Spelprogram - Träningsmatch

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gamla Stan IBK Jörgen Wiklund jorgenwiklund67@gmail.com 0730-923986 Svart/svart /svart
Gamla Stan IBK Ungdom Mattias Israelsson mattias_israelsson_76@hotmail.com 0704622064 Svart
Gimonäs Umeå IF Per Beijar per.beijar@gimonasuif.se 0703975839 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF/P07 Henrik Nyberg henrik_ny@hotmail.com 0706742332 Svart, Svart, Svart
Gullänget-Kroksta IBS Herrjunior Lena Bergström lena.bergstrom75@outlook.com 073-7139311 Blå, Blå, Blå
Gullänget-Kroksta IBS HerrJuniorer VN Lena Bergström lena.bergstrom75@outlook.com 073-7139311 Blå, Blå, Blå
Holmsund City IBC /Utveckling Johan Edin johan.edin82@gmail.com 0767994924 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Herrar Per Lönnberg per@lobegranit.se 070-248 48 70 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC/P05 Div3/4 Peder Carlsson peder@carlssonsmattservice.se 0703142875 Svart, Svart, Svart
Hudik/Björkberg IBK Herr Allsvenskan Kristoffer Asp koffe_10@hotmail.com 073-8491907 Blå, Blå, Blå
Hörnefors IF A Herr Erik Vähä erik.vaha@gmail.com 0734417212 Röd, Röd, Röd
IBF Dalen /P06 Div 3,4,5,6 Magnus Strömberg magnuss@vannasmail.se 0703754635 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen Herr Div.1 Eva Lindgren evalindgren_73@hotmail.com 070-2547201 Svart, Svart, Svart
IBK Luleå Eva Ek evis@telia.com 070-5222125 Orange/svart, Svart, Svart
IBS Dalen Helena Forsberg helena.forsberg76@gmail.com 070-2260582 Svart, Svart, Svart
Röbäcks IF /P07 Lars Johansson lars.johansson@ncc.se 070-649 99 62 Röd, Blå, Röd
Sandåkerns SK P05 Heléne Andersson helene_falun@hotmail.com 070-230 24 42 Vit, Röd, Röd
Sandåkerns SK P06-07 Magnus Johansson magnus.johansson@slapis.se 070-683 89 13 Vit, Röd, Röd
Sandåkerns SK P06-07 Magnus Johansson magnus.johansson@slapis.se 070-683 89 13 Vit, Röd, Röd
Spöland Vännäs IF Herrar Div 2 Henrik Persson henrik.persson73@hotmail.se 0739853406 GUL, SVART, SVART
Sundsvalls IBF A Anders Samuelsson ansa.sundsvallsibf@gmail.com 070-312 32 45 Orange, Svart
Sävar IK /P06 Peter Andersson peterand@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Sävar IK /P07 Timo Syväkuru tts77@hotmail.com 0703230906 Röd, Röd, Röd
Sävar IK/P08 Malin Bjuhr malin_bjuhr@hotmail.com 0706140416 Röd, Röd, Röd
Team Thorengruppen SK Damer Malin Von Pawel-Rammingen malinvonpawelrammingen@gmail.com 073-0236004 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Team Thorengruppen SK Herrar Janne Lundqvist jan.lundqvist@umea.se 070 - 396 85 95 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Team Thorengruppen Ungdom SK Div 1 Fabian Karlstén Fabiankarlsten@outlook.com 070-3850710 Grön tröja, grön byxa, gröna strumpor
Thorengruppen IBK Herr Kristian Karlsson kristian.marttala@gmail.com 0709-15 43 38 Grön/gul, Grön/gul, Grön/gul
Täfteå IK/P07 Lars-Åke Löfqvist ambssk@hotmail.com 0703407907 Röd, Röd, Röd
Umeå City IBF Vit, Blå, Vit
Umeå City IBF JAS Pierre Sjögren pierre.sjogren@umea.se 070-308 26 85 Vit, Blå, Vit
Umeå City IBF/P05-2 HU7-PD2 Per Lundholm per.lundholm@LFvasterbotten.se 070-631 91 16 Vit, Blå, Vit
Umeå City IBF/P06 Div. 3-4 Sofia Söderlund Vit, Blå, Vit
Umeå City IBF/P07 Markus Gustavsson markus@forsakringsfabriken.se 073-051 79 43 Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-05 13:00 1 Team Thorengruppen SK Damer - Sundsvalls IBF A Thomas Jonsson, Mats Öster
2020-09-05 15:00 1 Gamla Stan IBK - IBK Luleå Jens Marklund, Johan Rönnberg Balderhallen A
2020-09-09 19:30 1 Hörnefors IF A Herr - Gimonäs Umeå IF Andreas Eriksson, Manuel Garzon Bråvallahallen
2020-09-12 13:00 1 Team Thorengruppen SK Damer - Umeå City IBF JAS Thomas Jonsson, Roger Nilsson
2020-09-13 14:00 1 Team Thorengruppen SK Herrar - Hudik/Björkberg IBK Herr Allsvenskan Tony Cederholm, Mathias Damgaard Midgårdshallen
2020-09-14 20:00 1 Hörnefors IF A Herr - IBF Dalen Herr Div.1 Tony Cederholm, Manuel Garzon Bråvallahallen
2020-09-18 18:30 1 Sävar IK /P07 - Sävar IK /P06 Klas Höglund, Petra Berggrund Täftehallen
2020-09-19 13:00 1 Holmsund City IBC Herrar - Gamla Stan IBK Tony Cederholm, Oliver Halvarsson Storsjöhallen
2020-09-19 14:00 1 Spöland Vännäs IF Herrar Div 2 - Umeå City IBF Patrik Andersson, Marcus Lineruth Hammarhallen Vännäs
2020-09-19 14:00 1 IBS Dalen - Thorengruppen IBK Herr , Peter Saari Musköten 1
2020-09-19 15:00 1 Holmsund City IBC /Utveckling - Gullänget-Kroksta IBS Herrjunior Björn Glad, Klas Höglund Skärgårdshallen
2020-09-20 11:00 1 Umeå City IBF/P05-2 HU7-PD2 - Sandåkerns SK P05 Vildmannahallen
2020-09-20 13:00 1 Gamla Stan IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK Div 1 Johan Rönnberg, Mikke Ejrevi Eddahallen 2
2020-09-20 15:30 1 Gamla Stan IBK Ungdom - Thorengruppen IBK Herr Jens Marklund, Johan Rönnberg Eddahallen
2020-09-23 19:30 1 Hörnefors IF A Herr - Spöland Vännäs IF Herrar Div 2 Marcus Lineruth, Viktor Grahn Bråvallahallen
2020-09-25 18:50 1 IBS Dalen - Thorengruppen IBK Herr David Karlsson, Oskar Simryd Umeå Energi Arena Väst
2020-09-25 19:00 1 Team Thorengruppen Ungdom SK Div 1 - Gamla Stan IBK Gustav Broadhall, Marcus Lineruth Umeå Energi Arena Öst
2020-09-28 19:00 1 Team Thorengruppen SK Herrar - Gimonäs Umeå IF Patrik Andersson, Marcus Lineruth Umeå Energi Arena Öst
2020-10-01 19:00 1 Holmsund City IBC Herrar - Team Thorengruppen Ungdom SK Div 1 Marcus Lineruth, Oskar Simryd Storsjöhallen
2020-10-04 15:00 1 Gimonäs Umeå IF/P07 - Röbäcks IF /P07 Lasse Ekesryd, Klas Höglund Sjöfruhallen
2020-10-11 11:30 1 Gimonäs Umeå IF/P07 - Sävar IK/P08 , Mathias Bergsdorf Midgårdshallen
2020-10-18 10:20 1 Holmsund City IBC/P05 Div3/4 - IBF Dalen /P06 Div 3,4,5,6 Emmy Frisk, Meja Fjällström Storsjöhallen
2020-10-18 15:00 1 Gimonäs Umeå IF/P07 - Täfteå IK/P07 Johan Andersson, Herman Njaita Vildmannahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis