Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Carina Ekvall Carina.ekvall@gmail.com 073-530 56 55 Lila/svart/svart
FBI Tullinge (A) Mikael Jansson tullingemicke@gmail.com 070-7552327 Orange/Svart/Svart
Huddinge IBS (A) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Mariebergs SK (B) Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka IBK (B) Lene Sandvoll Stern lene.stern@gmail.com 070-281 34 24 Vita strumpor svarta byxor vit tröja
Saltsjöbadens IF Karin Örnsten karin.ornsten@gmail.com 0722253828 Mellanblå/vitrandig/Mellanblå/Blå
Värmdö IF Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706145030 Blå/Blå/Blå
Älta IF Stefan Möller stefan.moller@amesto.se 0709619012 Svart, svart, svart
Älvsjö AIK IBF (A) Hanna Sundin hanna@sundin.be 0706181313 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 09:00 1 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A) Sixten Thorén, Jakob Jansson Kämpetorpshallen 1 25
2021-10-02 17:30 1 Mariebergs SK (B) - Älta IF Alexander Friberg, Elliot Helin Boucher Stora Mossen 1
2021-10-03 10:15 1 Nacka IBK (B) - Värmdö IF Felix Fernström, Maja Bergman Ormingehallen
Omgång 2
2021-10-09 10:30 2 Värmdö IF - Mariebergs SK (B) Christoffer Castwall, Melvin Lindkvist Värmdö sporthall
2021-10-10 09:30 2 Saltsjöbadens IF - Nacka IBK (B) Sezgin Youmer, Anna Mandelstam Fisksätra sporthall
2021-10-10 14:15 2 Älta IF - Djurö-Vindö IF Tyra Müller-Nord, Shabbir Ahmed Stavsborgshallen
Omgång 3
2021-10-16 12:45 3 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF Kevin Helly, Anton Zaitsev Djurö Sporthall
2021-10-17 12:00 3 Nacka IBK (B) - Huddinge IBS (A) Elliot Helin Boucher, Tobias Jansson Ormingehallen
2021-11-21 14:30 3 Mariebergs SK (B) - Saltsjöbadens IF Telefonplanshallen
Omgång 4
2021-10-22 18:30 4 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK (B) Filip Grgic, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2021-10-23 15:30 4 FBI Tullinge (A) - Nacka IBK (B) William Albrecht, Tommy Egman Tullingehallen
2021-10-24 11:00 4 Saltsjöbadens IF - Djurö-Vindö IF Jacob Hult, Shabbir Ahmed Fisksätra sporthall
2022-01-29 12:00 4 Värmdö IF - Älta IF Värmdö sporthall
Omgång 5
2021-10-30 13:30 5 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS (A) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Djurö Sporthall
2021-10-30 15:15 5 Nacka IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2021-10-31 15:15 5 Älta IF - Saltsjöbadens IF Ulf Hedlund Stavsborgshallen
2021-11-27 13:00 5 Mariebergs SK (B) - FBI Tullinge (A) Engelbrektshallen
Omgång 6
2021-11-12 18:30 6 Huddinge IBS (A) - Älta IF Tomtbergahallen
2021-11-13 13:15 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK (B) Kämpetorpshallen 2
2021-11-13 16:15 6 FBI Tullinge (A) - Djurö-Vindö IF Rikstenshallen
2021-11-14 11:00 6 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF Fisksätra sporthall
Omgång 7
2021-11-20 11:15 7 Värmdö IF - Huddinge IBS (A) Grantomtahallen
2021-11-20 13:30 7 Djurö-Vindö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Djurö Sporthall
2021-11-21 14:00 7 Älta IF - FBI Tullinge (A) Stavsborgshallen
Omgång 8
2021-11-26 18:30 8 Huddinge IBS (A) - Saltsjöbadens IF Tomtbergahallen
2021-11-27 09:15 8 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF Telefonplanshallen
2021-11-27 16:00 8 FBI Tullinge (A) - Värmdö IF Tullingehallen
Omgång 9
2021-12-04 14:30 9 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (A) Värmdö sporthall
2021-12-04 16:30 9 Mariebergs SK (B) - Nacka IBK (B) Engelbrektshallen
2021-12-05 11:00 9 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A) Fisksätra sporthall
Omgång 10
2021-12-12 09:00 10 Nacka IBK (B) - Djurö-Vindö IF Ormingehallen
2021-12-12 10:45 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Saltsjöbadens IF Telefonplanshallen
2021-12-12 11:30 10 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS (A) Storvretens Sporthall
Omgång 11
2021-12-17 18:30 11 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Tomtbergahallen
2021-12-18 13:30 11 Djurö-Vindö IF - Mariebergs SK (B) Djurö Sporthall
2021-12-19 13:00 11 Älta IF - Nacka IBK (B) Stavsborgshallen
Omgång 12
2022-01-08 09:15 12 FBI Tullinge (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Tullingehallen
2022-01-08 10:00 12 Värmdö IF - Nacka IBK (B) Värmdö sporthall
2022-01-09 13:30 12 Älta IF - Mariebergs SK (B) Stavsborgshallen
Omgång 13
2022-01-15 13:30 13 Djurö-Vindö IF - Älta IF Djurö Sporthall
2022-01-15 14:15 13 Mariebergs SK (B) - Värmdö IF Stora Mossen 1
2022-01-16 09:00 13 Nacka IBK (B) - Saltsjöbadens IF Ormingehallen
Omgång 14
2022-01-21 18:30 14 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (B) Tomtbergahallen
2022-01-22 11:15 14 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF Värmdö sporthall
2022-01-23 11:00 14 Saltsjöbadens IF - Mariebergs SK (B) Fisksätra sporthall
Omgång 15
2022-01-29 13:45 15 Djurö-Vindö IF - Saltsjöbadens IF Djurö Sporthall
2022-01-29 14:15 15 Mariebergs SK (B) - Huddinge IBS (A) Engelbrektshallen
2022-01-30 12:00 15 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (A) Ormingehallen
2022-01-30 15:00 15 Älta IF - Värmdö IF Stavsborgshallen
Omgång 16
2022-02-04 18:30 16 Huddinge IBS (A) - Djurö-Vindö IF Tomtbergahallen
2022-02-05 11:00 16 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka IBK (B) Kämpetorpshallen 1
2022-02-05 11:30 16 FBI Tullinge (A) - Mariebergs SK (B) Tullingehallen
2022-02-06 09:30 16 Saltsjöbadens IF - Älta IF Fisksätra sporthall
Omgång 17
2022-02-12 14:15 17 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF Värmdö sporthall
2022-02-12 14:30 17 Djurö-Vindö IF - FBI Tullinge (A) Djurö Sporthall
2022-02-13 12:45 17 Mariebergs SK (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Eriksdalshallen
2022-02-13 14:00 17 Älta IF - Huddinge IBS (A) Stavsborgshallen
Omgång 18
2022-02-18 18:30 18 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF Tomtbergahallen
2022-02-19 13:00 18 FBI Tullinge (A) - Älta IF Tullingehallen
2022-02-19 13:15 18 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurö-Vindö IF Kämpetorpshallen 2
Omgång 19
2022-03-13 11:00 19 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A) Fisksätra sporthall
2022-03-13 14:15 19 Värmdö IF - FBI Tullinge (A) Värmdö sporthall
2022-03-13 16:45 19 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Stavsborgshallen
Omgång 20
2022-03-19 13:00 20 FBI Tullinge (A) - Saltsjöbadens IF Tullingehallen
2022-03-19 16:15 20 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF Kämpetorpshallen 2
2022-03-20 10:30 20 Nacka IBK (B) - Mariebergs SK (B) Ormingehallen
Omgång 21
2022-03-25 18:30 21 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (A) Tomtbergahallen
2022-03-26 13:30 21 Djurö-Vindö IF - Nacka IBK (B) Djurö Sporthall
2022-03-27 09:30 21 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (A) Fisksätra sporthall
Omgång 22
2022-04-02 16:00 22 Mariebergs SK (B) - Djurö-Vindö IF Engelbrektshallen
2022-04-03 10:15 22 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (A) Västertorpshallen
2022-04-03 13:45 22 Nacka IBK (B) - Älta IF Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis