Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Central

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Sara Everettson saraandersson11@hotmail.com 0736222247 Gul, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Elin Brask Lindbrask@hotmail.com 073-5749272 Rosa, Svart, Svart
Hertzöga BK 1 Fredrik Hildebrand fredrik.hildebrand@lfvarmland.se 0702538750
Karlstad IBF Ungdom Väst Johannes Tidén johannes.tiden@gmail.com 0702 40 09 91 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF Ungdom Öst Niclas Grude 0705 08 66 55 Blå/Svart/Svart
Skoghalls IBK Utveckling 2 Krister Gustafsson a02krigu@gmail.com Blå, Blå, Vit
Sunne IBK 1 Per-Olof Lindgren per-olov.lindgren@Skanska.se 070-230 26 99 svart, svart, svart
Sunne IBK 2 Per-Olof Lindgren per-olov.lindgren@Skanska.se 070-230 26 99 svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 09:00 1 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst Forshaga Sporthall
2020-10-17 11:00 1 Sunne IBK 2 - Hertzöga BK 1 Sparbankshallen
2020-10-17 12:15 1 Sunne IBK 1 - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2020-10-18 10:15 1 Karlstad IBF Ungdom Väst - Skoghalls IBK Utveckling 2 Colorama Arena
Omgång 2
2020-10-24 15:45 2 Hertzöga BK 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst Ilandaskolan
2020-10-25 12:30 2 Karlstad IBF Ungdom Öst - Sunne IBK 1 Colorama Arena
2020-10-25 15:00 2 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 1 Sannerudshallen
2020-10-25 15:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Sunne IBK 2 Hammarö Arena
Omgång 3
2020-11-07 09:30 3 Karlstad IBF Ungdom Väst - GS 86 AIF 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-07 11:30 3 Sunne IBK 1 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
2020-11-07 13:00 3 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst Hammarö Arena
2020-11-08 16:30 3 BKI Sunnanå - Hertzöga BK 1 ECG Arena
Omgång 4
2020-11-14 11:00   Uppskj. 4 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Forshaga Sporthall
2020-11-14 11:30   Uppskj. 4 Sunne IBK 1 - Hertzöga BK 1 Sparbankshallen
2020-11-14 12:45   Uppskj. 4 Sunne IBK 2 - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2020-11-15 16:30   Uppskj. 4 Karlstad IBF Ungdom Väst - Karlstad IBF Ungdom Öst Klubbhuset Arena
Omgång 5
2020-11-21 12:30   Uppskj. 5 Karlstad IBF Ungdom Öst - Sunne IBK 2 Klubbhuset Arena
2020-11-21 14:15   Uppskj. 5 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Väst Sannerudshallen
2020-11-21 15:45   Uppskj. 5 Hertzöga BK 1 - GS 86 AIF 1 Ilandaskolan
2020-11-22 14:00   Uppskj. 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Sunne IBK 1 Hammarö Arena B
Omgång 6
2020-12-05 11:00   Uppskj. 6 Sunne IBK 2 - GS 86 AIF 1 Sparbankshallen
2020-12-05 12:15   Uppskj. 6 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst Sparbankshallen
2020-12-05 14:00   Uppskj. 6 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling 2 Sannerudshallen
2020-12-05 17:15   Uppskj. 6 Hertzöga BK 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst Ilandaskolan
Omgång 7
2020-12-12 11:15 7 Karlstad IBF Ungdom Öst - BKI Sunnanå Colorama Arena
2020-12-13 12:00 7 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK 1 Forshaga Sporthall
2020-12-13 12:45 7 Karlstad IBF Ungdom Väst - Sunne IBK 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-12-13 17:30 7 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 1 Hammarö Arena B
Omgång 8
2020-12-19 09:30 8 Karlstad IBF Ungdom Öst - GS 86 AIF 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-12-19 12:30 8 Hertzöga BK 1 - Sunne IBK 2 Ilandaskolan
2020-12-19 14:00 8 BKI Sunnanå - Sunne IBK 1 Sannerudshallen
2020-12-20 10:00 8 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst Hammarö Arena
Omgång 9
2021-01-16 11:00 9 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst Sparbankshallen
2021-01-16 12:15 9 Sunne IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Sparbankshallen
2021-01-16 13:45 9 Karlstad IBF Ungdom Väst - Hertzöga BK 1 Klubbhuset Arena
2021-01-16 17:00 9 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå Grossbolshallen
Omgång 10
2021-01-23 09:00 10 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst Forshaga Sporthall
2021-01-23 11:30 10 Sunne IBK 2 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2021-01-23 14:00 10 Hertzöga BK 1 - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2021-01-24 09:45 10 Karlstad IBF Ungdom Öst - Skoghalls IBK Utveckling 2 Colorama Arena
Omgång 11
2021-01-30 14:00 11 Hertzöga BK 1 - Sunne IBK 1 Ilandaskolan
2021-01-30 14:30 11 Skoghalls IBK Utveckling 2 - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2021-01-31 09:45 11 Karlstad IBF Ungdom Öst - Karlstad IBF Ungdom Väst Colorama Arena
2021-01-31 12:45 11 BKI Sunnanå - Sunne IBK 2 Sannerudshallen
Omgång 12
2021-02-13 11:00 12 Sunne IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Sparbankshallen
2021-02-13 12:15 12 Sunne IBK 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst Sparbankshallen
2021-02-13 12:30 12 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK 1 Forshaga Sporthall
2021-02-13 15:30 12 Karlstad IBF Ungdom Väst - BKI Sunnanå Klubbhuset Arena
Omgång 13
2021-02-20 09:00 13 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK 2 Forshaga Sporthall
2021-02-20 11:00 13 Karlstad IBF Ungdom Väst - Sunne IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-20 12:30 13 Karlstad IBF Ungdom Öst - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-21 12:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå Hammarö Arena B
Omgång 14
2021-03-13 11:00 14 Sunne IBK 1 - GS 86 AIF 1 Sparbankshallen
2021-03-13 12:15 14 Sunne IBK 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst Sparbankshallen
2021-03-13 15:30 14 Hertzöga BK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
2021-03-13 15:45 14 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom Öst Sannerudshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis