Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Filipstad IBK Liselotte Johannesson 073-8292180 svart, svart, svart
Hagfors IBS Fredrik Eriksson fredrik.b.eriksson@valmet.com 070-310 75 90 Röd, Vit, Röd
Hertzöga BK 1 David Lagerström david.lagerstrom@live.se Gul/grön/gul
Hultsberg/Björkås IBF 2 Johan Henricsson johanhenricsson@hotmail.com 0702390223 svart, svart, svart
Karlskoga IBF Fredrik Sjöborg fsjoborg@icloud.com 072 215 29 09 Blå/Blå/Blå
Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Simon Holmgren Ess.holmgren@gmail.com 0708 64 43 39 Blå/Svart/Svart
SK Örnen Robert Tärnler roberttarnler@icloud.com Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 3 Jonas Kihlman jonas.kihlman@afry.com 070-3871616 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Skoghalls IBK Utveckling 2 Anders Magnusson hobern96@gmail.com Blå, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 10:00 1 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 3 Karlbergshallen A Karlskoga
2020-10-17 11:00 1 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Hagfors IBS Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-17 12:00 1 SK Örnen - Filipstad IBK Molkoms Sporthall
2020-10-18 13:00 1 Hertzöga BK 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Ilandaskolan
Omgång 2
2020-10-24 12:00 2 Skattkärrs IK 3 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Väse Sporthall
2020-10-24 17:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 1 Hammarö Arena B
2020-10-25 10:00 2 Hagfors IBS - SK Örnen Uddeholm Arena
2020-10-25 11:00 2 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Karlskoga IBF Colorama Arena
Omgång 3
2020-11-07 10:00 3 SK Örnen - Skattkärrs IK 3 Molkoms Sporthall
2020-11-07 12:30 3 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-07 13:00   Uppskj. 3 Hertzöga BK 1 - Filipstad IBK Ilandaskolan
2020-11-08 12:00   Uppskj. 3 Karlskoga IBF - Hultsberg/Björkås IBF 2 Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 4
2020-11-14 10:00   Uppskj. 4 Karlskoga IBF - Filipstad IBK Karlbergshallen A Karlskoga
2020-11-14 12:00   Uppskj. 4 SK Örnen - Hertzöga BK 1 Molkoms Sporthall
2020-11-14 15:45   Uppskj. 4 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-15 12:30   Uppskj. 4 Skattkärrs IK 3 - Hagfors IBS Väse Sporthall
Omgång 5
2020-11-21 12:45   Uppskj. 5 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Skattkärrs IK 3 Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-22 10:00   Uppskj. 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - SK Örnen Hammarö Arena B
2020-11-22 10:30   Uppskj. 5 Filipstad IBK - Hultsberg/Björkås IBF 2 Spångbergshallen
2020-11-22 11:45   Uppskj. 5 Hagfors IBS - Karlskoga IBF Uddeholm Arena
Omgång 6
2020-11-28 10:00   Uppskj. 6 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Molkoms Sporthall
2020-11-28 10:15   Uppskj. 6 Skattkärrs IK 3 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Väse Sporthall
2020-11-28 11:00   Uppskj. 6 Karlskoga IBF - Hertzöga BK 1 Karlbergshallen A Karlskoga
2020-11-29 09:15   Uppskj. 6 Hagfors IBS - Filipstad IBK Uddeholm Arena
Omgång 7
2020-12-05 15:30   Uppskj. 7 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF Hammarö Arena
2020-12-05 15:45   Uppskj. 7 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Hagfors IBS Klubbhuset Arena
2020-12-06 11:00   Uppskj. 7 Filipstad IBK - Skattkärrs IK 3 Spångbergshallen
2020-12-06 13:00   Uppskj. 7 Hertzöga BK 1 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Ilandaskolan
Omgång 8
2020-12-12 12:00 8 Hagfors IBS - Hertzöga BK 1 Uddeholm Arena
2020-12-13 10:00 8 Karlskoga IBF - SK Örnen Karlbergshallen A Karlskoga
2020-12-13 11:15 8 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Colorama Arena
2020-12-13 13:30 8 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling 2 Spångbergshallen
Omgång 9
2020-12-18 18:00 9 SK Örnen - Hultsberg/Björkås IBF 2 Molkoms Sporthall
2020-12-19 11:00 9 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Filipstad IBK Stavdal Hyrcity Arena
2020-12-19 15:45 9 Hertzöga BK 1 - Skattkärrs IK 3 Ilandaskolan
2020-12-20 12:30 9 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IBS Hammarö Arena B
Omgång 10
2021-01-09 10:00 10 Hagfors IBS - Hultsberg/Björkås IBF 2 Uddeholm Arena
2021-01-09 10:00 10 Filipstad IBK - SK Örnen Spångbergshallen
2021-01-09 12:00 10 Skattkärrs IK 3 - Karlskoga IBF Väse Sporthall
2021-01-10 09:45 10 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 11
2021-01-15 18:00 11 SK Örnen - Hagfors IBS Molkoms Sporthall
2021-01-16 11:00 11 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Skattkärrs IK 3 Colorama Arena
2021-01-16 12:00 11 Karlskoga IBF - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Karlbergshallen A Karlskoga
2021-01-16 14:00 11 Hertzöga BK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 Ilandaskolan
Omgång 12
2021-01-23 11:00 12 Filipstad IBK - Hertzöga BK 1 Spångbergshallen
2021-01-23 12:30 12 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Karlskoga IBF Stavdal Hyrcity Arena
2021-01-24 10:00 12 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Hammarö Arena
2021-01-24 11:15 12 Skattkärrs IK 3 - SK Örnen Väse Sporthall
Omgång 13
2021-01-30 11:00 13 Hagfors IBS - Skattkärrs IK 3 Uddeholm Arena
2021-01-30 15:45 13 Hertzöga BK 1 - SK Örnen Ilandaskolan
2021-01-30 17:30 13 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Hammarö Arena B
2021-01-31 11:00 13 Filipstad IBK - Karlskoga IBF Spångbergshallen
Omgång 14
2021-02-06 10:15 14 Skattkärrs IK 3 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Väse Sporthall
2021-02-06 11:00 14 Karlskoga IBF - Hagfors IBS Karlbergshallen A Karlskoga
2021-02-06 12:00 14 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2 Molkoms Sporthall
2021-02-07 11:30 14 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Filipstad IBK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 15
2021-02-13 12:30 15 Hertzöga BK 1 - Karlskoga IBF Ilandaskolan
2021-02-14 09:45 15 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - SK Örnen Colorama Arena
2021-02-14 10:00 15 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skattkärrs IK 3 Hammarö Arena
2021-02-14 10:30 15 Filipstad IBK - Hagfors IBS Spångbergshallen
Omgång 16
2021-02-21 10:00 16 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Karlbergshallen A Karlskoga
2021-02-21 11:00 16 Hultsberg/Björkås IBF 2 - Hertzöga BK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-21 11:15 16 Skattkärrs IK 3 - Filipstad IBK Väse Sporthall
2021-02-21 12:30 16 Hagfors IBS - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Uddeholm Arena
Omgång 17
2021-03-13 09:30 17 Karlstad IBF Ungdom Öst 2 - Hultsberg/Björkås IBF 2 Colorama Arena
2021-03-13 12:00 17 SK Örnen - Karlskoga IBF Molkoms Sporthall
2021-03-13 12:30 17 Hertzöga BK 1 - Hagfors IBS Ilandaskolan
2021-03-13 16:00 17 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Filipstad IBK Hammarö Arena
Omgång 18
2021-03-20 10:00 18 Hultsberg/Björkås IBF 2 - SK Örnen Colorama Arena
2021-03-20 11:15 18 Skattkärrs IK 3 - Hertzöga BK 1 Väse Sporthall
2021-03-20 12:15 18 Filipstad IBK - Karlstad IBF Ungdom Öst 2 Spångbergshallen
2021-03-21 10:00 18 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling 2 Uddeholm Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis