Marcus Rückert, Jacob Hult Ormingehallen
2022-03-13 14:00 16 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (A) Filip Hållander, Josefine Svensson Sköndalshallen
2022-04-10 11:15 16 Värmdö IF - Sörskogens IF Kevin Helly, Svedje Ohlson Värmdö sporthall
Omgång 17
2022-03-19 09:45 17 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Kvarnbergshallen
2022-03-19 11:00 17 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF Filip Hållander, Ella Lassen Eriksson Strandhallen - Tyresö
2022-03-19 12:15 17 Älvsjö AIK IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK B Hampus Bergholm, Stefan Asplund Kämpetorpshallen 2
2022-03-22 17:15 17 Farsta IBK - Sköndals IK Simon Lundberg, Niklas Lundberg Farstahallen 3
2022-03-27 09:00 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (C) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Västertorpshallen
2022-04-09 10:30 17 Sörskogens IF - Ingarö IF Sezgin Youmer, Adam Lönnborg Kvarnbergshallen
Omgång 18
18 Täby FC (C) - Farsta IBK
2022-03-27 10:45 18 Skogås/Trångsunds IBK B - Djurgårdens IF IBS Leija Asp, Ida Wester Skogåshallen
2022-04-02 16:00 18 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK Leo Ghiselli Fristedt, Julian Jacoel Ingarö Sporthall
2022-04-03 11:30 18 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS Tuva Egman, Johnny Mikael Claesson Västertorpshallen
2022-04-03 11:45 18 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK A Leo Ghiselli Fristedt, Max Kvick Värmdö sporthall
2022-04-03 11:45 18 Nacka Wallenstam IBK - Sörskogens IF Jacob Hult, Maryan Hrabovuk Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis