Spelprogram - Träningsmatch Östergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK Gul, Svart, Svart
Bergs IK Patrick Liedberg packe6@hotmail.com 0709-233837 Gul, Svart, Svart
Bergs IK div 3 Ulrika Smith Svenstedt smith.svenstedt@gmail.com 0720688539 Gul, Svart, Svart
Bergs IK div 4 Patrik Appelskog patrik@jlfab.se 070-3645109 Gul, Svart, Svart
BK Vingen H3 Mikael Nilsson mikael_nilsson1983@hotmail.com 0702-515017 Svart/gul, Svart, Svart
FBC Nyköping Martin Svensson martin.svensson@fbcnykoping.se 070-4534026 Limegrön (gul), Svart, Svart
FBI Tullinge Urban Sandgren lagledareherr@fbitullinge.nu 073-5582662 Orange, Svart, Svart
Finspång IBK Håkan Rydin hakan.rydin@risingegarden.se 070-2700210 Röd, Svart, Svart
Gränna AIS Albin Källberg Albin.kallberg89@gmail.com 073-5417835 Vit, Röd, Röd
Hjulsbro IK Johan Lundgren johan.skonberga@gmail.com 0734182358 Blå, Vit, Vit
IBF Antvarden H2 Christian Nilsson nillesson@hotmail.com 070-3966711 Svart, Svart, Vit
IBF Kolmården Wild Animals Fredrik Asperud fredrik@asperud.org 0709-813813 Röd/Svart, Svart, Röd/Svart
IBF Tranås Johan Hanell hanell18@gmail.com 0702535083 SVART, SVART, SVART
Jönköping IK Ungdom Anders Permeklev anders.permeklev@gmail.com 076 - 76 76 283 Röd, Röd, Röd
Katrineholms IBF Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Katrineholms IBF HJ Jani Pyykönen janip98@live.se 072-2345340 Vit, Svart, Svart
Kumla IBK Magnus Oskarsson magnus.oskarsson@sanda.se 073-0334577 Blå, blå, Blå
Ledberg IBF Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@gmail.com 0733-142059 Grön/Vit, Vit, Vit
Linköping FBC Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom HJ Thomas Wettre thomas.wettre@gmail.com 073-3617166 Svart, Svart, Svart
Linköpings IBS Herr Johan Lindskog johan.lindskog@linkopinginnebandy.se 0769424432 Svart, Svart, Svart
Linköpings Universitets AIF IBK Herr Andreas Franke andreas.franke@live.se 0737157003 Blå, Svart, Blå
Mjölby IBK Anders Eriksson anders.eriksson@servistik.se 070-940 66 70 Gul, Svart, Svart
Onyx IBS Richard Gårdman richard.gardman@solna.se 0739-958546 Orange, Svart, Svart
Rimforsa IF Sebastian Claesson sebastianclaesson89@gmail.com 0708428407 vit/svart, svart, svart
Rimforsa IF U-lag Sebastian Claesson sebastianclaesson89@gmail.com 0708428407 vit/svart, svart, svart
Solfjäderstaden IBK Jens Johansson jens.johansson@sandbackens.se 076-000 26 72 Röd, Röd, Svart
Solfjäderstaden IBK Herr Div 4 Röd, Röd, Svart
Strängnäs IBK Jan Lindholm fam-lindholm@telia.com 0706758817 Röd, Röd, Röd
Söderköpings IBK Mattias Ohlsson mattiasohlssonn@gmail.com Vit, Blå, Vit
Telge SIBK Mikael Wikner mikael.wikner@telgesibk.se 070-727 03 70 Röd, Röd, Vita
Torshälla IBK Peter Zackrisson peterzackrizon@yahoo.se 0705141615 Röd, Svart, Svart
Trosa Edanö IBK Helena Persson helena.x.persson@outlook.com 070-6808718 SVART, SVART, SVART
Westerviks IBK Christopher Malmberg christopher.malmberg@hotmail.se 073-328 68 18 Svart, Svart, Svart
Vetlanda IBF Patrik Lööf patrik.loof@icloud.com 0705-783540 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK Michael Elmér fladervagen7@outlook.com 072-7340519 Vit, Svart, Vit
Åby IBK Tommy Karlsson tommykarlsson1985@hotmail.com 0737086967 svart, svart, svart
Åby IBK Ungdom Mikael Rondahl micke.rondahl@outlook.com 0702034954 Svart/Vit, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom U-lag Niklas Abrahamsson niklas_abraham@hotmail.com 0730676540 Svart/Vit, Svart, Svart
Örebro SK IBK Helen Stockhult helen.stockhult@telia.com 070-977 08 19 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-08-01 14:30 1 Bergs IK - Åby IBK Ungdom 3 - 9 Sonny Weideborg, Magnus Jakobsson Ljungsbro Sporthall
2020-08-09 13:00 1 Linköping FBC - Örebro SK IBK 7 - 1 Folkungahallen
2020-08-09 16:00 1 Linköping FBC - Åby IBK Ungdom 9 - 3 Folkungahallen
2020-08-12 19:00 1 Finspång IBK - Katrineholms IBF 8 - 5 Oscar Bard, Hampus Larsson Arena Grosvad
2020-08-14 19:00 1 Åby IBK - Ledberg IBF 6 - 3 Sonny Weideborg, Rickard Olsen Åby Arena
2020-08-14 19:30 1 Solfjäderstaden IBK - Gränna AIS 3 - 5 Daniel Hermansson, Henric Lundeborg Motala Sporthall
2020-08-15 14:00 1 Åby IBK - Strängnäs IBK 1 - 9 David Björketun, Jesper Jonsson Åby Arena
2020-08-16 10:00 1 Åby IBK Ungdom - Trosa Edanö IBK 11 - 5 Sonny Weideborg, Magnus Jakobsson Åby Arena
2020-08-16 12:30 1 Bergs IK - Vetlanda IBF David Björketun, Jesper Jonsson Ljungsbro Sporthall
2020-08-16 13:00 1 Trosa Edanö IBK - Westerviks IBK 3 - 15 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Åby Arena
2020-08-16 16:00 1 Westerviks IBK - Åby IBK Ungdom 9 - 15 Elvis Ogresevic, Denis Ogresevic Åby Arena
2020-08-22 14:00 1 Linköping FBC - Telge SIBK 6 - 3 Linköpings Sporthall
2020-08-26 17:30 1 Åby IBK - Linköping FBC 8 - 4 Åby Arena
2020-08-26 19:00 1 Finspång IBK - FBC Nyköping 4 - 5 , Alen Turcinhodzic Arena Grosvad
2020-08-28 19:00 1 Rimforsa IF - Linköping FBC 8 - 8 Hackelhallen
2020-08-29 15:00 1 Ledberg IBF - Finspång IBK Robin Rosendal, Magnus Jakobsson Campushallen
2020-08-30 12:30 1 Åby IBK Ungdom U-lag - Söderköpings IBK 8 - 6 Peter Ström, Jimmy Eliasson Åby Arena
2020-08-30 15:00 1 Åby IBK Ungdom - Linköping FBC 11 - 7 Peter Ström, Jimmy Eliasson Åby Arena
2020-08-30 17:00 1 Linköping FBC - FBI Tullinge 4 - 7 Folkungahallen
2020-09-02 19:00 1 Linköping FBC - Jönköping IK Ungdom 1 - 4 Linköpings Sporthall
2020-09-12 14:00 1 Åby IBK - Vimmerby IBK 5 - 4 Tomas Edstrand, Rickard Olsen Åby Arena
2020-09-12 15:00 1 Finspång IBK - Kumla IBK 5 - 6 Alen Turcinhodzic, Anton Nilsson Arena Grosvad
2020-09-13 14:45 1 Åby IBK Ungdom - Onyx IBS 16 - 7 Patricio Boiardt, Robin Rosendal Åby Arena
2020-09-14 19:30 1 Rimforsa IF - IBF Tranås 9 - 8 Hackelhallen
2020-09-16 19:00 1 Linköping FBC - Kumla IBK 4 - 3 Linköpings Sporthall
2020-09-16 19:15 1 Bergs IK - Linköpings Universitets AIF IBK Herr 9 - 5 David Björketun, Jesper Jonsson Ljungsbro Sporthall
2020-09-16 20:30 1 Linköping IBK Ungdom HJ - Katrineholms IBF HJ 10 - 3 Johan Nordlander, Oscar Bard Kärnahallen
2020-09-25 19:30 1 Rimforsa IF - Westerviks IBK 6 - 4 Thomas Nystrand, Emil Glenngård Hackelhallen
2020-09-25 19:30 1 IBF Antvarden H2 - Vetlanda IBF Peter Ström, Hampus Larsson Överums Sporthall
2020-09-26 11:15 1 Åby IBK Ungdom - Hjulsbro IK 7 - 3 Patricio Boiardt, Toivo Andersson Åby Arena
2020-09-30 19:30 1 BK Vingen H3 - IBF Kolmården Wild Animals 11 - 11 Sonny Weideborg, Alen Turcinhodzic Skärblacka Sporthall
2020-09-30 19:30 1 Rimforsa IF - Hjulsbro IK 5 - 7 Peter Ström, Hampus Larsson Hackelhallen
2020-09-30 20:30 1 Linköping IBK Ungdom HJ - Bergs IK div 3 Peter Persson, Roger Balogh Kärnahallen
2020-10-02 19:30 1 Rimforsa IF U-lag - Bergs IK div 4 8 - 7 Peter Ström, Hampus Larsson Hackelhallen
2020-10-04 13:00 1 Linköping IBK Ungdom HJ - Linköpings IBS Herr Jan Wentzell, Roger Balogh Brokindshallen
2020-10-04 16:00 1 Mjölby IBK - Åby IBK Ungdom U-lag 2 - 13 Oscar Bard, Hampus Larsson Lagmanshallen 22
2020-10-05 21:00 1 Linköping IBK Ungdom HJ - Solfjäderstaden IBK Herr Div 4 Inst. Emil Magnusson, Robin Rosendal Kärnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis