Spelprogram - Träningsmatcher Dam/Flick ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF F03/05 Hans Ahlgren hans.ahlgren@ahlsell.se 076-7922141 Svart, Svart, Svart
IBF Örebro Utveckling Dam JAS Petra Weden petra.weden@orebroinnebandy.se Röd, Svart, Svart
IFK Arboga IBK D1 Kristoffer Norgren Norgren84@hotmail.com 070-3020248 Blå, Svart, Svart
Karlskoga IBF F04/05 Linda Svanström linda.svanstrom30@gmail.com 0739050424 Blå, Blå, Blå
Kristinehamns IBF Dam (D1) Stefan Sandberg stefan@sanlog.se 073-030 09 75 Svart, Svart, Svart
Kumla IBK Allsvenskan Lars Persson lassep52@hotmail.com 0707-19 24 18 blå/blå/vit
Lillån IBK A-lag Dam Mats Holgersson mats.holgersson@proact.se 073-7081612 Grön/Svart/Svart
Nora IBK FK3 Johan Pettersson johanpet@telia.com 070-396 53 98 Röd, Svart, Svart
Skattkärrs IK Dam A Johnny Grundahl johnny.grundahl@telia.com 070-584 82 47 blå, blå, blå
SMÅ IF DJ Niklas Johansson niklas.johansson@vxa.se 0706882144 röd, svart, Röd
Västra Mälardalen IB Fredrik Norén fredrik.noren@betonmast.se 0732504743 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-22 14:00 1 Kumla IBK Allsvenskan - Lillån IBK A-lag Dam 3 - 5 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-08-30 12:30 1 Lillån IBK A-lag Dam - Kristinehamns IBF Dam (D1) 2 - 4 Fredrik Knutsson, Mats Eriksson Mellringehallen - Örebro
2020-09-05 13:00 1 Kumla IBK Allsvenskan - Västra Mälardalen IB 2 - 2 Henrik Brehmer, Jonathan Morén Kumlahallen Viahallen (Stora) 33
2020-09-05 14:00 1 IBF Örebro Utveckling Dam JAS - Ekeby IF F03/05 7 - 2 Oscar Sundström, Gustav Westman Tybblelundsskolan
2020-09-12 10:00 1 SMÅ IF DJ - IBF Örebro Utveckling Dam JAS Johan Palmér, Jonathan Eriksson Odenskolans Sporthall
2020-09-12 13:30 1 Lillån IBK A-lag Dam - Kumla IBK Allsvenskan 4 - 3 Francisco Contreras, Kim Palmroth Best Arena i Lanna
2020-09-19 16:00 1 Kumla IBK Allsvenskan - IFK Arboga IBK D1 7 - 1 Johan Nordlander, William Wengelin Kumlahallen Viahallen (Stora) 50
2020-09-20 16:00 1 Ekeby IF F03/05 - Karlskoga IBF F04/05 Jonathan Eriksson, Gustav Westman Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-09-21 20:15 1 Ekeby IF F03/05 - Nora IBK FK3 Tomas Helgesson, Fredrik Alm Skogstorpskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis