Spelprogram - Träningsmatcher barn/ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Nordic Sundsvall P05 Fredrik Karlsson Fredrik.karlsson@innebandy.se 0730-432886 Blå/svart, Svart, Svart
Gullänget-Kroksta IBS DJ 17 Stefan Sundquist stefan.sundquist@innebandy.se 070-606 05 81 Blå, Blå, Blå
Gullänget-Kroksta IBS HerrJuniorer Lena Bergström lena.bergstrom75@outlook.com 073-7139311 Blå, Blå, Blå
Gullänget-Kroksta IBS P07 Patrik Lundgren hoplundgren@gmail.com 070-2366376 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK P05-06 Göran Bergshem goran.bergshem@vattenfall.com 0702298977 Blå, Blå, Blå
Håsta IBK HJ18 Hans Erixon hans.erixon@wb-revision.se 070-6621704 Svart, Svart, Svart
IBK Härnösand P05 Jonas Degerfält jonas.degerfalt@gmail.com 072 - 240 80 68 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Klockarbergets BK F06/07 Marie Zakrisson mariezakrisson@hotmail.com 0725585660 Svart, Svart, Svart
Moälvens IBK P05 Ylva Hednäs ylvahednas@gmail.com 070-3136994 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P06 Robert Svensson robca09@gmail.com 070-327 64 42 Orange, Svart, Svart
Nätra IBK P06-07 Christian Andersson christian.andersson@ornskoldsvik.se 076-8001208 Svart/gul
Sundsvall City IBC U HJ18 Thomas Rosdahl thomas.e.rosdahl@gmail.com 076-7675808 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P06 Ann-Sofie Söderberg annsod30@gmail.com 070-6543582 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P07 Peter Eriksson peter.eriksson@biometria.se 0706060100 Orange, Svart, Svart
Sundsvall GBK P07 Fredrik Jernhagen fredrik.jernhagen@gmail.com 0703214373 Röd/Röd/Röd
Sundsvalls IBF F07-08 Haga Stefan Ellmin stefan.ellmin@fvb.se 0702679322 Orange, Svart
Sundsvalls IBF JAS Kristoffer Sahlén sahlen.kristoffer@gmail.com Orange, Svart
Sundsvalls IBF/FBC F05-06 Per-Erik Karlsson Lindberg per-erik.karlsson@sverigesradio.se 0702711141 Orange, Svart
Timrå IBC HJ18 Joakim Gustavsson j75@live.se 0706467781 Röd,Röd,Röd
Timrå IBC P 06 Helen Andersson helen.andersson@teliacompany.com 070-6988520 Röd, Röd, Svart
Vattjoms IK F04-05 Tobias Bergman tobias_bergman@hotmail.com 076-1491234 Svart, Svart, Svart
Vattjoms IK P04/05 Per Lundgren per.lundgren@dewire.com 0708520101 Svart, Svart, Svart
Västernorrland F16 Blå Stefan Sundquist stefan.sundquist@innebandy.se 070-606 05 81
Västernorrland F16 Röd Stefan Sundquist stefan.sundquist@innebandy.se 070-606 05 81
Västernorrland F16 Vit Stefan Sundquist stefan.sundquist@innebandy.se 070-606 05 81
Örnsköldsvik IBK P05 Jenny Nordlund jennyno@telia.com 0706655905 Röd, Svart, Röd
Örnsköldsvik IBK P06 Peter Eskelind peter.eskelind@gmail.com Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-22 16:30 1 Timrå IBC HJ18 - Håsta IBK HJ18 7 - 6 Per Pålsson, Pierre Björklund Timrå Sporthall
2020-08-23 11:15 1 Västernorrland F16 Vit - Västernorrland F16 Röd Sofie Öman, Patrik Sjöberg Sundsvalls Sporthall-A
2020-08-23 13:15 1 Västernorrland F16 Vit - Västernorrland F16 Blå Sofie Öman, Isak Solnevik Sundsvalls Sporthall-A
2020-08-23 14:45 1 Västernorrland F16 Röd - Västernorrland F16 Blå Teodor Lundgren, Isak Solnevik Sundsvalls Sporthall-A
2020-08-23 19:30 1 Timrå IBC HJ18 - Sundsvall City IBC U HJ18 4 - 3 Jan Öberg, Thomas Eriksson Timrå Sporthall
2020-09-13 10:30 1 Sundsvalls IBF JAS - Gullänget-Kroksta IBS DJ 17 1 - 9 Patrik Sjöberg, Markus Helsing Sundsvalls Sporthall-A
2020-09-20 20:00 1 Sundsvall City IBC U HJ18 - Håsta IBK HJ18 1 - 9 Roger Lundbäck, Thomas Berglund Höglunda
2020-09-26 15:00 1 Moälvens IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS DJ 17 13 - 2 Nolaskolan
2020-09-26 17:30 1 Timrå IBC P 06 - Sundsvall City IBC U P06 2 - 3 Josephine Eriksson, Per Pålsson Timrå Sporthall 7
2020-09-27 14:30 1 Moälvens IBK P06 - Gullänget-Kroksta IBS HerrJuniorer 6 - 9 Zimon Bajen Bjuhr, Håkan Berglund Nolaskolan
2020-09-28 18:30 1 Sundsvalls IBF F07-08 Haga - Klockarbergets BK F06/07 2 - 2 Johanna Backlund, Mattias Karlsson Hagahallen
2020-09-30 19:00 1 Örnsköldsvik IBK P06 - Nätra IBK P06-07 16 - 3 Fanny Delén, Tindra Edlund Örnsköldsviks Sporthall 1
2020-10-03 10:00 1 Vattjoms IK P04/05 - FBC Nordic Sundsvall P05 4 - 4 Pierre Björklund, Teodor Lundgren Matfors Sporthall
2020-10-03 10:45 1 Moälvens IBK P06 - IBK Härnösand P05 8 - 3 Tindra Edlund, Elin Lindgren Nolaskolan
2020-10-03 13:15 1 Moälvens IBK P05 - IBK Härnösand P05 5 - 7 Håkan Berglund, Zimon Bajen Bjuhr Nolaskolan
2020-10-03 14:30 1 Sundsvall City IBC U P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 8 - 3 Mattias Karlsson, Teodor Lundgren Höglunda
2020-10-03 14:45 1 Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 9 - 1 Tindra Edlund, Elin Lindgren Nolaskolan
2020-10-05 19:45 1 Sundsvalls IBF/FBC F05-06 - Vattjoms IK F04-05 4 - 3 Javier Castro, Johannes Wårlin Hagahallen
2020-10-06 19:00 1 Nätra IBK P06-07 - Gullänget-Kroksta IBS P07 8 - 5 Stefan Nyberg, Isac Rönkä Köpmanholmens Sporthall
2020-10-08 18:30 1 Sundsvall GBK P07 - Sundsvall City IBC U P07 10 - 1 William Bergman, Johannes Wårlin Höglunda
2020-10-09 19:30 1 Timrå IBC HJ18 - FBC Nordic Sundsvall P05 17 - 3 Josephine Eriksson, Per Pålsson Timrå Sporthall
2020-10-27 19:45 1 Moälvens IBK P06 - Moälvens IBK P05 14 - 4 Mikael Körning, Mikael Berglund Örnsköldsviks Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis