Tabell och resultat - Pantamera Pojk Röd L FD

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-10-24 15:50 Stenungsunds IBK P08 Vit - IBK Kungälv P08 K Svart 12 - 1 Kyrkenorumsskolan
2020-10-24 14:30 Landvetter IBK P08 Blå - FBC Partille P08 Röd 3 - 4 Önnerödshallen
2020-10-18 14:00 IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Partille P08 Röd 3 - 10 Kastellegårdshallen
2020-10-18 12:00 IK Zenith P08 Grön - Landvetter IBK P08 Blå 2 - 4 Björlanda Idrottshall
2020-10-17 10:00 Dingle AIK P08-09 - Stenungsunds IBK P08 Vit 3 - 8 Munkedals Idrottshall
2020-10-11 16:00 Dingle AIK P08-09 - IBK Kungälv P08 K Svart 6 - 7 Munkedals Idrottshall
2020-10-10 12:20 FBC Partille P08 Röd - IK Zenith P08 Grön 10 - 3 Qvisthallen
2020-10-10 09:00 Stenungsunds IBK P08 Vit - Landvetter IBK P08 Blå 13 - 1 Stenungsund Arena
2020-10-04 16:20 IBK Kungälv P08 K Svart - IK Zenith P08 Grön 3 - 3 Kastellegårdshallen
2020-10-04 12:20 Landvetter IBK P08 Blå - Dingle AIK P08-09 3 - 6 Pinntorps Idrottshall
2020-10-03 10:10 Stenungsunds IBK P08 Vit - FBC Partille P08 Röd 10 - 3 Stenungsund Arena
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. Stenungsunds IBK P08 Vit 4 4 0 0 43-8 35 12 3 3 0 (0) 0 35-5 30 9 1 1 0 (0) 0 8-3 5 3
2. FBC Partille P08 Röd 4 3 0 1 27-19 8 9 1 1 0 (0) 0 10-3 7 3 3 2 0 (0) 1 17-16 1 6
3. IBK Kungälv P08 K Svart 4 1 1 2 14-31 -17 4 2 0 1 (0) 1 6-13 -7 1 2 1 0 (0) 1 8-18 -10 3
4. Dingle AIK P08-09 3 1 0 2 15-18 -3 3 2 0 0 (0) 2 9-15 -6 0 1 1 0 (0) 0 6-3 3 3
5. Landvetter IBK P08 Blå 4 1 0 3 11-25 -14 3 2 0 0 (0) 2 6-10 -4 0 2 1 0 (0) 1 5-15 -10 3
6. IK Zenith P08 Grön 3 0 1 2 8-17 -9 1 1 0 0 (0) 1 2-4 -2 0 2 0 1 (0) 1 6-13 -7 1
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2020-11-08 IK Zenith P08 Grön - Dingle AIK P08-09 Björlanda Idrottshall
2020-11-19 IK Zenith P08 Grön - IBK Kungälv P08 K Svart Björlanda Idrottshall
2020-11-19 Dingle AIK P08-09 - Landvetter IBK P08 Blå Munkedals Idrottshall
2020-11-19 FBC Partille P08 Röd - Stenungsunds IBK P08 Vit Qvisthallen
2020-11-21 11:00 FBC Partille P08 Röd - Dingle AIK P08-09 Qvisthallen
2020-11-22 14:30 Stenungsunds IBK P08 Vit - IK Zenith P08 Grön Kyrkenorumsskolan
2020-11-22 15:10 IBK Kungälv P08 K Svart - Landvetter IBK P08 Blå Kastellegårdshallen
2020-11-29 12:00 Landvetter IBK P08 Blå - Stenungsunds IBK P08 Vit Pinntorps Idrottshall
2020-11-29 14:20 IK Zenith P08 Grön - FBC Partille P08 Röd Björlanda Idrottshall
2020-11-29 15:00 IBK Kungälv P08 K Svart - Dingle AIK P08-09 Kastellegårdshallen
2020-12-05 13:20 FBC Partille P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart Qvisthallen
2020-12-05 15:50 Stenungsunds IBK P08 Vit - Dingle AIK P08-09 Kyrkenorumsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis