Spelprogram - Pantamera Pojkar Röd Serie 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom Pär Lindgren pellelindgren@hotmail.com 0705758076 Röd, Röd, Röd
Hagfors IBS/Edebäck IBF Jan Westerlund jan@nestas.se 0705387394 Röd, vit, röd
Hultsberg/Björkås IBF Johan Björn johan.bjorn@valmet.com 0703171216 svart, svart, svart
Karlstad IBF 1 Simon Holmgren Ess.holmgren@gmail.com 0708 64 43 39 Blå/Svart/Blå
Karlstad IBF 2 Simon Holmgren Ess.holmgren@gmail.com 0708 64 43 39 Blå/Svart/Svart
Karlstad IBF 3 Lars Von Wachenfeldt wachenfeldt@yahoo.com 0706454443 Blå/Svart/Svart
Kristinehamns IBF Sven Holmberg svenholmberg@telia.com Svart, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling 1 Johannes Qvarnström johannes.qvarnstrom@stadium.se 070-5453051 Blå/Blå/Blå
Skoghalls IBK Utveckling 2 Peter Forsman norrstrand.peter@icloud.com 070-609 87 48 Blå/Blå/Vit
Säffle SK Tomas Gunnman floragatan@telia.com 0706037060 Orange/Marinblå/Orange
Åmåls IBK Jimmy Gustafsson jimmy.gustafsson77@hotmail.se Orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-04 09:00 1 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF 1 9 - 5 Brogårdshallen
2020-10-04 09:45 1 Karlstad IBF 2 - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 5 Colorama Arena
2020-10-04 10:30 1 Åmåls IBK - Hultsberg/Björkås IBF 1 - 3 Karlbergshallen Åmål 27
2020-10-04 11:30 1 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Säffle SK 3 - 4 Uddeholm Arena
2020-10-04 16:30 1 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF 3 6 - 1 Hammarö Arena B
Omgång 2
2020-10-10 11:15 2 Karlstad IBF 1 - Hagfors IBS/Edebäck IBF 1 - 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-10 13:00 2 Säffle SK - Skoghalls IBK Utveckling 2 7 - 8 Tegnérhallen
2020-10-11 10:00 2 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF 2 9 - 4 Hammarö Arena
2020-10-11 16:30 2 Karlstad IBF 3 - Kristinehamns IBF 4 - 5 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 3
2020-10-16 19:30 3 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skoghalls IBK Utveckling 1 5 - 2 Hammarö Arena B
2020-10-17 11:30 3 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Karlstad IBF 3 3 - 2 Uddeholm Arena
2020-10-18 14:30 3 Åmåls IBK - Säffle SK 3 - 3 Karlbergshallen Åmål 50
2020-10-18 17:15 3 Karlstad IBF 2 - Hultsberg/Björkås IBF 3 - 7 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-20 18:30 3 Kristinehamns IBF - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 3 Brogårdshallen
Omgång 4
2020-10-24 09:30 4 Hultsberg/Björkås IBF - Karlstad IBF 2 3 - 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-24 12:30 4 Karlstad IBF 3 - Hagfors IBS/Edebäck IBF 3 - 1 Stavdal Hyrcity Arena
2020-10-25 13:00 4 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK 6 - 3 Hammarö Arena B 20
2020-10-25 13:00 4 Säffle SK - Kristinehamns IBF 7 - 5 Tegnérhallen
2020-11-01 18:45 4 Karlstad IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2 2 - 7 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 5
2020-11-07 11:10 5 Hagfors IBS/Edebäck IBF - Skoghalls IBK Utveckling 1 1 - 1 Uddeholm Arena
2020-11-07 11:30 5 Karlstad IBF 2 - Säffle SK 2 - 10 Klubbhuset Arena
2020-11-07 11:30 5 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF/Dotteviks IF Ungdom 4 - 5 Hammarö Arena B
2020-11-08 13:30 5 Kristinehamns IBF - Hultsberg/Björkås IBF 4 - 2 Brogårdshallen
Omgång 6
6 Hultsberg/Björkås IBF - Skoghalls IBK Utveckling 2 Uppskj. Colorama Arena
2020-11-07 14:00 6 Karlstad IBF 3 - Karlstad IBF 2 1 - 1 Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 18
2021-02-14 09:30 18 Karlstad IBF 3 - Karlstad IBF 1 4 - 5 Stavdal Hyrcity Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis