Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Jörgen Lomarker jorgen.lomarker@hotmail.com Gula/svarta
Dotteviks IF Mattias Larsson mattias.larsson.brand@gmail.com Röd, Röd, Röd
Hertzöga BK Frank Grundin frank@grundin.se 072-4500131
Karlstad IBF Ungdom 1 Jon Hagman jon.hagman79@gmail.com 0708 72 61 63 Blå/Svart/Svart
Nordmarkens IBF Stefan Sköld ss.skold@gmail.com 0702214460 röd/svart/svart
Sunne IBK 1 Henrik Byh henrik.byh@sunne.se 0739868020 svart, svart, svart
Sunne IBK 2 Henrik Byh henrik.byh@sunne.se 0739868020 svart, svart, svart
Säffle SK Tobias Lindholm lindholm.t@hotmail.com 072-2102278 Orange, marinblå, orange
Åmåls IBK Stefan Karlsson sebostader@gmail.com 0738310002 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 13:30 1 Sunne IBK 1 - Hertzöga BK Sparbankshallen
2020-10-17 15:00 1 Sunne IBK 2 - Karlstad IBF Ungdom 1 Sparbankshallen
2020-10-17 15:00 1 BKI Sunnanå - Säffle SK Sannerudshallen
2020-10-18 11:00 1 Åmåls IBK - Dotteviks IF Karlbergshallen Åmål
Omgång 2
2020-10-24 14:00 2 Hertzöga BK - Nordmarkens IBF Ilandaskolan
2020-10-25 12:30 2 Dotteviks IF - BKI Sunnanå Strandhallen
2020-10-25 17:00 2 Karlstad IBF Ungdom 1 - Sunne IBK 1 Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-07 13:00   Uppskj. 2 Säffle SK - Sunne IBK 2 Tegnérhallen
Omgång 3
2020-11-07 12:45 3 Sunne IBK 1 - Säffle SK Sparbankshallen
2020-11-07 14:15 3 Sunne IBK 2 - Dotteviks IF Sparbankshallen
2020-11-07 14:45 3 Hertzöga BK - Karlstad IBF Ungdom 1 Ilandaskolan
2020-11-08 14:00 3 Nordmarkens IBF - Åmåls IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 4
4 Nordmarkens IBF - Säffle SK Årjängs Sporthall A
2020-11-14 14:00   Uppskj. 4 Sunne IBK 2 - Hertzöga BK Sparbankshallen
2020-11-14 15:00   Uppskj. 4 BKI Sunnanå - Sunne IBK 1 Sannerudshallen
2021-03-07 14:00 4 Åmåls IBK - Karlstad IBF Ungdom 1 Karlbergshallen Åmål
Omgång 5
5 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF Strandhallen
2020-11-21 11:30   Uppskj. 5 Sunne IBK 1 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
2020-11-22 12:30   Uppskj. 5 Karlstad IBF Ungdom 1 - BKI Sunnanå Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-27 15:00   Uppskj. 5 Säffle SK - Åmåls IBK Tegnérhallen
Omgång 6
6 Nordmarkens IBF - Sunne IBK 1 Årjängs Sporthall A
2020-11-28 12:30   Uppskj. 6 Dotteviks IF - Säffle SK Strandhallen
2020-11-28 12:45   Uppskj. 6 BKI Sunnanå - Hertzöga BK Sannerudshallen
2020-11-29 11:30   Uppskj. 6 Åmåls IBK - Sunne IBK 2 Karlbergshallen Åmål
Omgång 7
2020-12-05 12:30   Uppskj. 7 Hertzöga BK - Dotteviks IF Hultsbergshallen
2020-12-05 13:30   Uppskj. 7 Sunne IBK 1 - Åmåls IBK Sparbankshallen
2020-12-05 15:00   Uppskj. 7 Sunne IBK 2 - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2020-12-06 11:30   Uppskj. 7 Karlstad IBF Ungdom 1 - Nordmarkens IBF Colorama Arena
Omgång 8
2020-12-12 11:00 8 Åmåls IBK - Hertzöga BK Karlbergshallen Åmål
2020-12-12 11:00 8 Dotteviks IF - Sunne IBK 1 Strandhallen
2020-12-12 11:00 8 Säffle SK - Karlstad IBF Ungdom 1 Tegnérhallen
2020-12-13 14:00 8 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå Årjängs Sporthall A
Omgång 9
2020-12-19 11:30 9 Sunne IBK 2 - Nordmarkens IBF Sparbankshallen
2020-12-19 12:00 9 BKI Sunnanå - Åmåls IBK Sannerudshallen
2020-12-19 14:00 9 Hertzöga BK - Säffle SK Ilandaskolan
2020-12-19 14:15 9 Karlstad IBF Ungdom 1 - Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 10
2021-01-09 11:00 10 Dotteviks IF - Åmåls IBK Strandhallen
2021-01-09 11:00 10 Säffle SK - BKI Sunnanå Tegnérhallen
2021-01-10 11:15 10 Karlstad IBF Ungdom 1 - Sunne IBK 2 Colorama Arena
2021-01-10 12:00 10 Hertzöga BK - Sunne IBK 1 Ilandaskolan
Omgång 11
2021-01-16 11:00 11 BKI Sunnanå - Dotteviks IF Sannerudshallen
2021-01-16 13:30 11 Sunne IBK 1 - Karlstad IBF Ungdom 1 Sparbankshallen
2021-01-16 15:00 11 Sunne IBK 2 - Säffle SK Sparbankshallen
2021-01-17 11:00 11 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK Årjängs Sporthall A
Omgång 12
2021-01-23 11:00 12 Åmåls IBK - Nordmarkens IBF Karlbergshallen Åmål
2021-01-23 11:00 12 Dotteviks IF - Sunne IBK 2 Strandhallen
2021-01-23 15:00 12 Säffle SK - Sunne IBK 1 Tegnérhallen
2021-01-24 16:30 12 Karlstad IBF Ungdom 1 - Hertzöga BK Klubbhuset Arena
Omgång 13
2021-01-30 10:00 13 Karlstad IBF Ungdom 1 - Åmåls IBK Klubbhuset Arena
2021-01-30 11:00 13 Säffle SK - Nordmarkens IBF Tegnérhallen
2021-01-30 11:30 13 Sunne IBK 1 - BKI Sunnanå Sparbankshallen
2021-01-30 12:30 13 Hertzöga BK - Sunne IBK 2 Ilandaskolan
Omgång 14
2021-02-06 11:00 14 Åmåls IBK - Säffle SK Karlbergshallen Åmål
2021-02-06 11:30 14 Sunne IBK 2 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2021-02-06 15:00 14 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Ungdom 1 Sannerudshallen
2021-02-07 14:00 14 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
Omgång 15
2021-02-13 11:00 15 Säffle SK - Dotteviks IF Tegnérhallen
2021-02-13 13:30 15 Sunne IBK 1 - Nordmarkens IBF Sparbankshallen
2021-02-13 15:00 15 Sunne IBK 2 - Åmåls IBK Sparbankshallen
2021-02-13 15:45 15 Hertzöga BK - BKI Sunnanå Ilandaskolan
Omgång 16
2021-02-20 11:00 16 BKI Sunnanå - Sunne IBK 2 Sannerudshallen
2021-02-20 11:00 16 Åmåls IBK - Sunne IBK 1 Karlbergshallen Åmål
2021-02-20 14:00 16 Dotteviks IF - Hertzöga BK Strandhallen
2021-02-21 16:00 16 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom 1 Årjängs Sporthall A
Omgång 17
2021-03-13 13:30 17 Sunne IBK 1 - Dotteviks IF Sparbankshallen
2021-03-13 14:00 17 Hertzöga BK - Åmåls IBK Ilandaskolan
2021-03-13 14:15 17 BKI Sunnanå - Nordmarkens IBF Sannerudshallen
2021-03-14 09:30 17 Karlstad IBF Ungdom 1 - Säffle SK Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 18
2021-03-20 11:00 18 Åmåls IBK - BKI Sunnanå Karlbergshallen Åmål
2021-03-20 11:00 18 Säffle SK - Hertzöga BK Tegnérhallen
2021-03-21 11:00 18 Nordmarkens IBF - Sunne IBK 2 Årjängs Sporthall A
2021-03-21 12:30 18 Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom 1 Strandhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis