Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd Serie 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF Tony Ingman tony.ingman@lundbergs.se Svart/vit, Svart, Svarta
BKI Sunnanå Fredrik Nilsson freddie_keane@hotmail.com 0702378551 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Pär Lindgren pellelindgren@hotmail.com 0705758076 Röd, Röd, Röd
Grums IBK Christer Henriksson elservicechrister@gmail.com 070-313 82 58 Orange tröja Svart byxa Svarta strumpor
GS 86 AIF 1 Mattias Dahl mattias.dahl@sbdinc.com 072-720 97 27 Rosa/Svart/Svart
GS 86 AIF 2 Jesper Westman jesper.westman@gmail.com 0707811237 Rosa / svart / svart
Karlstad IBF Lars Von Wachenfeldt wachenfeldt@yahoo.com 0706454443 Blå / Svart / Svart
Koppoms IK Mikael Edvardsson medvardsson87@gmail.com 0706732219 blå/vit randigt, blå, blå
Skattkärrs IK Mats Djärf mats@djarf.se 0735931461 blå, blå, blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 09:30 1 Karlstad IBF - Grums IBK 8 - 7 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-10 10:00 1 GS 86 AIF 2 - Arvika IBF 2 - 3 Forshaga Sporthall
2020-10-10 11:30 1 Dotteviks IF - Koppoms IK 2 - 0 Strandhallen
2020-10-31 11:00 1 Skattkärrs IK - GS 86 AIF 1 10 - 3 Väse Sporthall
Omgång 2
2020-10-11 14:00 2 Koppoms IK - GS 86 AIF 2 2 - 2 Peter Berntsson, Towa Centerfjord Gillevihallen
2020-10-17 10:30 2 GS 86 AIF 1 - Dotteviks IF 4 - 4 Forshaga Sporthall
2020-10-17 11:30 2 Arvika IBF - BKI Sunnanå 4 - 6 Towa Centerfjord, Malin Skeppstedt Strandhallen 32
2020-10-17 17:15 2 Grums IBK - Skattkärrs IK 3 - 8 Alicia Frankert, Jozefine Westin Grums Sporthall 50
Omgång 3
2020-10-24 10:00 3 Dotteviks IF - Grums IBK 3 - 4 Strandhallen
2020-10-25 14:00 3 Koppoms IK - GS 86 AIF 1 4 - 1 Peter Berntsson, Malin Skeppstedt Gillevihallen
2020-10-25 18:30 3 Karlstad IBF - Arvika IBF 2 - 6 Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-01 10:30 3 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå 7 - 2 Forshaga Sporthall
Omgång 4
2020-11-06 19:00 4 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 1 4 - 6 ECG Arena
2020-11-08 09:30 4 GS 86 AIF 2 - Grums IBK 6 - 6 Forshaga Sporthall
2020-11-08 13:00 4 Skattkärrs IK - Koppoms IK 4 - 1 Väse Sporthall
2020-11-08 18:30 4 Karlstad IBF - Dotteviks IF 6 - 5 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 16
2021-02-20 11:00 16 Karlstad IBF - Skattkärrs IK 8 - 8 Klubbhuset Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis