Spelprogram - Träningsmatcher HIBF 2019/2020

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alfta IBK H2 Benny Edvardsson info@alftab.se 070-3331691 Lila/Svart, Svart, Svart/lila
FBC Bollnäs F07-08 Niklas Olsson niklas72olsson@gmail.com 070-328 70 93 Vit/Svart/Svart
FBC Bollnäs H1 Jimmy Löf jimmy___9119@hotmail.com 0705177458 Vit, Svart, Vit
Fränsta IK Herr_Div2 Andreas Lindqvist andreas.lindqvist28@gmail.com 0730493391 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 Marlene Nordlund marlene@wikinggruppen.se 070-356 30 87 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK Herr Allsvenskan Kristoffer Asp koffe_10@hotmail.com 073-8491907 Blå, Blå, Blå
Håsta IBK H1 Thomas Falk Borgg82@hotmail.com 0738102245 Svart, Svart, Svart
Håsta IBK HJ18 Hans Erixon hans.erixon@wb-revision.se 070-6621704 Svart, Svart, Svart
IBK Härnösand H2 Thomas Westman ibkharnosand@gmail.com 070-6533200 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
KAIS Mora IF H1 Peter Wallin peter.wallin@kaismora.se 070-687 48 66 Röd, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U HJ18 Thomas Rosdahl thomas.e.rosdahl@gmail.com 076-7675808 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U Utveckling Rickard Eriksson rigge_21@hotmail.com 073-08 47 380 Orange, Svart, Svart
Sundsvall FBC Niklas Hedman niklas.r.hedman@gmail.com 070-2094622 Svart , Svart, Svart
Sundsvalls IBF A Anders Samuelsson ansa.sundsvallsibf@gmail.com 070-312 32 45 Orange, Svart
Söderhamns IBF F07/08 Magnus Jinnefalk magnus.jinnefalk@gmail.com 073-8223245 Blå, Blå, Blå
Timrå IBC HERR Anders Hjälm anders.hjalm@sundsvall.se Röd, Röd, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-08 14:00 1 FBC Bollnäs H1 - Alfta IBK H2 Johnny Sundberg, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A
2020-08-12 18:45 1 Hudik/Björkberg IBK Herr Allsvenskan - Sundsvall FBC Robert Mårtensson, Michael Hoek Håstaholmen
2020-09-06 13:00 1 Hudik/Björkberg IBK Herr Allsvenskan - Timrå IBC HERR Leif Sundberg, Johnny Sundberg Håstaholmen 1
2020-09-11 19:00 1 Håsta IBK HJ18 - Sundsvall City IBC U HJ18 Tomas Eriksson, Mats Sjöqvist Håstaholmen 1
2020-09-12 14:00 1 FBC Bollnäs H1 - KAIS Mora IF H1 Leif Sundberg, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A
2020-09-12 14:00 1 Håsta IBK H1 - IBK Härnösand H2 Tomas Eriksson, Mats Sjöqvist Håstaholmen
2020-09-12 16:45 1 Hudik/Björkberg IBK Dam div 1 - Sundsvalls IBF A Tomas Eriksson, Mats Sjöqvist Håstaholmen
2020-09-20 1 Håsta IBK H1 - Fränsta IK Herr_Div2 Håstaholmen
2020-10-03 12:15 1 FBC Bollnäs F07-08 - Söderhamns IBF F07/08 Anna Lindgren, Jimmy Löfgren Bollnäs Sporthall A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis