Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF Dennis Hannerz hannerz@hotmail.com 079-078 75 07 Svart, Svart, Svart
Djurgårdens IF IBS Rickard Holmkvist rickard.holmkvist@hotmail.com 0723-263777 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Hammarby IF IBF (B) Niclas Hedlund nirrefirre@gmail.com grön vit/vit/vit
Huddinge IBS (B) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Hässelby SK IBK (B) Röd, Svart, Svart
Högalids IF (A) Oskar Norin oskar.norin@gmail.com 0735031895 vit, blå, vit
Norrtulls SK Morgan Edström morgan@mphoto.nu 0707882025 Gul/Svart/Gul
Sköndals IK Björn Larsson b_larsson77@hotmail.com Blå/Svart/Svart
Töjnan IBK (B) Fredrik Orre fredrikorre@hotmail.com Gul/Svart/Svart
Töjnan IBK (C) Mia Häggström mia_ostman@yahoo.se 0733-871854 Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Rebecka Bäcklin Backlin@live.com Svart/svart/svart
Vendelsö IK (B) Blå, Blå, Blå
Åkersberga IBF (C) Hedda Odell hedda_odell@hotmail.se Orange, Svart, Orange
Ängby IF (A) Johan Jentell johan@jentell.se 0735938007 Grön/vit/grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Töjnan IBK (C) - Åkersberga IBF (C)
2021-10-02   Uppskj. 1 Ängby IF (A) - Djurgårdens IF IBS Stora Mossen 1
2021-10-02 10:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) Riddersvik
2021-10-02 11:00 1 Vallentuna IBK (B) - Vendelsö IK (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-03 10:00 1 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK Tomtbergahallen
2021-10-03 10:00 1 Töjnan IBK (B) - Norrtulls SK Töjnahallen
2021-12-19 11:00 1 Bele Barkarby IF - Högalids IF (A) Björkebyhallen
Omgång 2
2 Norrtulls SK - Töjnan IBK (C) Hjorthagshallen
2021-10-09 10:00 2 Vendelsö IK (B) - Ängby IF (A) Lyckeby Sporthall
2021-10-09 11:00 2 Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK (B) Tomtbergahallen
2021-10-09 11:00 2 Hammarby IF IBF (B) - Töjnan IBK (B) Sjöstadshallen
2021-10-10 09:30 2 Åkersberga IBF (C) - Högalids IF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-10-10 10:00 2 Sköndals IK - Vallentuna IBK (B) Sköndalshallen
2021-10-23 14:50 2 Djurgårdens IF IBS - Bele Barkarby IF Hjorthagshallen
Omgång 3
3 Töjnan IBK (C) - Hammarby IF IBF (B)
2021-10-16 09:00 3 Högalids IF (A) - Djurgårdens IF IBS Liljeholmshallen 1
2021-10-16 09:15 3 Åkersberga IBF (C) - Norrtulls SK Åkersberga Sporthall A
2021-10-16 10:00 3 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-16 10:00 3 Ängby IF (A) - Sköndals IK Stora Mossen 1
2021-10-17 09:30 3 Töjnan IBK (B) - Huddinge IBS (B) Töjnahallen
Omgång 4
2021-10-30 09:00 4 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2021-10-30 10:00 4 Huddinge IBS (B) - Töjnan IBK (C) Tomtbergahallen
2021-10-30 11:00 4 Vendelsö IK (B) - Djurgårdens IF IBS Lyckeby Sporthall
2021-10-30 17:00 4 Norrtulls SK - Högalids IF (A) Engelbrektshallen
2021-10-31 14:00 4 Hammarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Eriksdalshallen
2021-10-31 14:30 4 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-10-31 14:40 4 Bele Barkarby IF - Sköndals IK Björkebyhallen
Omgång 5
2021-11-13 09:00 5 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2021-11-13 09:30 5 Högalids IF (A) - Vendelsö IK (B) Liljeholmshallen 1
2021-11-13 13:15 5 Norrtulls SK - Hammarby IF IBF (B) Hjorthagshallen
2021-11-13 14:15 5 Djurgårdens IF IBS - Sköndals IK Hjorthagshallen
2021-11-13 16:00 5 Töjnan IBK (C) - Vallentuna IBK (B) Silverdalshallen
2021-11-14 09:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkarby IF Hässelbyhallen
2021-11-14 12:15 5 Åkersberga IBF (C) - Huddinge IBS (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 6
2021-11-20 09:00 6 Töjnan IBK (B) - Bele Barkarby IF Edsbergshallen
2021-11-20 10:00 6 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS Hässelbyhallen
2021-11-20 11:00 6 Hammarby IF IBF (B) - Högalids IF (A) Sjöstadshallen
2021-11-20 11:00 6 Huddinge IBS (B) - Norrtulls SK Tomtbergahallen
2021-11-20 13:00 6 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (C) Stora Mossen 1
2021-11-20 15:30 6 Sköndals IK - Vendelsö IK (B) Bandhagshallen
2021-11-20 17:00 6 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rosendalsskolan Norra Sporthall
Omgång 7
2021-11-27 09:00 7 Högalids IF (A) - Sköndals IK Liljeholmshallen 1
2021-11-27 10:00 7 Vendelsö IK (B) - Hässelby SK IBK (B) Lyckeby Sporthall
2021-11-27 14:15 7 Norrtulls SK - Vallentuna IBK (B) Engelbrektshallen
2021-11-27 14:15 7 Djurgårdens IF IBS - Töjnan IBK (B) Hjorthagshallen
2021-11-28 09:00 7 Hammarby IF IBF (B) - Huddinge IBS (B) Eriksdalshallen
2021-11-28 09:00 7 Bele Barkarby IF - Töjnan IBK (C) Björkebyhallen
2021-11-28 12:15 7 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 8
2021-12-04 10:00 8 Ängby IF (A) - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2021-12-04 11:00 8 Huddinge IBS (B) - Högalids IF (A) Tomtbergahallen
2021-12-04 11:30 8 Vallentuna IBK (B) - Hammarby IF IBF (B) Rosendalsskolan Norra Sporthall
2021-12-04 12:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Sköndals IK Riddersvik
2021-12-05 08:30 8 Töjnan IBK (C) - Djurgårdens IF IBS Töjnahallen
2021-12-05 09:00 8 Bele Barkarby IF - Åkersberga IBF (C) Björkebyhallen
2021-12-05 11:30 8 Töjnan IBK (B) - Vendelsö IK (B) Töjnahallen
Omgång 9
2021-12-11 09:00 9 Högalids IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Liljeholmshallen 1
2021-12-11 09:00 9 Vendelsö IK (B) - Töjnan IBK (C) Lyckeby Sporthall
2021-12-11 12:00 9 Hammarby IF IBF (B) - Ängby IF (A) Sjöstadshallen
2021-12-11 13:00 9 Huddinge IBS (B) - Vallentuna IBK (B) Tomtbergahallen
2021-12-11 16:00 9 Bele Barkarby IF - Norrtulls SK Björkebyhallen
2021-12-11 16:45 9 Sköndals IK - Töjnan IBK (B) Bandhagshallen
2021-12-11 17:00 9 Djurgårdens IF IBS - Åkersberga IBF (C) Engelbrektshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis