Spelprogram - FK6/7 BLÅ (09-11) ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK F09/10 Emma Johansson emmmsan@hotmail.com 0736756006 svart/svart/svart
Ekeby IF F10/11 Rikard Brandin rikard.brandin@hotmail.com 070-934 84 39 Svart/Svart/Svart
Hovsta IF FK6 09-10 Fredrik Therus f.therus@gmail.com 0706658525 Orange/Svart/Svart
SMÅ IF F10-11 Maria Carlsson mariacarlsson1985@gmail.com röd/svart/Röd
Vintrosa IS FP2010 Carina Stavenek Carina@stavenek.se Röd/Svart/Vit
WSK Lindesberg F 10/11 Morgan Lilja morgan_lilja@hotmail.com Marinblå/Marinblå/Marinblå
Örebro SK Ung Svart Petter Hiding petter.hiding@gmail.com 0707483361 Vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 13:30 1 Hovsta IF FK6 09-10 - WSK Lindesberg F 10/11 Ebba Weden, Cornelia Lindell Hovstaskolan
2020-10-18 16:00 1 Ekeby IF F10/11 - Örebro SK Ung Svart Felicia Zegelsson, William Thodén Kumlahallen Viahallen (Stora) 46
Omgång 2
2020-10-24 14:45 2 Örebro SK Ung Svart - Askersunds IBK F09/10 Tim Erhard, Melvin Wicklander Tybblelundsskolan
2020-10-24 15:00 2 WSK Lindesberg F 10/11 - Ekeby IF F10/11 Stadsskogsskolan
2020-10-25 13:40 2 Vintrosa IS FP2010 - Hovsta IF FK6 09-10 Vintrosa Skola
Omgång 3
2020-11-08 11:00   Uppskj. 3 Askersunds IBK F09/10 - WSK Lindesberg F 10/11 Närlundahallen
2020-11-08 11:30   Uppskj. 3 Ekeby IF F10/11 - Vintrosa IS FP2010 Leo Rehnvall, Matilda Johansson Skogstorpskolan
Omgång 4
2020-11-15 11:30   Uppskj. 4 Hovsta IF FK6 09-10 - Askersunds IBK F09/10 Hovstaskolan
2020-11-15 14:30   Uppskj. 4 SMÅ IF F10-11 - WSK Lindesberg F 10/11 Odenskolans Sporthall
Omgång 5
2020-11-21 11:15   Uppskj. 5 Örebro SK Ung Svart - Hovsta IF FK6 09-10 Tybblelundsskolan
2020-11-22 11:00   Uppskj. 5 Askersunds IBK F09/10 - Ekeby IF F10/11 Närlundahallen
2020-11-22 12:20   Uppskj. 5 Vintrosa IS FP2010 - SMÅ IF F10-11 Vintrosa Skola
Omgång 6
2020-11-29 13:40   Uppskj. 6 Vintrosa IS FP2010 - WSK Lindesberg F 10/11 Vintrosa Skola
2020-11-29 14:15   Uppskj. 6 SMÅ IF F10-11 - Askersunds IBK F09/10 Odenskolans Sporthall
Omgång 7
2020-12-13 10:30   Uppskj. 7 Ekeby IF F10/11 - Hovsta IF FK6 09-10 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-12-13 14:45   Uppskj. 7 Örebro SK Ung Svart - SMÅ IF F10-11 Ej offentliggjord, Jonathan Persson Birgittaskolan
Omgång 8
2020-12-20 12:00   Uppskj. 8 WSK Lindesberg F 10/11 - Örebro SK Ung Svart Stadsskogsskolan
2020-12-20 13:40   Uppskj. 8 Vintrosa IS FP2010 - Askersunds IBK F09/10 Vintrosa Skola
2020-12-20 14:30   Uppskj. 8 SMÅ IF F10-11 - Hovsta IF FK6 09-10 Odenskolans Sporthall
Omgång 9
2021-01-09 09:30   Uppskj. 9 Örebro SK Ung Svart - Vintrosa IS FP2010 Albin Ljunggren, Ej offentliggjord Tybblelundsskolan
2021-01-10 15:15   Uppskj. 9 Ekeby IF F10/11 - SMÅ IF F10-11 Skogstorpskolan
Omgång 10
2021-01-16 11:00   Uppskj. 10 WSK Lindesberg F 10/11 - Hovsta IF FK6 09-10 Stadsskogsskolan
2021-01-18 18:00   Uppskj. 10 Örebro SK Ung Svart - Ekeby IF F10/11 Ej offentliggjord, Måns Marberg Tybblelundsskolan
Omgång 11
2021-01-22 19:20   Uppskj. 11 Hovsta IF FK6 09-10 - Vintrosa IS FP2010 Hovstaskolan
2021-01-23 11:00   Uppskj. 11 Ekeby IF F10/11 - WSK Lindesberg F 10/11 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2021-01-24 11:00   Uppskj. 11 Askersunds IBK F09/10 - Örebro SK Ung Svart Närlundahallen
Omgång 12
2021-01-31 11:00   Uppskj. 12 WSK Lindesberg F 10/11 - Askersunds IBK F09/10 Stadsskogsskolan
2021-01-31 13:40   Uppskj. 12 Vintrosa IS FP2010 - Ekeby IF F10/11 Vintrosa Skola
Omgång 13
2021-02-14 11:00   Uppskj. 13 Askersunds IBK F09/10 - Hovsta IF FK6 09-10 Närlundahallen
2021-02-14 13:00   Uppskj. 13 WSK Lindesberg F 10/11 - SMÅ IF F10-11 Stadsskogsskolan
Omgång 14
2021-02-20 13:30   Uppskj. 14 Hovsta IF FK6 09-10 - Örebro SK Ung Svart Hovstaskolan
2021-02-21 11:30   Uppskj. 14 SMÅ IF F10-11 - Vintrosa IS FP2010 Odenskolans Sporthall
2021-02-21 13:30   Uppskj. 14 Ekeby IF F10/11 - Askersunds IBK F09/10 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 15
2021-03-06 13:00 15 WSK Lindesberg F 10/11 - Vintrosa IS FP2010 Stadsskogsskolan
2021-03-07 11:00 15 Askersunds IBK F09/10 - SMÅ IF F10-11 Närlundahallen
Omgång 16
2021-03-13 15:30   Uppskj. 16 Hovsta IF FK6 09-10 - Ekeby IF F10/11 Hovstaskolan
2021-03-14 13:00   Uppskj. 16 SMÅ IF F10-11 - Örebro SK Ung Svart Odenskolans Sporthall
Omgång 17
2021-03-20 11:15 17 Örebro SK Ung Svart - WSK Lindesberg F 10/11 Albin Ljunggren, Ej offentliggjord Tybblelundsskolan
2021-03-20 13:30   Uppskj. 17 Hovsta IF FK6 09-10 - SMÅ IF F10-11 Hovstaskolan
2021-03-21 13:00   Uppskj. 17 Askersunds IBK F09/10 - Vintrosa IS FP2010 Närlundahallen
Omgång 18
2021-03-28 13:00   Uppskj. 18 SMÅ IF F10-11 - Ekeby IF F10/11 Odenskolans Sporthall
2021-03-28 13:40   Uppskj. 18 Vintrosa IS FP2010 - Örebro SK Ung Svart Vintrosa Skola

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis