Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd N FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-25 14:10 Lindås Rasta IBK P08 3 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 8 - 5 Salming Arena
2020-10-25 12:00 Överby IBK P08 - FBC Partille P09 Röd 9 - 4 Nordby Supermarkethallen
2020-10-25 10:00 FBC Lerum P07/08 Röd - Surte IS IBK P08 Svart 3 - 6 Rydsbergshallen
2020-10-18 15:30 Surte IS IBK P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 8 - 3 Bohushallen
2020-10-18 12:00 Överby IBK P08 - Lindås Rasta IBK P08 3 5 - 13 Nordby Supermarkethallen
2020-10-17 14:00 FBC Partille P09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd 4 - 1 Qvisthallen
2020-10-11 11:20 FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 3 7 - 7 Rydsbergshallen
2020-10-10 11:00 FBC Partille P09 Röd - Surte IS IBK P08 Svart 6 - 6 Qvisthallen
2020-10-03 13:15 FBC Lerum P07/08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 3 - 16 Lerum Arena B
2020-10-03 12:10 Lindås Rasta IBK P08 3 - FBC Partille P09 Röd 2 - 7 Askims Sporthall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Surte IS IBK P08 Svart 3 2 1 0 20-12 8 7 1 1 0 (0) 0 8-3 5 3 2 1 1 (0) 0 12-9 3 4
2. Lindås Rasta IBK P08 3 4 2 1 1 30-24 6 7 2 1 0 (0) 1 10-12 -2 3 2 1 1 (0) 0 20-12 8 4
3. FBC Partille P09 Röd 4 2 1 1 21-18 3 7 2 1 1 (0) 0 10-7 3 4 2 1 0 (0) 1 11-11 0 3
4. Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart 3 1 0 2 24-19 5 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0 3 1 0 (0) 2 24-19 5 3
5. Överby IBK P08 2 1 0 1 14-17 -3 3 2 1 0 (0) 1 14-17 -3 3 0 0 0 (0) 0 0-0 0 0
6. FBC Lerum P07/ 08 Röd 4 0 1 3 14-33 -19 1 3 0 1 (0) 2 13-29 -16 1 1 0 0 (0) 1 1-4 -3 0
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-14 Surte IS IBK P08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3 Bohushallen
2020-11-14 FBC Lerum P07/08 Röd - Överby IBK P08 Rydsbergshallen
2020-11-19 Överby IBK P08 - Surte IS IBK P08 Svart Nordby Supermarkethallen
2020-11-19 FBC Partille P09 Röd - Lindås Rasta IBK P08 3 Partillebohallen
2020-11-19 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - FBC Lerum P07/08 Röd Wallenstamhallen
2020-11-21 16:00 Surte IS IBK P08 Svart - Överby IBK P08 Bohushallen
2020-11-28 16:00 Surte IS IBK P08 Svart - FBC Partille P09 Röd Bohushallen
2020-11-29 11:50 Lindås Rasta IBK P08 3 - FBC Lerum P07/08 Röd Salming Arena
2020-11-29 13:00 Överby IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart Nordby Supermarkethallen
2020-12-05 08:40 Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart - Surte IS IBK P08 Svart Wallenstamhallen
2020-12-05 15:20 Lindås Rasta IBK P08 3 - Överby IBK P08 Askims Sporthall
2020-12-06 16:00 FBC Lerum P07/08 Röd - FBC Partille P09 Röd Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis