Spelprogram - Flickor Blå Serie 2 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Jörgen Askeröd Mraskerod@hotmail.com 0702-093974 Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Jörgen Svedlund jorgen.svedlund@icloud.com Röd, svart, röd
Dotteviks IF Jimmy Östberg Jimmyostberg@yahoo.se 0730869955 Mörkblå,röd/mörkblå/röd
Eda IF Jessica Bergman jessica74bergman@gmail.com 070-5527965 röd/röd/röd
Hertzöga BK Linda Thorildsson linda.thorildsson@outlook.com 0703184620
Karlstad IBF Ungdom Johannes Forsberg johannes.forsberg@gmail.com Blå/Svart/Svart
Nordmarkens IBF Mikael Lindeberg migo.lindeberg@gmail.com 070-1908635 Röd/Svart/Svart
Åmåls IBK Kenneth Backman backman.kenneth@telia.com 0703409518 orange/svart/svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 BK Vålberg - Nordmarkens IBF Vålbergs Sporthall
2020-10-17 11:00 1 Eda IF - Karlstad IBF Ungdom Gunnarsbyhallen
2020-10-18 09:30 1 Åmåls IBK - Hertzöga BK Karlbergshallen Åmål
2020-10-18 12:00 1 Billingsfors IBK - Dotteviks IF Billingsfors Bollhall
Omgång 2
2020-10-24 10:00 2 Karlstad IBF Ungdom - Åmåls IBK Colorama Arena
2020-10-24 11:30 2 Dotteviks IF - BK Vålberg Strandhallen
2020-10-24 12:30 2 Hertzöga BK - Eda IF Ilandaskolan
2020-10-25 14:00 2 Nordmarkens IBF - Billingsfors IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 3
2020-11-07 11:30   Uppskj. 3 Eda IF - Billingsfors IBK Gunnarsbyhallen
2020-11-08 11:15 3 Karlstad IBF Ungdom - Dotteviks IF Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-08 12:00 3 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK Årjängs Sporthall A
2021-02-27 11:00   Uppskj. 3 BK Vålberg - Åmåls IBK Vålbergs Sporthall
Omgång 4
4 Åmåls IBK - Nordmarkens IBF Karlbergshallen Åmål
2020-11-14 11:00   Uppskj. 4 Eda IF - Dotteviks IF Gunnarsbyhallen
2020-11-14 12:30   Uppskj. 4 Billingsfors IBK - Karlstad IBF Ungdom Billingsfors Bollhall
2021-03-27 15:00   Uppskj. 4 BK Vålberg - Hertzöga BK Vålbergs Sporthall
Omgång 5
5 Nordmarkens IBF - Eda IF Årjängs Sporthall A
2020-11-21 12:30   Uppskj. 5 Hertzöga BK - Billingsfors IBK Ilandaskolan
2020-11-21 16:15   Uppskj. 5 Karlstad IBF Ungdom - BK Vålberg Stavdal Hyrcity Arena
2020-11-22 15:00   Uppskj. 5 Dotteviks IF - Åmåls IBK Strandhallen
Omgång 6
6 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom Årjängs Sporthall A
2020-12-05 10:00   Uppskj. 6 Åmåls IBK - Billingsfors IBK Karlbergshallen Åmål
2020-12-05 13:00   Uppskj. 6 BK Vålberg - Eda IF Vålbergs Sporthall
2020-12-05 15:45   Uppskj. 6 Hertzöga BK - Dotteviks IF Ilandaskolan
Omgång 7
2020-12-12 09:30 7 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF Strandhallen
2020-12-12 09:45 7 Karlstad IBF Ungdom - Hertzöga BK Stavdal Hyrcity Arena
2020-12-12 11:30 7 Eda IF - Åmåls IBK Gunnarsbyhallen
2020-12-12 12:30 7 Billingsfors IBK - BK Vålberg Billingsfors Bollhall
Omgång 8
2020-12-20 10:00 8 Nordmarkens IBF - BK Vålberg Årjängs Sporthall A
2020-12-20 11:00 8 Dotteviks IF - Billingsfors IBK Strandhallen
2020-12-20 11:30 8 Hertzöga BK - Åmåls IBK Ilandaskolan
2020-12-20 12:30 8 Karlstad IBF Ungdom - Eda IF Stavdal Hyrcity Arena
Omgång 9
2021-01-16 11:00 9 Eda IF - Hertzöga BK Gunnarsbyhallen
2021-01-16 12:00 9 BK Vålberg - Dotteviks IF Vålbergs Sporthall
2021-01-16 13:00 9 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Billingsfors Bollhall
2021-01-17 12:00 9 Åmåls IBK - Karlstad IBF Ungdom Karlbergshallen Åmål
Omgång 10
2021-01-23 16:00 10 Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom Strandhallen
2021-01-24 10:00 10 Åmåls IBK - BK Vålberg Karlbergshallen Åmål
2021-01-24 12:30 10 Billingsfors IBK - Eda IF Billingsfors Bollhall
2021-01-24 13:00 10 Hertzöga BK - Nordmarkens IBF Ilandaskolan
Omgång 11
2021-01-30 13:00 11 Dotteviks IF - Eda IF Strandhallen
2021-01-30 14:30 11 Karlstad IBF Ungdom - Billingsfors IBK Stavdal Hyrcity Arena
2021-01-31 11:30 11 Hertzöga BK - BK Vålberg Ilandaskolan
2021-01-31 14:00 11 Nordmarkens IBF - Åmåls IBK Årjängs Sporthall A
Omgång 12
2021-02-13 11:00 12 Eda IF - Nordmarkens IBF Gunnarsbyhallen
2021-02-13 11:00 12 BK Vålberg - Karlstad IBF Ungdom Vålbergs Sporthall
2021-02-13 12:30 12 Billingsfors IBK - Hertzöga BK Billingsfors Bollhall
2021-02-14 14:30 12 Åmåls IBK - Dotteviks IF Karlbergshallen Åmål
Omgång 13
2021-02-20 11:00 13 Eda IF - BK Vålberg Gunnarsbyhallen
2021-02-20 14:15 13 Karlstad IBF Ungdom - Nordmarkens IBF Stavdal Hyrcity Arena
2021-02-21 11:30 13 Dotteviks IF - Hertzöga BK Strandhallen
2021-02-21 11:30 13 Billingsfors IBK - Åmåls IBK Billingsfors Bollhall
Omgång 14
2021-03-13 10:00 14 BK Vålberg - Billingsfors IBK Vålbergs Sporthall
2021-03-14 12:00 14 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF Årjängs Sporthall A
2021-03-14 13:00 14 Hertzöga BK - Karlstad IBF Ungdom Ilandaskolan
2021-03-14 14:00 14 Åmåls IBK - Eda IF Karlbergshallen Åmål

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis